tomnes

Oznámení: FINANCNIK.CZ na ČT24

Doporučené příspěvky

No tak som si pozrel oba diely a bolo to zaujimave a myslim, ze sa to CT24 celkom podarilo. Druhy diel zacina zaujimavo. Odseknutim z prechadzajucej reportaze a koniec v archive trochu zmrvili a vystrihli ho, ale co uz. Podstatne, ze nam nevystrilhi Tomasa z Petrom. Kazdopadne podla mna je to dobre a lamu sa urcite lady v nasich konzervativnych krajinach. A hlavne je to v jazyku, ktoremu rozumeju aj cesi aj slovaci. :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To: swen

Pozdě taková reality show už na světě existuje nebo lépe existovala běžela v Americe a myslím že svého času byla zrovna inspirací pro Dana Zangera .

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Informace v mediích jsou dobrá věc (někdy ) , jen aby potom všichni nechtěli být obchodníky na burze a nakonec bude víc ztroskotanců než úspěšných a taková vlna neúspěšných může šířit vlnu pesimizmu a ta může finančníka eskortovat o několik kroků zpět místo vpřed .

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Vystoupení bylo skvělé, gratuluji a věřím že to spoustu nových lidí oslovilo! Roky nic a v posledních letech takovej průlom...

pozn. toho křečka už nekrmte :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj všem, díky za skvělé ohlasy, doufám, že ČT bude v podobných pořadech pokračovat - je to v této zemi třeba jako sůl. Jardo, ta hláška s křečkem mě fakt pobavila :-))

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Pěkný to bylo...:) Dobrá inspirace, už se nemůžu dočkat, až začnu obchodovat... ale nesmím to uspěchat, ještě mě stále čeká hromada studia...

Zajímala by mě taková maličkost: Jak moc se odvysílání pořadu projevilo na návštěvnosti Finančníka? Třeba v procentech?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Malcikk, zatím neprojevilo :-) Uvidíme ale jaká bude návštěvnost na konci měsíce, takové věci se vždy projeví až trošičku "opožděně".

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
zdravím traderi,

ja som si to nahral na DVD a pozeral som to s mojimi synmi,/ich to samozrejme nebavilo/ ale aspoň videli kam chodím "po rozumi". Tiež som sa musel trošku pobaviť na prvých 15 minutách.
Kiežby som už aj bol v tom Vašom štádiu....... Ale ešte sa musím veľa učiť.
Veľa zdaru páni.................
Jaro

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Perfektní a hlavně profesionální vystoupení, zejména tehdy, když reportérka nutně potřebovala vědět kolik se dá na futures kontraktech vydělat, tak to Tomáš s přehledem ustál. Ale pro mě to mělo asi největší přínos v tom, že aspoň vím, jak kluci vypadají, ale Tomáše jsem po hlasu poznal hned, znal jsem ten hlas už z videa WoodiesCCI :-)

tak ať se i do budoucna daří na obrazovkách TV

Opat

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Trochu ozivime toto vlakno. Dnes som si pozrel dalsi, v poradi 4. diel Interaktivneho magazinu na CT24 a zase sa clovek dozvedel nieco nove. Chcem ale upozornit na buducu sobotu, kedy bude 5. diel a redaktorka povedala, z sa pozrieme na vsedny den brokera, tak som nato celkom zvedavy. Teda 7.10.2006. o 13:30 zacne dalsi diel. :) :D

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Tak sme sa v 5 dieli pozreli na bezni den brokerov. Konkretne to bola Ceska Obchodna Burza a bolo to celkom zaujimave. Ten magazin je podla mna zaujimavy, tak dalsia sobota dalsi diel v poradi uz 6ty. :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se