Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
johnycash

Elliottovy vlny - Forex

Doporučené příspěvky

K indikátorům. Já osobně používám RSI - 14 (1 - pro změny trendu), MACD a ADX. K přesnému počítání TF H1, H4. To poslední, moc bych nevěřil žádným programům - můj osobní názor. K Elliottově teorii na Forexu je dobré sledovat momentum na H4 a kontrolovat předchozí úrovně supportu a ressistencí. Také co vám hodně pomůže si dělat linky přímo do indikátorů jako je RSI a ADX, sledovat divergence (u konců vln) atd. Osobně nepoužívám moc EW oscilátor, ale při nastavení nad 250 je občas užitečný, jen na můj vkus hodně pomalý pro přesný vstup nebo výstup. K tomu slouží RSI - nastavená na 1 až 3.

Sorry, ty pdf jsou v angličtině a jsou asi vším co kdy budete potřebovat vědět chcete -li být dobrými tradery s EW počítáním jako základ.

Hodně štěstí a když budou dotazy, rád poradím i s příklady.
;)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Rekl bych ze to je pri podrobnejsim studio docela na blazinec :) takze to bude asi ten duvod proc to lidi moc nestuduji a hlavne proc neexistuji zadne free MT4-5 scripty :)

Proste je to slozite, pokud se clovek ma skutecne ridit VSEMI pravidly :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.