Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

CI komodity/saxo bank


Doggy

Doporučené příspěvky

to joachim

ja teda skusenosti s obchodovanim u CI nemam ale ak porovnam prezentaciu saxotradera u CI a prezentaciu strategy runera u Colossea, vidim obrovsky rozdiel, ci uz ide o chovanie alebo zdatnost v tom co prezentujem. co sa tyka otazok o obchodovani, chlapik s colossea mi pripadal ako totalny amater navyse arogantny a v prvych minutach prednasky porusil snad vsetky zakladne pravidla obchodovania a money managmentu, kdesto chlapik s CI posobil profesionalnejsim dojmom a platformu ovladal velmi slusne.taktiez mi dokazal odpovedat na vsetko co som potreboval vediet.

ale o dojmi samozrejme nejde , ide o % , a ak som spravne cital jednu mudru knihu, obchodovanie je aj o tom aby si co najviac % pravdepodobnosti dokazal priklonit na svoju stranu, a preto myslim ze servis v slovencine je prinos nie negativom. niesom naivny , ale nevyhodu vo vyuzivani kvalitnej slovenskej podpory nevidim, prave naopak. o tom ci CI podpora bude kvalitna dam vediet.

snazim sa byt nestranny, a kedze sa chystam zalozit testovaci ucet , vyskusam CI a ked s nim spoko nebudem, tak sem dam urcite vediet, ak budem , tak tiez.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...
  • Odpovědí 60
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Priatelia!!!


-Cikomodity poskytuje pre klietnov KVALITNY INFORMACNY SERVIS V SK JAZYKU. Nema obdobu nikde v SR a CR.

- Je sprostredkovatelom pre zahranicnych kvalitnych brokerov - klient neplati ziadne poplatky naviac. To je FAKT.


- Ako si maju hladat junior zamestnanca???? Myslite ze analytici sa rodia? Nie treba ich si ich najst a vychovat. P

... Myslím že Cikomodity prinieslo pridanu hodnotu na SK trh. Drzim im palce ... (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

911!!

Vyprosujem si poznámky typu "prestaň tu spamovať". Nepotykal som si tebou, ale ako myslíš. Vidím že arogancia ti nechýba, výchova asi hej. (td) (td) (td)

Používam ich informácie a mám priateľov traderov obchodujúcich na forexe znalých po anglicky. Každý ich informačnú službu chváli!!!! Napriek tomu že že nemajú si problém hladat spravodajstvo v AJ. TOLKO KTOMU.
Máš skúsenosti s ich službami?????? Evidentne nemáš. LOL.

Komisie. Vidím že si znalý tematiky!!!!
CIKOMODITY nie je ocp.!!!!!!!! Nemá žiadne komisie!!!! Sprostredkuje založenie účtu u SAXO, FOREX.COM .....
SAXO banka je obecne velmi uznávany broker. To je fakt. Netvrdím že najlepší, ale vyhráva awardy apod. OI ich platformu bude ponúkať CITIGROUP.
FOREX.com -spready nízke konkurenčné plat. MT4platfomrma

POPLATKY ZA ICH INFORMACNE SPRAVODAJSTVO JE V CENE ( pri založení účtu prostredníctvom CI)

Nabudúce, najprv rozmýšlaj, potom píš. Verím že si velmi múdry humanoid. Až príliš.

911 prejav aj v písomnej forme je zrkadlom do vnútra človeka. Na margo argumentácie, zažiadaj si u nich trial na 14 dní (informačného rozhrania). POTOM SA KLUDNE VYJADRI.
Pekný deň
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

milej zlatej,
na netovych forech budu tykat. nejsem znaly tematiky? pojd si porovnat realne ucty a pak se dal muzem bavit. poplatky maji. bavil jsem se o futures.

jedno male tajemstvi pro tebe, sampione ve forexu. to ze neco vyhrava awardy nic neznamena. saxo je neschopne co se tyka napr. makro dat. jsou schopni ti kotovat zpetne. znam lidi co jsou s nima fajn, ostatni nadavaj.

ty informace jsou ve slovenstine, co poskytuji? jsou stejne rychle jako reuters nebo bloomie? odkud je datafeed?

no ale dalsi diskuze je zbytecna

Link to comment
Sdílet pomocí služby

přeberte si to jak chcete, ale také prodávají kurz (4,5 hod. za 5000 bez DPH) kde Vás naučí obchodovat e-mini, futures apod. Asi pak z vděčnosti pomohou otevřít účet. Ale článků na výběr brokera bylo napsáno dost a dost. Každý svého štěstí strůjcem, nechť si každý nese zodpovědnost za svá rozhodnutí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravim,
Na margo tykania nema zmysel debatovat. Argumentacia v zmysle podme si porovnat realne ucty je TOTALNE smiesna! Prepokladam ze jediny dobry broker je ten, cez ktoreho tocis ty.
Informacie su v slovencine, su rychle prepokladam ze cerpaju z BLOOMBERG a REUTERS. Ponukaju trial ich spravodajstva, vyskusaj.
SAXO napriek vsetkemu rozhodne patri medzi spicku, ci sa ti to paci alebo nie. Pre tvoju informaciu, netocim cez nich. Forex maju lacny , futures aj cfds su cenovo nad priemerom. Platforma ktoru poskytuju je vsak vyborna, aj ked sa stale potyka s detskymi chybami.( obcasne zamrznutie, vysoka narocnost na HW, problemy s charts)
Pekny den.

(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

znam spoustu dobrych i a stejne dobrych jako je ten muj. i lepsich. a to zpravodajstvi. doufam ze se mi podari najit obrazek, co jsem udelal, kdyz Ben mel projev. i patria a ipoint byly rychlejsi v prekladu.
ja nepotebuju jejich zpozdene zpravy. platim si live anglicky feed, ktery ma smysl. pokud si prectu zpravu po 10min je to k nicemu.

nicmene si zustan u CI, mej super sluzby na forexu, smesne poplatky na futures a miliony na ucte. nech se dari mistre

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ze vobec CI takto pretriasate, teraz su na celkom slusnej urovni ale este pred par rokmi mali strategiu ako jehovisti, neviem ktory odbornik to tam tak riadil....... na tom vsak nezalezi, hlavne ze teraz su schopny vypomoct a zariadit veci za cloveka, takze nech sa im dari. ale neviem naco tolko reci. je to len sprostredkovatel, ked raz nieco nepojde alebo sa obchodvanie darit nebude tak cele CI s tym nic nespravi preto ze to nebude ich neschopnost.

poplatky neberu tak je to plus a image si tiez vylepsuju takze snad s nich v buducnosti nieco seriozne aj bude, maju tam nakrocene.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

clonex,

to ich spravodajstvo som si tiez nechaval posielat na mail, analyzy a tak podoben. tu na tomto financniku ti hocikto z prihlasenych ludi do dvoch minut take analyzy spravi.

ich analyzy su asi o tomto: ak to pojde hore predpokladame podla toho a toho ze to pojde tolko a tolko ale ak to pojde nadol tak zas podla tohto a tohto predpokladame tolko a tolko a potom to ma mat este len informacny charakter. technicka analyza alebo nejake ine drobnosti........ to ich spravodajstvo by ohurilo tak ludi co forex grafy a indikatori videli asi tak dva alebo tri dni. isteze je to plus ale nic vynimocne ba dokonca som sa pri niektorych analyzach az pobavil - chybalo tam uz dopisat len tolko: menovy par sa vyberie na jednu alebo druhu stranu a podla sily stupania alebo klesania pojde viac alebo menej pipsov.

CI sa snazia co najviac lebo maju velku konkurenciu, tak robia ramena prepracovanou webovkou a tym ze neberu poplatky (co je asi jedine zatial vecsie plus ktore na nich vidim)

ale aj tak im drzim palce lebo ako sa vravi...... velki pani pomaly rastu...... myslim ze ich este len caka to uspesne obdobie a nakrocene na to uz maju.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

NLA , neglorifikuj prilis uzivetalov financniku. Vyjadrit svoj analyticky nazor nie je zrovna jednoduche.
Otazka: Co ocakavas od analytikov? pozri si renomovane agentury. Vsade spozorujes neutralnost.Nikto nie je guru a prave dve sceneria v analyzach ja povazujem za profesionalnost.
NLA neviem presne ake spravodajstvo myslis ,ale pribudaju tam spravy takmer kazdu minutu. Nezaregistroval som siroko daleko nic podobne. Prepodkladam ze s ich sluzbami nemas skusenosti( zona obchdonika).
Zaujimala by ma prave spomenuta konkurencia. Ak mas cas tak opis ich konkurentov v SR. Dik!!

AD 911 ja u CI nejsom. ako som uz napisal. lol Evidentne nemas ziadnu skusenost s ich sluzbami, preto nechapem preco mas potebu sa k tejto teme "mudro vyjadrovat" myslim zeja si tebou nemam v tejto diskuzii nic povedat.

Pekny den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jsi zabavny hoch. u CI nejsi, ale propagujes jich tu jak kdyby ti patrili. ad jejich spravodajstvo, trochu vice nez lagguje a jak napsal NLA. jelikoz mam zkusenost jak s reuters tak bloomberg, tak analyzy nejsou vzdy neutralni. lide maji svuj nazor. ne vsak u CI. konec diskuze. pro me zame si je vyuzivej jak chces

Link to comment
Sdílet pomocí služby

clonex,

zaoberas sa somarinami to je ten dovod preco si myslis ze su dobri, je hromada tych co ta vyskolia lepsie a nebudu ti miesto toho davat hromady zbytocnosti aby nezaostavali. zameraj sa radsej na kvalitu a nie kvantitu. nie som tu na to aby som robil reklamu a netvrdim ze CIKO je zle, ale v poriadnom ksefte su len v zaciatkoch.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LOOOOL pani dakujem za vase mudre napomenutia.
AD 911 ,ich sluzby NEPROPAGUJEM!!!!! Nebud demagog!! TENTO THREAD JE O CIKOMOIDTY. Vyjadril som svoj nazor svoju skusesnost. Ja mam tiez skusesnot s BLBMERG, a co??? Samozrejme ze BLOOMBERG je o niecom inom AJ CENOVO AJ OBSAHOVO. 911 nechapem preco vsetko beres konfrontacne. Ja sa tu stebou nemam chut hadat ani nic podobne . Tak preco mas neustale potebu mat posledne slovo v style !im the king" ?? O com je tato debata ??
" nicmene si zustan u CI, mej super sluzby na forexu, smesne poplatky na futures a miliony na ucte. nech se dari mistre" ???????????
NLA ja sa nebavim o ich skoleniach , nepotrebujem ich .AKE SOMARINY?????? Co je podla treba podstatne ?. Bavime sa predsa o Ci o spektre sluzieb ktore poskytuju apod. TAK AKE SOMARINY? Vsetko som sa naucil a UCIM sam. Na aku kvalitu? Aky velky kseft?? Nikto tu reklamu nerobi. Vyjadril som sa kteme a nemusime preberat ich kapitalovu velkost ani primeranost. Moj nazor . V tom com robia su dobri thats all. Naco sa tu zbitocne dotahujeme o nepodstatnostiach????

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pani, nepresla mi odpoved na vase dotazy.
NLA nezaoberam sasomarinami vecne diskutujem. neskolim sa u nich ani nic podobne . Na aku kvalitu sa mam zamerat? Na aku sa zameriavas ty porad. O akom velkom ksefte hovoris? Ja nehodnotim kapitalove pimeranost ani p/e ci. Bavim esa len o ich sluzbach a ja povazujem niektore za OK.
911 ja ich nepropagujem, tento thread je o CI , vyjadril som svoj nazor ktory je pozitivny. Vidiim ze sa to tu nenosi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...