Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Software pro zacatecnika


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 133
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny,

poraďte mi prosím platformu, která obsahuje demoverzi a se kterou
mohu později po důkladném nastudování obchodovat i naostro.

Rád bych pozične kukuřici, pšenici, cukr.....asi jako každý začátečník.
např. BEST mi to neumožní.

TnT je "pouze" pro analýzu a sledování, ne k reálnému obchodování.
Trochu mi také vadí, že první den zadám vstupní příkaz a čekat do druhého dne
na exekuci, dále zadám stop příkaz a zase čekám do dalšího dne.
Tak to přece v reálu není a kolikrát mi stačí právě jen dva dny
na to abych uzavřel pozici dle plánovaného PT.
Je to hodně neprůžné, co s tím? Jiný program?

Děkuji za radu, Vessy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobrý den,

prosím o radu, jak se zaregistrovat pro program Visual Chart 4. Tady na finančníku jsem si o něm přečetl, že by měl být zdarma, tak jsem si ho stáhl, ale po zapnutí programu vyskočí tabulka požadující příhlášení pro kontakt se serverem. Zkoušel jsem postupovat dle manuálu na jejich www ale neuspěl jsem.
Předem děkuji.

Též děkuji Tomášovi, Petrovi a samozřejmě mnohým dalším, kteří tu nám všem začínajícím radí!!

Jan Pech

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to JeanPierre+další zač.:
neužívám Vis-Ch, ani Vám nic neradím, ale pokud začínáte a chcete i ušetřit nějakou a někdy nemalou částku, pak řadu velmi kvalitních věcí najdete i v neplacených softech a web.aplikacích. Osobně mám dost silný pocit že pro začínajícího není důvod hned platit za něco o čem ani snad dobře neví k čemu všemu a jak užít. Na rozkoukání a chycení se myslím bohatě stačí i to co je zdarma. Až byste takto uvažoval pročtěte si zde web - i zde je kdečeho akorát už dost :-). Ani placené softy nejsou zárukou jednoduchého zisku. Tvrdím že kdo umí, umí i zadarmo...placené, jistě i velmi kvalitní softy s řadou vymožeností a nastavováním někdy víc lákají k už skoro bezcílnému klikání než k obchodu.
vše dobré Vám

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jean-Pierre Napsal:
-------------------------------------------------------
> ...mohl by jste prosím dát konkrétní příklad některého software zdarma, popř.kde se dá stáhnout?

Zdarma lze stáhnout amibroker, demo verze. Cz i en. Tento program kreslí grafy, lze ho "programovat" a vytvářet své obchodní systémy, které pak backtestovat. V demo verzi pracuje pouze s eod daty, které se musí po každém startu znovu načíst. K tomu slouží prográmek amiquote (taky free), který stahuje data např. z yahoo.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Jean: které trhy chcete? např.plně stavitelných 69 ukaz.tech.analýzy=TA najdete na http://www.tradesignalonline.com -co zakreslíte si taky můžete uložit (registrace) -je s tím velmi rychlá práce = nastavené parametry se uloží jako "šablona", lze jich mít řadu, kterou si poté nahodíte na jakoukoliv akcii, komoditu, forex pár atd. -parametry TA lze velmi rychle měnit -akcie: 3USA trhy, Evropa + další + deriváty na ně -neumí to backtestovat, ale jinak vše zdarma, reál data placená viz kolik, jinak 15min delay zdarma ukázkou graf zlata s nahozenými pár ukazateli TA (podrobnější popis práce a možností s tradesignalem jsem už zde dával kdysi někam) pro začínající mám pocit plně dostačující věc-je toho víc, zadarmo.

2509

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Frogy
ach jo. ty jsi to tady zatim necetl, co? Chapu, ze kdyz to clovek objevi tak chce hned vse zkouset, ale je treba si vse taky precist a i forum. Najdes tu mnoho zajimaveho a mj. i odpoved na tvou otazku. Asi stokrat.
ANO data jsou zvlast, musis je sehnat jinde. www.financnik.cz/wiki/daytrading_data a zbytek na www.financnik.cz/forum/search.php?3

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím všechny tradery.

Má někdo zkušenost s free JAVA aplikací ProRealTime?

Je velice intuitivní a velmi jednoduše se dají naprogramovat vlastní indikátory - např. za 5 min. jsme vytvořil indikátor, který se skládal z Elderova Force Indexu vyhlazeného 2 denním EMA tak, jak ho doporučuje ve svém systému TSS.

Bohužel pihou na kráse je, že pracuje asi jen s elektronickými trhy a navíc se data ještě rozcházejí např. 18.1.2007 je na CBoT u ZCH7 Close=406-6 u jejich kontraktu ZC0307 je Close=408-4 a denní Volume se také liší 101.734 proti 100.269! Neví někdo proč?

Která další aplikace obsahuje Elderův Force Index vyhlazený 2 denním EMA, je vhodná pro pitové obchodování a pro backtesting?

Díky Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: 911
Díky za tip - vypadá to velice zajímavě. :)

Pár dotazů ještě k wealth-labu:
1/ Používáš ho osobně?
2/ Jak moc je složité si "naprogramovat" svůj obchodní systém pro neprogramátora?
3/ Z jakého zdroje bereš do wealth-labu data?
4/ Plánuji jen pitové obchodování (hlavně zrniny) a proto by mi stačila jen EOD data. Dají se tato data pro wealth-lab někde získat free nebo jenom placená?

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...