DANDYS

JAK ZAČÍT

Doporučené příspěvky

Jejda sem si to špatně přečet a nezamyslel se.. Do mozku mi došlo, že se dají koupit data i od sierry.. :) a ne že se !do! sierry musí koupit data :) Sem to ale mistifikátor..

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim.
Muze mi prosim nekdo objasnit, jak a kde ziskava obchodnik realna data. Jsou mu zpristupnena po otevreni uctu u brokera nebo se musi nekde zaregistrovat? Potrebuji k tomu nejaky specialni program? Kde ho koupim?
Na strankach CBOTu jsem cetla, ze si muzu zaplatit prisun dat v realnem case na mesic ci na rok. Znamena to, ze ja se zaregistruji u nejakeho brokera, kteremu zaplatim, pak si vytvorim u nej ucet s min. vkladem, dalsi penize a pak jeste dam dalsi penize za prisun dat?
Mam v tom desny zmatek. Poradte.
Diky.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Hestia: Zaregistrujete se u brokera, fundujete ucet minimalnim pozadovanym vkladem a real-time data automaticky ziskate. Jen u vetsiny brokeru je urcite omezeni - pokud za mesic neudelate nejaky minimalni pocet obchodu (napr. 10), tak Vam strhne urcitou castku z uctu za poskytovani dat (napr. IB strhava $10 USD za mesic). Jinak jsou data zdarma.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to Martinek:
Diky za odpoved.
Jeste mi neni jasna jedna vec. Kdyz budu ochodovat napr. s psenici, tak data, ktera mi budou chodit, budou ze vsech trhu, kde se s psenici obchoduje nebo to zalezi na brokerovi, na kterem trhu obchoduje? To urcuje broker nebo ja, na kterem trhu budu obchodovat?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Hestia: Trh si vyberete Vy. Vetsina US brokeru poskytuje data z vetsiny/vsech US burz + z rady dalsich. Je pak pouze na Vas, kterou burzu a ktery konkretni trh si zvolite pro svoje obchody - a prave odsud pak budete dostavat i data.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To Martinek.
Pokud si vyberu dva trhy, budou po me brokeri chtit nejake extra poplatky? Jako zacatecnik urcite nebudu rozjizdet obchody na vice trzich v nejblizsi dobe, ale zajima me to.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Hestia: Zadne extra poplatky nikdo chtit nebude. Budete muset hradit komise nalezici danemu trhu a bude Vam pro kazdy obchod blokovan prislusny margin. Nic vic a nic mene - muzete obchodovat treba 50 trhu, kdyz budete chtit. :-)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To Martinek.
Dekuji za odpovedi.
V clancich a literature o komoditach pisi, ze by si mel clovek nejdriv uvedomit s jakou komoditou chce obchodovat a
pak teprve zacit realne obchodovat. Podle jakych kriteriich mam tu komoditu vybrat? Kde mam ceny komodit sledovat, kdyz nemam pristup k realnym datum? Znamena to, ze bych si mela nejdriv najit brokera, ktery mi poskytne data, ty pak budu sledovat a pak se rozhodnu s cim chci obchodovat? Nebo je to uplne jinak? Muzete mi s timto poradit? Popripade napsat, kde najit info o pohybu komodit?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Hestia: Data se daji volne sehnat i zpozdena (burzy obvykle poskytuji realna data zpozdena o 15 minut). EOD data se pak daji sehnat napr. pro program TnT 4.0. Vice viz napr.: www.financnik.cz/art/recenze-sw/data-grafy-zdarma.html

Veskere potrebne informace o vyvoji cen na prislusnem trhu naleznete na strankach burzy. V kazdem pripade ale doporucuji peclive prostudovat celou diskusi, vsechny clanky a kompletni wiki - pak budete mit v 99% veci jasno.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,

chci se zeptat jesli mi nekdo poradí jaky je postup otevreni učtu na Forexu resp. chci treba pouzivat Meta Trader a nevim jesli budu muset zaplatit za software, a jesli tak kolik me to bude stat, a pak nasledne vytvoreni učtu primo cez program?
Take me zajima jak se daji treba vybírat peníze resp.s jakou časovou prodlevou se mi dostane vydelek do rukou.Nemam s tym zkušenosti a tak budu moc rad jesli mi nekdo date radu jak si to jednoduše zaridit aby sem neudelal nejakou botu...doufam že 3000usd mi bude na zacatek stacit...Predem dekuji za odpovedi!!! :S

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se