Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technická poznámka


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 141
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

No, na Google to obecně prostě prohledává texty jakýchkoliv stránek a souborů, tedy včetně názvů příloh i jejich obsahu (pokud jsou plain-text, což například zdrojáky indikatorů a AOS pro VT nejsou).
Jinak pozor, Google neprohledává aktuální verzi stránek na internetu, ale svojí soukromou databázi zaindexovaných stránek (jednou za čas jejich robot prolézá internet a ukládá si do paměti informace o všech stránkách, na které narazí). Jinými slovy, pokud někdo napíše nějaký příspěvek, který bude odpovídat podmínkám vašeho hledání, tak bude chvíli trvat, než budete schopni ho Googlem najít. Co se tou chvílí myslí, po tom jsem jako programátor webových stránek (můj part-time, díky kterému už brzo budu otevírat live účet :) ) dlouho pátral a nevypátral. Ani asi není jednotná doba, závisí to na popularitě webu na internetu, což by například u Finančníka neměl být velký problém. Takže bych to odhadoval na pár hodin až tak 1-2 dny prodlevy. Tohle je prostě úděl fulltextů - nejde technicky jinak vyřešit, aby to takhle rychle prohledalo tolik miliard stránek, které na internetu jsou :)

Jinak s tou chytrou hlavou nevím, kéž by všechno (např. trading) byl takhle jednoduchý :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Zdravim tradery,

mam jednu velkou prosbu na zprehledneni diskuzi, a snad nebudu sam, komu by to moc pomohlo. Nechtel jsem kvuli takove drobnosti zakladat vlakno,tak jsem to pridal sem do technicke poznamky:-) Snad si toho Petr s Tomasem vsimnou:-)

Chtel bych moc poprosit, zdali by sel do diskuzi doprogramovat jednoduchy filtr na uzivatele. Tj. aby si nalogovany uzivatel mohl odfajfkovat ( primo u prispevku v dane diskuzi ), ze uz nechce zobrazovat prispevky od daneho uzivatele, a tyto by se mu uz v danem vlakne nezobrazovali ( automaticky by se pri vypisu stranky vlakna uz nezobrazovali ). Myslim ze u nekterych velmi rozsahlych diskuzi by to cloveku mohlo usetrit i nekolik stranek nesmyslneho textu, ktery neni k tematice a kde se obvykle dva lide z neceho vzajemne obvinuji, nebo o necem presvedcuji, a informacni hodnota takovych prispevku je nulova, a pocet stran v danem vlakne zbytecne narusta a cele se to stava neprehlednym.

Dalo by se to resit napr. pridanim klasickeho check boxu pod jmeno uzivatele u prispevku, a ulozit preferenci do profilu uzivatele ( tak by to mohl kazdy v kontrolnim centru menit ). Misto vynechanych prispevku,by se dal vlozit jen "tenky" prazdny prispevek s infem, ze nasledujici prispevek (ky) byli vynechany dle preferenci, aby o tom uzivatel vedel ze bylo neco vynechano.

Predem moc dekuju pokud by jste se rozhodli tuto moznost pridat. A kazdopadne Vam obema moc dekuji za perfektni server, a vse co pro nas zacinajici delate!! Diky!! At se vsem dari obchody:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...