Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA - OBJEDNÁNÍ V CZK


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 102
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...

ahoj,

mel bych take jeden dotaz, objednal sem si sierru nynejsi level 2 na jejich stránkách, platbu jsem provedl pomocí sluzby paypal a peníze mi byly odečteny z účtu, z toho soudím že platba proběhla, ale od sierry my stále nepřišel žádný email s přihlašovacími údaji pro zprovoznění dat v programu :( platbu jsem provedl již před dvěma dny a vzhledem k předchozím zkušenostem s platbou přes paypal si nemyslím že došlo k nějakému zprodlení. Nevíte v čem by mohl být problém? Jediné co mě napadá je že jsem platbu provedl z účtu vedeného na přítelkyni a tudíž se jméno majitele účtu neschoduje s mým, které je uvedeno v účtu zřízeném u Sierry, ale to by snad nemělo vadit.

Doufám že jsem vše napsal srozumitelně a předem děkuji za pomoc.

PS: Velká pochvala Petrovi a Tomášovi za tyto stránky a vše co pro nás traidery (sám se za něj zatím nepovažuji :D ) dělají. (tu) (tu) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dinoboss:

Jiným jménem to nebude,taky jsem kdysi posílal platbu přes kamaráda a vše bylo ok a bez problémů ihned provedeno.Jen si ted nevybavuju,že by mě kdy přišel e-mail od sierry o platbě.Zkus se přihlásit na jejich stránkách na svůj účet a tam hned uvidíš jestli je vše ok, co přesně máš předplaceno a na kolik dní.


www.sierrachart.com/usercp.php

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dinoboss:
me taky nikdy nic nepřišlo, vždy se jen v SCH objevila informace, do kdy mám předplacenou a jelo to, navíc velmi rychle, vždy záležitost pár minut.
Otázkou je na jaké přihlašovací údaje čekáte. .. předpokládám, že login a heslo do SCH máte a v úrovni 2 máte historická data a real-time data pro forex a tam ani pro jedno nepotřebujete přihlašovací údaje, aspon jak jsem pochopil jejich setup instruction na jejich webu, tak stačí jen nastavit správný datafeed

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak uz se mi to povedlo pripojit a jakz takz to slape ale jeste me trapi jedna vec: mam zaplaceny level2 a podle mých předpokladů by tam měla být historycká minutová data, ale když kliknu v sierra chartu na tlačítko IC abych si načetl grafy tak mi to zobrazí ouze 3 možnosti viz obrázek 1. Nevím zda to nesouvisí s tím že mi to v logu hlásí CONNECTION NOT SUPPORTED? dekuji za pripadnou radu

8048

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...

Dobrý den.
Mám sierru a končími 10.2.2010. Omylem jsem si kvůli historickým datům zvednul Lv 1 na Lv 4, tak už jsem to nechal být, ale nyní bych potřeboval Lv 2 který mi bohatě stačí.
Problém vidim v tom, že píší úroveň se nechá pouze zvýšit a ne snížit. Mohl bych ji nechat týden po zkončení mrtvou a potom se možná znovu přihlásit, ale zas nechci přijít o nastavení pacovního prostředí s kterým mi pomáhal někdo zkušenější.
Dá se s tim něco rozumného uělat?
Dík Sláva

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkujji zkusím někoho otravovat, protože umim česky a ještě blbě. ;)PC neni moje Hobby, toje celkem doré co, ale už trochu obchoduji od 1,10. na TF - zatim jen jeden obch. denně mimo pátky opatrně a druhý obch. jen testuji ale musim napřed vydělat na prvnim, abych unesl sériji ztrát kterou mi můžou nadělit dva obchody.
Takže ještě jednou dík zkusim to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ano. Sierru si muzes nainstalovat na kolik pocitacu chces. Podminka je, ze zaroven v jeden cas ti mohou pod jednim uctem bezet maximalne dve instance. Tzn. kdyz si SC nainstalujes na 2xPC + 1xNTB, tak zaroven ti mohou bezet napr. na 1xPC + 1xNTB. Kdybys to chtel rozsirit na vic licenci, tak by si potreboval jednak package 4 a jednak bys jim musel napsat a oni by ti "zvysili naklady" jak se pravi v licencnim ujednani. Upgrade nebo downgrade na jakemkoli pocitaci muzes provadet dle libosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...