Doporučené příspěvky

Vzhledem k tomu, ze se toto vlakno jmenuje "podekovani", dekuji Tomovi a Petrovi za originalni PFku 2006. Vsichni si cenime, co delate.

Kuba

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý večer

Tomáši a Petře udělali jste mi velikou radost s tím přáním k novému roku , opravdu jsem to nečekal ještě jednou moc děkuji .

A teď mi dovolte abych popřál také já Vám . Přeji tvůrcům tohoto webu a jeho čtenářům všechno nejlepší do NOVÉHO ROKU a velmi bohatého JEŽÍŠKA

PS: Obchodujte a buďte bohatí

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý večer,
taky mě dnes čekalo ve schránce Vaše překvapení :)). Opravdu mě to potěšilo, díky pánové! A hlavně díky za tento perfektní server! Musím říct, že mi změnil život mnohem k lepšímu. Ještě jednou díky!

Jirka

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý večer,
já se rovněž připojuji k poděkování za přání do nového roku, a přeji Tomášovi, Petrovi a ostatním traderům mnoho štěstí a úspěchu v roce 2006.

Martin :D :D :D

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Poděkování je asi to nejjednoduší co můžeme a měli by jsme udělat. takže díky pánové za vytvoření těchto stránek!! A jako mte (nejenom) mnoho štěstí a úspěchu v roce 2006!!

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Děkuji Finančníku nejen za hezké novoroční přání, ale hlavně za vytvoření skvělého kolektivu v tomto samotářském bussinessu. Je skvělé, když víte, že někam patříte a máte možnost problémy konzultovat se spoustou ochotných přátel.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Díky pánové z finačníka za překvapení ve formě blahopřání v mé schránce. Nápodobně přeji i vám a všem účastníkům fóra pěkné svátky a hodně štěstí v novém roce.

<°)))))))<

Zbyněk

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Petře a Tomáši,
i já se připojuji k těm, kteří vám děkují za vaše přání. Příjemně mě to překvapilo. Přeji vám příjemné dni volna a hodně osobních i pracovních úspěchů.

princ

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,

i já připojuji svůj dík za přání.

Finančníkovi do dalšího roku přeji, aby zůstal takovým jakým je. To jest místem, kde vládne přátelská atmosféra a kde tradeři pomáhají traderům.

Jakub

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,

děkuji vám za poslané novoroční přání a přeji Vám spousty energie a elánu při tvorbě tohoto ojedinělého projektu do následujících let.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
A protože už jsem jednou děkoval tak děkuji ještě jednou páč jsem se právě dozvěděl že mě něco čeká ve schránce :))
Je skvělé, že finančník prostě existuje.. Málo kde potkáte takovéhle lidi a tady jich je hned několik. Na příští setkání se snaď vypravim :))

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Take dekuji za prani i za tyto stranky, ktere me daly mnoho uzitecnych informaci at jiz ohledne obchodovani ci psychologie. Kdybych Vam mohl byt nejak napomocen, napiste mi (region Pardubicko).

Preji hodne uspechu a kladnych reakci v nasledujicim roce.

Pete

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Petre a Tome,
dekuji za PF. I Vám přeji do Nového roku spoustu energie a dobrych obchodů. Dekuji Vam za vsechno, zmenili jste mi muj zivot.
GLADER

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se