tomnes

Oznámení: FINANCNIK.CZ na ČT24

Doporučené příspěvky

Ako som uviedol vysie, ze bol koniec 15 dielu odseknuty, tak uz je opraveny. Relaciu si je mozne pozriet v archivoch CT24. 16 diel je venovany IM o investicnom portfoliu a zatial tam neni archiv, takze si clovek musi pockat, kim to tam daju. :S :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Já jenom lehce předznamenám - už jsme byli Českou televizí osloveni na natočení několika dalších dílů, první díly by se s námi měli točit příští týden. Dáme opět včas vědět :-)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Tak to sa už teraz veľmi teším. Ja si totiž "první" pořad o Vás doteraz púšťam kvôli motivácii a reálnemu pohľadu na úspešných traderov...Som na to natrafil úplnou náhodou a odvtedy to pozerávam pravidelne (aj kvôli tej sympatickej moderátorke:-))

Verím že aj na Slovensku čoskoro pribudne podobná relácia.

zdraví vás
majkl

P.S. to Lukas: to s tym PR bolo dobre!!!!! :-))))

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
aspoň se to bude zajímavější, v tom druhym díle jste z mého hlediska nasadili laťku dost vysoko, čili ty další díly mě v porovnání s druhým dílem tolik neuspokojili, teď by se mohlo vrátit k tématu, který je mě i další lidem zde mnohem blížší než to co bylo možné k vidění doteď třeba to co už jsem jednou zmiňoval, když v TV dokáže ČESKÝ makléř, broker nebo trader či kdo to byl říct, že k obchodování stačí se připojit na internet a fundovat peníze brokerovi a ještě zapoměl říct, že o ty peníze ten dotyčnej bez sebevzdělání automaticky přišel

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to 911
Nie :( :D ale ked uz je tu vlakno, tak ho doplnim, aj tk to pozeram pravidelne a ak sem pride novy trader, tak vie co asi slo v tom a tom dieli a moze rovno pozriet to co prave potrebuje a mna to nezatazuje, takze pohoda :D :)

to admins
super, len tak dalej, sam som zvedavy, naco nove sa Vas moderatorka opita a ake temy preberete :) :D (tu) (tu)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
23 diel je venovny IPO je to anglicka skratka pre Primarny (Hlavny) Emise, teda ludovo povedane uvedenie firmy na burzu prostrednictvom svojich akcii. V relacii bol vysvetleny popis, co vsetko treba a kolko to zhruba trva a co vsetko musi firma spravit, aby sa dostala na burzu. Je tu vysvetlene aj aky vyznam to ma pre burzu a ine. :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se