Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Oznámení: FINANCNIK.CZ na ČT24


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 168
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Neboj vzdy napisem ked mam cas a pozriem si to.
Nieco mi natom ale vrta hlavou, ak sa ku mne dostnu take informacie, ktore su povazovane za neleglne, lebo vysli na povrch skor ako mali, tak ten co ich vyniesol von riskuje pokutu a basu a ako by som sa ja zariadil neviem, teda nerobit nic a racej ako basu riskovat par bubakov, lebo si zachranit par bubakov a asi nato zarobit a riskovat, ze si pojdem sadnut do basi. Neviem. Ale asi ani vzivote mat take stastie/smolu (ak by boli nelegalne) nebudem, zeby som sa dostl ktoakim informaciam skor ako vydu ako fundamenty. :S :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

34 diel IM: Hrozí českému kapitálovému trhu nebezpečí?
Tak rozobrali danovu politiku Topolankovej vlady ohladne pripravovanej danovej reformy. Sami ale nevedia ci bude pozitivna pre investora, alebo nie. Hovorili o tzv. danovom teste co mate v CR ohladne drzania akcii pol roka a neplatite vraj ziadne dane. Tak neviem aku tam mate danovu politiku, ale ID obchodnika sa to netika. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Drobné info - zítra bude IM na téma aktuálních high na akciových indexech.
Z pohledu TA tam máme za Finančníka taky drobný vstup v rámci panelové diskuze. Tomáš je na dovolené, takže dnešní natáčení padlo na mě a byť jde o TA z pohledu velmi rychlého rychlovlaku navíc na grafech v rozlišení pár pixelů překreslených v režii ČT (občas jsem byl docela překvapený než jsem se zorientoval), myslím, že je to opět celkově zajímavý díl.

Tj. premiéra zítra v 13:33 na ČT24.

Ale stejně doufám, že jednou se podobná natáčení budou dělat odpoledne, přemýšlet ráno před osmou už je opravdu na hranicích mých možností. Není nad US časový posun :)

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

41. díl Investorského magazínu - Býci versus medvědi.

www.ct24.cz/vysilani/?id=154664&porad=24655&dattum=&sidp=10116288731

Pohled za uplynulým půlrokem a investiční výhled na 199 dní, které nás děli od Silvestra, očima hostů:

1. Expert na středoevropské trhy z makléřské společnosti Wood & Company
2. Vydavatel časopisu Zertifikatejournal
3. Reportér agentury Bloomberg
4. Technický analytik ze společnosti X-Trade Brokers

Mě, jako forexového obchodníka zaujalo, jak pánové zabrousili i do debaty o kurzu EUR/CZK a (ne)prognózování vývoje kurzů měn. Moderátor tuto pasáž vtipně zakončil větou:

"TADY SE SHODNEME ASI VŠICHNI, ŽE FOREX, MĚNOVÝ TRH, TO NEUMÍ PROGNÓZOVAT ANI NOSTRADAMUS."

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jj, taky me to pobavilo.

myslim ze vymena moderatotu pomohla. chlapec o dane problematice neco vi. je sice mizerny moderator, ale da se to pochopit a casem ho to CT nauci, jak pracovat s hlasem, rukama atd. radsi tam budu mit moderatora "zacatecnika" co ale vi o cem mluvi nez profika co nema vubec paru o cem mluvi. takze mu drzim palce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...