DANDYS

JAK ZAČÍT

Doporučené příspěvky

Určitě - obchoduje se přes platformu, takže je to podobné, jako kdybyste psal texty v anglické wordu :)
Spousta lidí zde obchoduje přes IB, aniž by anglicky hovořila. Navíc pro obchodníky co si otevřou účet přes Finančníka je k dispozici poměrně rozsáhlá česká publikace "jak na to" - viz www.financnik.cz/art/nastroje/obchodovani-s-interactive-brokers.html
Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Děkuji za odpovědˇ.Ještě bych se chtěl zeptat když neumím anglicky a s vaší asistencí bych měl zvládnout otevření účtu,a s e-bokem i platformu,jak se řeší bez angličtiny případný výpadek platformy ať již zaviněný čímkoli?,stát se to může.Je nějaká další česká podpora? :S

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Další česká podpora bohužel není. Výhoda IB je, že stop-loss zůstává na severu IB, takže pokud je "průšvih" a spadne platforma, SL Vám v trhu zůstává. Jinak v případě výpadku jen telefonicky. Co vím, tak na IB už ovládají více jazyků - anglicky, německy a francouzsky, tuším.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den. Jsem absolutní nováček a začínám se teprve rozkoukávat. Prozatím se prokousávám prvotním studiem. Celý server je velmi srozumitelný, ale přesto všechno jsem nenalezl přímou odpověď na tuto otázku : Dá se začít obchodovat na burze komodit a mít méně než 90.000,- Kč? Nebo ,když mám méně, jsem odsouzen jen do pozice papírového obchodníka, který si to bude pouze zkoušet doma u PC?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Marvynek:
Dá, třeba na forexu.Záleží navás co si vyberete. Co se týče té částky, také záleží co budete obchodovat, ale je to cca adekvátní částka, pro komodity.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Interactive Brokers, kde obchoduje většina zde přispívajících intradenních obchodníků, otevře účet s min. 2000 USD, což je méně než 50 tisíc. Nejlacinější komodity se s tím dají zkusit, ale na kontinuelní obchodování je to skutečně málo.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To Marvynek,
90 tisíc dnes díky slabému dolaru už není tak málo peněz.
Samozřejmě to není na "velké komodity", ale třeba přes IB už jde začít obchodovat řadu věcí.
V případě komoditních trhů bych pozornost doporučoval např. na Eurodollar, kde s podobnou částkou lze pozičně přežít, byť samozřejmě zisky nebudou závratné. S cca 4000-5000 dolary pak lze začít případně intradenně obchodovat emini futures.
Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím všechny,
potřeboval bych intradenní grafy emini S&P, ER2. Nechci otvírat účet, stačí mi grafy s intradenními historickými daty, kde bych mohl kreslit čárky TA :D. Prosím o radu, který software bude nejvhodnější?

BPetr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ehm, TNT bych vynechal zobrazuje nejmíň denní graf.. :)
Případně koupi od SCmagic např min hystorii. za pár dolarů..podobné řešení jako sierra..

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se