Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technická poznámka


Doporučené příspěvky

AD VIDEA)

ano, udělat by to jistě nějak šlo, ale celé to má jeden zásadní háček, na který asi málokdo myslí..JAKOU BY TO MĚLO VYUŽITELNOST??

pokud by tu bylo velké množství lidí (ne pár jedinců), kteří by chtěli sdílet videa (ne pouze pasivně přijímat), pak by pro to bylo možné vytvořit nějaké prostředí..ale..pokud zde není ani velké množství lidí, kteří dlouhodobě sdílejí obrázky svých obchodů (jakože takto to aktuálně je), pak u videí lze očekávat zájem velmi malý..pokud bude např. sto lidí konzistentně dlouhodoběji sdílet screenshoty a budou chtít videa, pak to zařídíme..pokud se přihlásí o videa 10 lidí z nichž navíc 5 nesdílí ani obrázky, tak je poměrně jasné, jak by to s videi dopadlo a nemá smysl tímto směrem investovat čas ani peníze..

PS. kromě primární otázky "kdo a jak dlouho by nahrával" je také důležité se reálně zeptat, "kdo a jak dlouho by se na videa díval"..vemte si, že byste tady měli např. nahrávky od totožného člověka, který by stále obchodoval to samé..jak dlouho by vás bavilo na to koukat??

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 141
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

michal-administrator:
Děkuji za reakci na můj příspěvek.

... JAKOU BY TO MĚLO VYUŽITELNOST ??
Předpokládám, že obdobnou jako Emini III. Pokud jako začátečník nemám možnost v okolí kouknout někomu pod ruce při obchodování, uvítám každou takovou možnost. Přeci jenom je to cesta jak porovnat svoje snažení s někým jiným a poučit se. Sám jsem navštívil kurz Emini III a pokud se dobře pamatuji tak účast byla solidní. Chápu že to je jistá konkurence pro autory finančníka, ale myslím že by to mohlo fungovat obojí. Emini III navazuje na předchozí kurzy, a je tam záruka, že se učím od lidí, kteří již v traidingu něčeho dosáhli.
Videa na webu zase mohou nabídnout pohled na obchodování v jiném stylu než je FinWin. Bude-li se video týkat obsahu placených kurzů, patří do uzavřené části.

Otázkou je, kolik lidí se na tomto sdílení bude podílet. Nehonil bych se za kvantitou. Jsou tu na fóru lidé kteří by určitě měli co předvést a od kterých by se bylo co učit. Problém spíše vidím v jejich ochotě se podělit, neboť příprava videa je jistě časově náročnější než obrázek.

Jako velmi dobrý nápad bych viděl (a to vůbec netuším co by to v praxi obnášelo) spojit ukládání videa s jistou formou webináře - tedy předvedení obchodního dne formou webináře v reálu a uložit záznam. S touto formou prezentace tu též začal Tet40 ale jeho snažení bylo ihned potlačeno. Tímto by bylo jasné, že obchody nebyly "domalovány" dodatečně. Ostatně, kdo obchoduje, a jaké obchody v reálu uskutečňuje bylo dříve vidět i z chatu, ale ten zde byl též zrušen.

Já osobně vidím problém v tom, že pokud se najde i jenom pár jedinců ochotných touto formou přispívat , tak budou zdejšími pravidly vyhnáni jinam a zde zbudou nerozkoukaní začátečníci do doby, než pokročí dále a "nevyrostoru" z tohoto webu. Pokud zde stále ještě platí heslo tradeři traderům tak je velká škoda zde lidi něco naučit a pak si je nechat utéct jinam.

Vrátím-li se ještě k počtu uživatelů se zájmem o videa. Vzpomeňme na dobu před cca 15 lety. Kdo chtěl internet ?? K čemu je to dobré ?? A co třeba facebook před 5ti lety ? A dnes aby se člověk styděl za to, že ho nepoužívá. Obecně zájem o videa ve společnosti roste, to je myslím bez debat. Jasným důkazem jsou youtube, stream a další. Proč to tedy nevyužít smysluplně i v traidingu. Vždyť Petr je zde v tomto průkopníkem a je škoda nevyužít pokud se bude někdo ochoten přidat.

Neberte prosím můj příspěvek jako rýpání či poučování autorů tohoto webu jak se to má dělat. Za dobu kterou tento web provozují udělali mnoho a jejich práce si vážím. Plně respektuji jejich právo na vedení webu dle jejich vlastních představ a záměrů. Vzhledem k tomu, že mi opravdu šlo jen o můj pohled na věc a vyjádření se k novým možnostem které přináší doba, nebudu se již zde na fóru k této problematice více vyjadřovat. Ostatně, pokud je ještě někdo, koho videa zajímají, má možnost se zde zmínit sám za sebe.

Vašek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vakov:
po tomto příspěvku opravdu nemám moc chuť to dále probírat. člověk udělá vstřícný krok a zase vaše odpověď sklouzne k napadání finančníka a co všechno je tady špatně a jak vyháníme lidi. jen pro úplnost doplním, že tady vůbec nejde o nějakou konkurenci, pokud by to mělo svoje pravidla, které by lidi dodržovali, tak ať si kdo chce ukazuje co chce.

Rogi:
vy byste to uvítal a zkusil a případně zrušil. to je sice hezké, ale ten zbytečně investovaný čas a peníze to už vás asi příliš nezajímá. ano, chápu, nebyl by to váš čas ani vaše peníze. ale takto se opravdu nejde seriózně bavit.

pro všechny:
pokud se to bude řešit v takovém duchu, tak to opravdu nemá cenu. dal jsem konkrétní a podle mě naprosto regulérní návrh. pokud se najde dostatek lidí, kteří napíší, že videa chtějí a že je budou i nahrávat a sdílet a ukáží, že dokáží delší dobu přispívat screenshoty, pak jsme ochotní vytvořit prostor pro videa.

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

michal-administrator:

(Držím se tvého návrhu a hlásím se jako zájemce:) Já jsem taky pro videa, někdy lze pomocí 60 vteřinového videa říct víc než 20 obrázkama a dvěma stránkama textu. Klidně budu taky nějaká videa na web dávat, pokud to tedy bude mít pro někoho nějaký přínos, protože se zatím považuji za začátečníka. Pokud bude přístup do této sekce za rozumný poplatek na pokrytí financování nějakého hostingu (prostoru) pro videa jsem ochoten ho zaplatit.

(Osobní poznámka:) Dovolím si malou poznámku k tobě Michale: Z tvé reakce na vakova jsem měl divný pocit. Myslím že vakov argumentoval věcně, srozumitelně a logicky bez jakéhokoliv úmyslu cokoliv napadat. řekl svůj názor na věc a ty hned vyrukuješ, že napadá finančníka a že nemáš chuť to probírat...

(Technický dotaz:) Já už jsem taky uvažoval nad tím, jak to vlastně udělat, když bych chtěl třeba dát nějaké krátké video k mému dotazu na fórum. Jestli to dát na youtube (tam ale můžou všichni), nebo na nějaké moje stránky (pak by se mohlo zdát, že je propaguju), nebo někam na google dokumenty (pak si to člověk musí stáhnout k sobě do PC). Fakt nevím. Poraď tedy nějaký způsob, který bude pro financnika přijatelný.

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pribinacek:

ad videa na finančníkovi)
jak vidíte - zatím jste jediný, kdo se přihlásil..

ad videa jinde)
aktuálně je možné na fórum vkládat obrázky, případně co se vleze do přílohy..videa jinde bohužel nejsou aktuálně možná, viz předchozí diskuse k videům..věřím, že dotazy lze pohodlně ilustrovat i obrázky..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Zda se mi to a nebo se nejakym zpusobem zmenilo zobrazovani threadu v diskuzi? Napriklad uz nevidim, kdo napsal posledni prispevek, kolik ma thread stranek a nejak divne mi funguje i zobrazovani upozorneni na nove prispevky.

Je to jenom nejake experimentovani nebo to takhle zustane (nebo jsem jediny, kdo to takto vidi a je chyba nekde u me)?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...