Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GCI - Ardeus


akcizur

Doporučené příspěvky

Zdravím jak je vidět moc chvály tu na ardeus není již několikátý měsíc sleduji další věc co ardeus nabízí a to jsou tzv. WinSignals to znamená signály k obchodování které vám společnost ardeus zasílá a které mají úspěšnost kolem 95% již 9 měsíc po sobě co je začala prodávat avšak nikde na diskuzním foru jsem nenarazil na nikoho kdo by s tím měl reálné zkušenosti tak se chci zeptat tady popř. jestli máte zkušenost vůbec snějakou společností u které její zasílané signály k obchodování fungují
děkuji za každou zkušenost nebo tip

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • Odpovědí 55
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 9 months later...

SIGNÁLY O SPOLEČNOSTI ARDEUS ČERVENEC 2011-07

Vše je opsáno z poslaných informačních e-mailů i se ziskem, kterého mohli obchodníci dosáhnout.
Datum čas signál na směr zadat od zisk/ztráta

4.7. 10:40 DAX buy 7450 +8
5.7. 11:30 GBP/USD sell 1.6090 +25
7.7. 12:10 DAX sell 7485 -206
Tento signál proti trendu dosáhl ztráty -620 bodů (-310 eur). Byl poslána sms –držte stále pozice
12.7. 12:50 EUR/USD sell 1.3940 +20
13.7. 08:51 DAX sell 7187 -320
Opět signál do protitrendu, celkový nárůst ztráty by byl - 1 100 bodů (-550 eur)
14.7. 9:51 EUR/USD buy 1.4205 +30
17.7. 08:46 GBP/USD buy 1.6145 +25
18.7. 15:37 EUR/USD sell 1.4073 +20
19.7. 12:46 DAX sell 7225/30 +115
20.7. 09:49 DAX buy 7253/58 +70
20.7. 15:35 GBP/USD sell 1.6135 +12
20.7. 16.36 EUR/USD buy 1.4185 +20
21.7. 12.06 EUR/USD buy 1.6130 +20
21.7. 15:04 GOLD sell 1597.5 +50
22.7. 11:01 EUR/USD sell 1.4405 +22
26.7. 13:28 GBP/USD sell 1.6395 +12
27.7………….10:39…………..EUR/USD………………buy…………….1.4485………………..+12
27.7. 14.44 GBP/USD buy 1.6370 --55
TENTO SIGNÁL BYL OD ZAČÁTKU VE ZTRÁTĚ, DRUHÝ DEN BYLA POSLÁNA SMS-DRŽTE POZICE,TŘETÍ DEN BYLA POSLÁNA SMS UKONČETE POZICE VE ZTRÁTĚ. (-55 EURO)

Celková bilance obchodů-(MOHLA BÝT NĚKOLIKANÁSOBNĚ VĚTŠÍ ztráta-3010 kčs
Poplatek za signály 3 000 Kč
CELKOVĚ ZA CELÝ MĚSÍC ZTRÁTA I S POPLATKEM - 6010 Kč
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚLAJÍ TO CHYTŘE, NECHAJÍ SPUŠTĚNÉ OBCHODY NA DEMU (LIVE) I ZTRÁTOVÉ SIGNÁLY ( do ztráty na 1 lotu -11 000 a - 14500 kčs, jedná se o obchody z 7.7 a 13. 7. NA DAXU A AŽ SE TRH OTOČÍ ZA NĚKOLIK DNŮ TAK JE VYPNOU V MALÉM PLUSU +50/60 EURO) A PAK SE CHLUBÍ ZISKY A PROFESIONALITOU.NA STRÁNKÁCH MAJÍ VÝPISY OŘEZANÉ NIKDO NEPOZNÁ , ŽE SE JEDNÁ O LIVE NEBO DEMO. SIGNÁLY JSOU OPOŽDĚNÉ O NĚKOLIK MINUT,SMS I E- MAILY TAKŽE SE NEDAJÍ CHYTNOUT V ZAČÁTKU. POKUD ČLOVĚK NESEDÍ U POČÍTAČE A NEMÁ JEJ SPUŠTĚNÝ TAK 50% SIGNÁLU SE VŮBEC NEDÁ VČAS ZADAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA JEJICH STRÁNKY DAJÍ VÝPIS POUZE ZA OBDOBÍ, KDY SE JIM DAŘILO V SIGNÁLECH A TO BYLY ZISKY NA ZASMÁNÍ DO +20 EURO VŠECHNY TYTO SIGNÁLY JSOU SKUTEČNÉ A LZE JE POROVNAT S JEJICH STRÁNKAMI. .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Objevila se další firma tahající za jeden provaz s GCI,a to Businesspartners v Brně(nějaká paní Malíková).Pořádají dvoudenní školení za 25.000,-Kč....vychvalují GCI do nebe,i když přiznávají spready na real účtu dvojnásobné než na demu(např.EUR/USD 6-8 p)V rámci školení lákají na další spolupráci při získávání klientů atd.formou "letadla"
Pryč od nich!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obchoduji u Buss.partners dva a půl roku a nenarazila jsem v ničem na problém, je u nás spoustu společností, kde je spred daleko vyšší . A hlavně na rozdíl od jiných společností se o klienty velmi dobře starají i mimo semináře a jejich podpora je na vysoké úrovni. Dokonce nepustí žádného klienta na live dříve, než si prověří jeho znalosti. Jestliže používají takového nebo makového brokera je na rozhodnutí obchodníka kde obchoduje. Prošla jsem tři společnosti za poslední čtyři roky, zde jsem nalezla podporu, vstřícnost a hodně detailní nauku. (tu) [bold] [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

traderman Napsal:
-------------------------------------------------------
> Obchoduji u Buss.partners dva a půl roku a
> nenarazila jsem v ničem na problém, je u nás
> spoustu společností, kde je spred daleko vyšší .

celkom by ma zaujimalo ktory broker ma spread na eurusd vyssi ako 6-8 pips. mozete dat tip aspon na jedneho , ked su ich spousty ?

dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zatím ani jednou jsem neslyšela u Bus.partners GCI vychvalovat, ani pomlouvat, je zde možnost u brokerů si založit live ( i u GCI) . Chtěla bych osobně slyšet pána v předchozím příspěvku osobně na kterém školení toto slyšel.
U všech market makerů a jejich dost se zvětšuje u zvýšené volatility , nebo před vyhlášením fund. je spred klidně 10-18 pips. Ale jak jsme napsala, to není důležité, to je na rozhodnutí člověka kde obchoduje. Prošla jsem několik společností a dnes si s odstupem času můžu udělat svůj vlastní úsudek. Buďto lektor neumí vysvětlovat a neukazuje problematiku na MT4 , nebo jiné platformě. Nebo na složitější dotaz neumí odpovědět, ani o přestáce . Nebo se veme graf z minulosti a začne se vysvětlovat proč došlo k poklesu nebo růstu. To dokážu taky.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Víte, problém dnes s odstupem času vidím problém úplně někde jinde. I já jsem si tou cestou trnitou prošla. Začínající obchodník chce v začátku co nejvíce ušetřit i za knížky, za vzdělání a snaží se v rámci šetření jít často cestou samouky a pak jde na live a......zaplatí nehorázné peníze. Kdybych byla zpočátku chytřejší, tak touto cestou se dnes nedám. Co mě pomůže zdlouhavá cesta nauky bez zpětné vazby "tak to nedělej, toho se vyvaruj, chybí f. kontak s dalšími obchodníky, udělat kolečko a společně dlouhé hodiny provádět analýzy, pokud si nejsem jistá, doma okopíruji graf a pošlu, za pár hodin mám přesnou odpověď s velmi přesným názorem a vývojem do budoucna " Toto je víc jak stovky hodin vlastní analýzy a tápání pokud toto vám dokáže dát společnost a já ji po dlouhé době našla tak je to hodně fajn. Mám kontakty na obchodníky ve svém městě a okolí a dvakrát do měsíce se scházíme, na požádání za námi občas přijede i lektor, ten pocit podpory a že člověk není sám je příjemný.
Toto přeji všem všem všem obchodníkům. hodně štěstí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...

TAk jsem na Business Partners také narazil. Školení za 25 tis. Kč. Slibují výdělek 20 tis. Kč měsíčně, díky zasílaným signálům, doporučením. Máte někdo s nimi zkušenosti a vydělává někdo skutečně dlouhodobě měsíčně na základě jejich doporučení 20 tis. Kč po odečtení případných nákladů?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 years later...

×
×
  • Vytvořit...