Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

CI komodity/saxo bank


Doggy

Doporučené příspěvky

clonex,

tiez som sa k nim vyjadril ked ja o nich vavime o CI. davas otazky ako by si necital co ti pisem. uz chyba len aby si sa ma opytal: kto som? a na co som na tejto zemi? (to nebolo myslene ako urazka tak sa nevstekej) CI su na slabej urovni a potom to zakryvaju tym z coho si tak uchvateny, hromadou zbytocnosti ktoe pre tvoje zarobky nemaju ziaden vyznam. je to len lakadlo na ziskanie klientov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 60
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

  • 5 months later...

Ahojte všetci, CI komodity môžem na základe vlastnej súsenosti len doporučiť. Jednajú rýchlo a sú seriózny , neotravujú zaručenými tipmi a podobne. Každý deń zasielaju tech.analízu a komentár k trhu , každý si z toho môže vybrat čo potrebuje. Účet som mal otvorený do 48 hodín a po zaslaní finančných prostriedkov do Varenbank (MT4)/mi hned nabehli na obchodný účet bez akýchkolvek prietahov. Pokial niečo nevedia hneď zodpovedať preveria to u Varenbank/Saxo bank a do 2 hod dajú odpoveď. Pre mna je dôležité , že sa nehrajú na majstrov sveta a vedia poradit. Angličtina mi ide obstojne , ale aj tak privítam správy v slovenskom jazyku predsa je to len materský jazyk.


Norbert 888

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

zdravim,

jen se chci zeptat. Ted o prazdninach jsem vyzkousel k VT demu aktualni financni zpravy od CI komodity. Celkem to slo. Otazka teda je, kdyz jsi zalozim live ucet samostatne u CMS, budu mit s reuters datafeed ve VT traderu stejne nebo podobne informace jen v anglictine / coz neni problem/ ? skoda ze neni moznost aspon nachvili ten reuters datafeed vyzkouset.. diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj
Všiml jsem si že na VT jde obchodovat už s částkou 200usd.
Máte s tím někdo zkušenosti????
Původně jsem byl na demu u XTB zdá se mi trochu přehlednější, ale podle příspěvkú jejich služby nejsou zrovna nejlepší. Hledal jsem nějakého jiného brokra který komunikuje jazykem kterému rozumím a našel jsem VT trader od CI ale o něm jsem tady nic nenašel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

hej na VT ide. Som zaciatocnik a taky hladam vhodnu platformu na ktorej obchodovat a budovat strategiu. VTckom som zacal a tak sa snažim ziskat informacie prave o CMS brokera. JEdine co som ale nasiel je dost vela negativ. ZEvraj maju velký slippage a gapy. niekedy nerealizuju prikazy a podobne. mohol by mi niekto povedat ako to naozaj je?. JEden nemenovaný mi tvrdi že práve CMS broker je na ceste do zahuby. AKo je to? JE to pravda?. Kto mi doporucí platformu a brokera? Co napriklad Varengold cez MT? Dáju sa tam obchodovat miniloty? Poradte mi prosim....
Inak aký je minimalny SL pri live verzii vo VT a MT4 popripade Saxo Mini trater?
diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Ahoj,
Chcel by som začať s komoditami cez tuto spoločnosť a zatiaľ som o nej ešte všetko nezistil a tak mám na vás dve otázky: 1) Od koľkých rokov sa tam dá obchodovať, keďže u interaktiv brookers sa dá ževraj len od 21.
2) Keď v programe Saxo trader 2 zadám stop/loss či sa zapíše priamo na burzu, alebo to ostane len na mojom
pc. Zaujíma ma to z dôvodu, keby sa mi náhodou zrušilo pripojenie na internet od môjho pc, či budú obchody
ukončené keď to prekročí hranicu stop/losu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...