Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Oznámení: FINANCNIK.CZ na ČT24


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 168
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 2 týdny později...

Tak to sa už teraz veľmi teším. Ja si totiž "první" pořad o Vás doteraz púšťam kvôli motivácii a reálnemu pohľadu na úspešných traderov...Som na to natrafil úplnou náhodou a odvtedy to pozerávam pravidelne (aj kvôli tej sympatickej moderátorke:-))

Verím že aj na Slovensku čoskoro pribudne podobná relácia.

zdraví vás
majkl


P.S. to Lukas: to s tym PR bolo dobre!!!!! :-))))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

aspoň se to bude zajímavější, v tom druhym díle jste z mého hlediska nasadili laťku dost vysoko, čili ty další díly mě v porovnání s druhým dílem tolik neuspokojili, teď by se mohlo vrátit k tématu, který je mě i další lidem zde mnohem blížší než to co bylo možné k vidění doteď třeba to co už jsem jednou zmiňoval, když v TV dokáže ČESKÝ makléř, broker nebo trader či kdo to byl říct, že k obchodování stačí se připojit na internet a fundovat peníze brokerovi a ještě zapoměl říct, že o ty peníze ten dotyčnej bez sebevzdělání automaticky přišel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to 911
Nie :( :D ale ked uz je tu vlakno, tak ho doplnim, aj tk to pozeram pravidelne a ak sem pride novy trader, tak vie co asi slo v tom a tom dieli a moze rovno pozriet to co prave potrebuje a mna to nezatazuje, takze pohoda :D :)

to admins
super, len tak dalej, sam som zvedavy, naco nove sa Vas moderatorka opita a ake temy preberete :) :D (tu) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

23 diel je venovny IPO je to anglicka skratka pre Primarny (Hlavny) Emise, teda ludovo povedane uvedenie firmy na burzu prostrednictvom svojich akcii. V relacii bol vysvetleny popis, co vsetko treba a kolko to zhruba trva a co vsetko musi firma spravit, aby sa dostala na burzu. Je tu vysvetlene aj aky vyznam to ma pre burzu a ine. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...