Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Poděkování


Doporučené příspěvky

Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval vydavatelům těchto webových stránek za velmi kvalitně zpracovaný vstup do světa komoditních burz. Je až neuvěřitelné, že i v této době existují lidé v ČR, kteří dokážou bezplatně nabídnout pomoc každému, kdo o tuto stojí. Každý, kdo hledá svůj nový pracovní život, zde nalezne vše co k tomu potřebuje. Všechny informace jsou tu velmi kvalitně zpracované a protříděné tak, aby student nebyl zahlcen milionem zbytečných informací, které Vás nikam nedovedou (maximálně vedou k osobnímu prospěchu někoho, kdo tyto miliony zbytečných informací produkuje). Každá věta zde napsaná má svůj smysl a je faktickým přínosem pro každého, kdo se chce učit a zdokonalit v oboru komoditních investic. Závěrem bych rád vzkázal všem, kdo na tyto stránky přišel a uvažoval o investicích, že po důkladném prostudování všech informací zde uvedených, bude zcela připraven na svůj první obchod s komoditami. Pokud se mnou někdo nesouhlasí, pak jsem zcela připraven tyto stránky plně obhájit. Ještě jednou děkuji vydavatelům a přeji všem mnoho úspěšných obchodů. Doufám, že se z této stránky nestane od zítra placená služba:-))

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 84
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Dobrý den, mnohokrát děkujeme, podobná slova ocenění naší práce nás vždy velmi mile potěší! Držíme palce, aby jste se i vy mohl stát na základě informací poskytuntých na našich stránkách již brzy úspěšným obchodníkem. A nebojte, udělat tyto stránky placené rozhodně nehodláme, i když jsem velmi rád, že si většina lidí konečně začíná uvědomovat hodnotu, kterou zde nabízíme!
S pozdravem,
Tomáš Nesnídal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
byl jsem trochu zaskočen, že nikde nevidím (až na pár výjimek), že by Vaši "studenti" ocenily to co pro ně děláte. Existuje tu pár lidí, kteří si toho evidentně váží a jsem rád, že Vám také své poděkování vyjádřili, avšak také tu je plno lidí, o kterých si myslím, že ještě neví, kolik práce jste museli vynaložit, aby tato stránka vznikla, fungovala a poskytovala tolik užitečných a hodnotných informací. Je to můj názor, o kterém jsem přesvědčen i přesto, že se mnoha lidem nebude líbit. Viděl jsem tu dokonce několik velmi negativních názorů na stránku, kterým jsem se upřímně, velmi dlouho a skutečně od srdce zasmál. Určitě se takovými nenechte nijak odradit, protože věřím, že jste svojí činností mnoha lidem změnily život a troufám si říci, že mezi ně patřím i já. Arogantních lidí je "u nás doma" velmi, skutečně velmi mnoho a lidí jako jste právě Vy, je tu až krutě málo. O to více Vám vyjadřuji svoji podporu.

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkujem všem, každá reakce na naše stránky nás velmi těší! Jakékoliv reakce - zejména pak ty pozitivní - pro nás znamenají, že náš web skutečně plní poslání a ukazuje mnoha lidem cestu k finanční svobodě a to nás nejenom těší, ale zejména inspiruje k pokračování a rozvíjení těchto stránek!
Hodně obchodních úspěchů,
Tomáš a Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den ,

Předně bych chtěl podotknout že komodity beru naprosto vážně a s chladnou hlavou (zatím) , zatím proto , že jsem začátečník . Nedělám si žádné iluze o tom jak budu v dohledné době milionář a jak se budu válet doma na gauči a čas od času si vydělám doma u počítače pár dolárku na živobytí ,také nestavím žádné vzdušné zámky , tak jako někteří mistři světa zde ve foru .Informace které jsou uváděné na Finančníkovi nejsem zatím schopný posoudit , právě proto že jsem začátečník a tak prostě a jednoduše věřím tomu co je zde uváděno a snažím se všem věcem porozumět co možná nejpřesněji . Proč to všechno píšu , právě proto že nařčení pana Jiřího Štancla - LIBIC nemohu akceptovat , to že jsem třeba zrovna já veřejně nepoděkoval , ještě neznamená že nejsem vděčný tvůrcům Finančníka za to co dělají a jak nám pomáhají . Jsem jim vděčný , samozřejmě že ano a tímto jim také mnohokrát děkuji . Ale více než tato diskuse by mne zajímalo, zda by nemohly ti kteří již obchodují a mají své zkušenosti ,nemohly zde nastínit své obchodní úspěchy případně neúspěchy v číslech . Aby jste tomu rozuměli bylo by fajn ukázat že zde jen neplácáte ( studenti ,ne tvůrci tohoto skvělého webu), ale že za vašimi slovy stojí opravdové zkušenosti z reálného obchodování . Pokud mi to tvůrci Finančníka umožní založím nové vlákno , které bych nazval (Můj reálný obchodní příběh ) možná je to hloupý název , ale momentálně mne nic jiného nenapadá . No a zde se každý může prezentovat a ukázat nám jak začínal a jaké jsou jeho pokroky .
Předem moc děkuji a omlouvám se předem všem kterým jsem svými řádky pokazil dnešní den , s pozdravem REN.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
naprosto rozumím, že jste rozhořčen slovy, která jsem prezentoval. Svoji doměnku, že mnoho lidí se mnou nebude souhlasit jsem uvedl. Bohužel i nadále musím stát za názorem, že faktor poděkování mi na této stránce velmi, skutečně velmi chybí a pouze sám za sebe si mysím, že si to tvůrci velmi zaslouží. Jsem rád za každého, kdo svůj dík tvůrcům vyjádřil.
Diskusi nad jednotlivými obchody se v žádném případě nebráním a nemám s tím žádný problém. Jsem si však jistý, že můj obchodní system je zcela odlišný od všech ostatních, resp. každý obchodní system každého obchodníka je individuální. Tedy se obávám, že Vaše rozhodní budou zcela odlišná od mých rozhodnutí a v mnoha případech se na obchodní strategii neshodneme, resp. každý uvidí daný moment zcela jiným pohledem. Není to nic špatného, to je prostě realita.
Úspěch a neúspěch závisý čistě na každém z nás a jen my sami odpovídáme za naše výsledky. Já osobně sedím na grafech a studijních materiálech 11-12 hodin denně (vyjma víkendů).
Nemyslím, že by mě dopředu posouvalo čtení konkrétních finančních výsledků konkrétních lidí, ale spíše vlastní dřina a trening. Peníze na počátek jsem velmi tvrdě vydřel a proto si ani nemohu dovolit spoléhat na konkrétní investice jiných lidí. V tomto musí spoléhat každý sám na sebe, ať je to příjemné nebo ne. Spíše než čtení výsledků druhých je důležité vlastní nasazení a vlastní trening. Rád Vám zašlu do diskuse TIP na konkrétní investici, avšak jak s ní naložíte záleží už jen a jen na Vás.
Závěrem pouze doplním, že mé začátky nebyly nikdy nijak lehké a nejsem si jistý, jestli by to bylo pro někoho zajímavé čtení. Žádné zázraky a žádné šťastné náhody. Pouze velmi tvrdá dřina, kterou by si se mnou málokdo vyměnil. Pokud to vnímáte tak, že jsem "mistrem světa", pak se na Vás vůbec nezlobím.

S pozdravem

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer ,


Nechtěl jsem aby jste můj článek pochopil takto , já osobně s vámi v 90 % naprosto souhlasím a respektuji Váš názor . Nejde o okoukávání toho jak kdo trénuje a obchoduje pomocí té nebo jiné techniky , s poznámkou - tuhle technologii používám tak a tak dlouho a vydělávám stabilně tolik a tolik dolarů . Nechtěl jsem ani nic podobného , stačilo by pouze napsat že třeba obchodujete od roku XY , trénoval jsem na papíře tak a tak dlouho a vydělávat jste začal až když ?! Myslím že spoustu začátečníků neodradí tvrdý začátek někoho z obchodníků , spíš naopak . Aspoň si každý začátečník uvědomí že právě ta dřina a píle vás dostala do pozice kde se právě teď nacházíte . Něco takového jsem myslel , nevím jak jinak vystihnout myšlenku takhle na papíře to neumím .Jinak budu rád když budete dál přispívat do fora na finančníku , rád si vaše články a příspěvky přečtu .

Přeji hezký večer REN

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
souhlasím s Vámi a vlákno, které jste založil je dobrou myšlenkou. Mé nepatrné upozornění se týkalo především toho, že ne každý dosáhne hned úspěchu jako někteří obchodníci a ne každý si musí projít těžké chvíle jako jiní obchodníci. Je to skutečně velmi individuální, ale o tom napíšu až ve Vašem novém vlákně.

S pozdravem,

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,taky bych se rád přidal k poděkování za vytvoření těchto skvělých stránek.Komoditni obchodování mě fakt začalo zajímat.Začal jsem "papírově" trénovat,tak uvidím.Měl bych dotaz.Možná řeknete,že jsem bržděnej,ale zajímalo by mě,jak je to s případným profitem.Nepochopil jsem,jestli zisk přijde na účet okamžitě spolu s vrácenou zálohou(marginem).Navic v připadě "SHORT" pozice,kdy je zisk na základě klesající ceny,taky ihned připsán na můj účet po ukončení kontraktu nákupem kontraktu.Snad jsem to napsal srozumitelně aby bylo porozuměno mému dotazu.
Předem děkuji za odpovědi na mé dotazy a za informace,které zdarma poskytujete.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za rychlou odpověď.Rád bych poznal osobně nějakého člověka,který také začíná s komoditami jako já a je z Českých Budějovic nebo okolí.Rodina a kamarádi ne mě teď koukají jako na cvoka,s jakou blbostí jsem to přišel a co za zbytečnosti to čtu na internetu:-(.A nechtějí o komoditách slyšet ani slovo.Rád bych s někým probral komodity taky ústně.Jesli je tedy někdo z Č.Bud. a měl by zajem se setkat a popovídat o společném zajmu,ať písne mail na :23DRAK@seznam.cz a já se ozvu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
poznávat se vzájemně je cílem asociace TASOCS. Zkuste popřemýšlet o případném členství v této asociaci, třeba se v budoucnu přihlásí do asociace více obchodníků z Jížních Čech, pak bude možné občas uspořádat setkání i v blízkosti Vašeho bydliště.
Zdravím,
Tomáš
FINANCNIK.CZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...