Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vzkaz autorum


Doporučené příspěvky

soptik009 Napsal:
-------------------------------------------------------
> No to se povedlo, uplne neprehlednej postrani
> pravej sloupek . To ma jakej ucel ??????

Presne tak, 80% polozek v panelu je z uzavrenych diskusi kam nemam pristup, je fakt super uzitecne je videt...proc to radeji neukazuje jen nazvy vlaken z diskusi kam pristup mam?


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 82
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mira_k,

to s tím stresem je validní argument. Také jsem o tom hodně přemýšlel. Ale myslím si, že ve finále to bude individuální a prostě bude asi záležet trader od tradera. Tj myslím, že asi prostě musí každý vyzkoušet a uvidí, zda mu to pomáhá, nebo zda mu to naopak vytváří stres. Hold jako se vším v tradingu - je třeba vyzkoušet, a dle toho se uvidí, zda mně to sedí, nebo nikoliv. Když pak o tom přemýšlím z psychologického hlediska, je to i takový trochu iracionální stres. To vlákno není od toho, aby trader plnil nějaká očekávání druhých, nebo je tím nějak "uspokojoval". Ani není důvod, aby si někdo připadal méněcenný, pokud bude dávat veřejně své obchody - a ono mu to zrovna nepůjde. Je to JEHO žurnál a JEHO trading. Myslím, že to jsou spíše takové pocity, které pramení pocit z podivného systému školství, který nás učil takové kontraproduktivní pocity v nás vyvolávat. Když člověk něco neuměl, hned byl trestán a ponižován před ostatními. Není divu, že se pak člověk cítí stresovaný, když má někde prezentovat svůj vývoj v tradingu. Ale nikdo dokonalý z nebe nespadnul a tak je to naprosto v pořádku, že to ne každému hned ze začátku půjde, není třeba se za to stydět a cítit kvůli tomu stres. Tady už opravdu nejsme ve škole a ani se nemusíme nikomu zavděčovat :-)

To ALL:

Pravý sloupec je v testovací verzi. Máme už i téměř připravenou novou, modernější diskuzi, ale momentálně je náš programátor zcela zaneprázdněný řadou jiných věcí, které je třeba prioritně dopracovat (a které běží v "pozadí" serveru a nejsou vidět, ale jsou důležité), takže dodělání a spuštění jsme museli ještě na chvilku odložit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomnes,
rozhodně souhlasím, že vyzkoušet se má "skoro" všechno, v tradingu to platí dvojnásob a každý člověk je individualita a sedne mu něco jiného, jen jsem chtěl ukázat, že je to skvělý pro backtest, paper, ale byl bych opatrný to nasadit jako novinku do startu live tradingu, pokud už jsem na stejném scénáři nejel v paperu, protože tato změna může negativně ovlivnit vnímání reality a výsledky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...

×
×
  • Vytvořit...