Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA - OBJEDNÁNÍ V CZK


tomnes

Doporučené příspěvky

  • 9 months later...
  • Odpovědí 102
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den
Jelikož jsem si dva roky za sebou objednával předplatné sierry přes finančníka,rozhodl jsem se,že tento rok zkusím zaplatit přes kartu VISA electron. Chci se jen zeptat jaké datum mám vyplnit do kolonky Expiry Date,když budu sierru objednávat 10.12. 2010 (? 12/2011) a za jak dlouho bývají data většinou znovu zprovozněny po zaplacení,protože přes finančníka to bylo vždy rychle a bez problémů...
P.s Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...

Dobrý den, chci se zeptat na aktuální možnost tuzemské objednávky předplatného na 2014. V popisu se uvádí,
že se jedná o package 1 dříve package 3. Nyní je sierra ve package 1,2,3,5 já bych měl zájem o package 5. Znamená to, že pokud si objednám předplatné přes finančníka, budu mít přístup na package 1 a já si pak
v menu package změním na 5, čímž si zkrátím dobu předplatného, protože pack.1 je levnější než 5 ?
Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za odpověď. Ještě pro upřesnění - já budu mít účet uzavřený přímo se Sierra ? Tedy nemůže se stát,
že by mi během změny package během měsíce byl napočítán pronájem za pack. 1 a 3 ?
Proč se ptám našel jsem vlákno v sierra foru, kde uživateli byl při změně zaúčtován pronájem 2x (skrze prostředníka TransAct) a tím zkrácena doba pronájmu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...

Zaplatil jsem si sierru,z finančníku mi přišlo i potvrzení o zaplacení,myslel jsem že mi ze sierry má přijít account name a password,ale je to už pět dní a nic mi nepřišlo ,tak nevím jak se dostat do obchodní platformi sierra chart,mužete mi prosím vás někdo poradit.Děkuji předem J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Account name = user name, které jste si vytvořil na sierrachart.com.
Viz bod 3:
3) Pokud Vám program vyhovuje, objednejte si jej pomocí tohoto formuláře. Pozor, do pole poznámka nám prosím napište vaše uživatelské jméno, které jste si vytvořili v bodě 1. K tomuto uživatelskému jménu vám bude připsán po zaplacení objednávky předplacený časový kredit.
na www.financnik.cz/exe/sierra/objednavka.php

Případně napište na office@financnik.cz a Katka Vám pomůže.
Petr


jarek16 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zaplatil jsem si sierru,z finančníku mi přišlo i
> potvrzení o zaplacení,myslel jsem že mi ze sierry
> má přijít account name a password,ale je to už pět
> dní a nic mi nepřišlo ,tak nevím jak se dostat do
> obchodní platformi sierra chart,mužete mi prosím
> vás někdo poradit.Děkuji předem J.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

jarek16
přes Sierru "Help-Account Control Panel" se dostanes na webu do svýho účtu u SCH a tam máš možnost změnit si balíček, pozor můžeš jen na vyšší, pokud se chceš vrátit zpět, musíš o to požádat Support Board (ale tohle jsem nikdy nedělal, jede na 5), ale umožnuji asi 10-14denní trail pro package 5

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

×
×
  • Vytvořit...