Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Poděkování


Doporučené příspěvky

Ahoj,
vazeni pratele, Petre a Tomasi a vsichni prispevatele na financniku, vsem Vam dekuji, cim vice se zajimam o investice a trading, tim je to tu stale lepsi a lepsi, mam tu sve oblibence, sice se osobne nezname, ale hodne jste mi dali. Timto i specielni dik zakladatelum za cely financnik.cz, diky ze jste nam dali takovouto sanci! A to nejlepsi na zaver, vcera rozhodnuto, dnes zapocato, stavam se uz jenom investorem a traderem, se vsim ostatnim koncim, koncim tez s poflakovanim, neefektivitou, roztekanosti, nema to smysl a uz to chapu. Jupiiii:)

Dekuji.
Hodne zdaru vsem, at zije financnik!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 84
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

jo, ale jeste chci delat i jine investice chvili, s nejakym minimem nutne prace, rad bych presel jen na trading tak behem dvou let. takze fulltime ano, nikoliv vsak ve smyslu, ze by me to uz zivilo:) uz se na to ale cejtim, ze se potrebuju plne venovat tradingu. tak snad to neni v rozporu s nejakym cimkoli, ale povazuju se uz nyni za profi tradera:) zacinajiciho:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...

Dobrý den, velice rád bych zde vyjádřil poděkování osobě s nickem majkll. Za jeho - pro mne - inspirativní, nakopávající, navádějící, etcetc, příspěvky. Velice nerad bych o tento zdroj inspirace přišel. Mohl bych zde vychrlit další expresívní výrazy s množstvím superlativů, ale snad bude stačit jen - děkuji, majklle.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Dobry den,
rad bych se take pripojil k mori dekovatelu a podekoval zakladatelum Petrovi a Tomasovi za ohromnou studnici informaci. Dale i spouste lidi, kteri k tomuto serveru a foru jiz nerozlucne patri.
Jmenujme treba Lucinka, Majklla, 911, ...... a mnoho dalsich.


Panove diky.

PS: Skoda jen, ze se jiz nekonaji srazy, rad bych poznal par lidi osobne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...

Dobrý den,

Věřím, že je ode mne velmi sobecké nevěnovat děkovný příspěvek do tohoto jedinečného fóra, proto velmi krátce ale velmi přesně a výstižně adresuji mé DĚKUJI především Pánům Petrovi Podhajskému a Tomáši Nesnídalovi a samozřejmě dále také rozrůstající se české komunitě traderů, kteří žijí v duchu hesla "traders for traders" :) a své know-how a rady zde, na tomto jedinečném fóru, také prezentují.

Tolik informací, motivace, nápadů a inspirace ke studiu jsem nikdy nezažil, ani nikde jinde neviděl - a to vše podtrženo parádním fórem, které je jasným důkazem pro všechny všeználky, odpůrce a "všechnojetojednamafie" typy, že to skutečně JE PRAVDIVÉ, nejen pro horních deset tisíc a není to jen vytržená stránka sci-fi literatury.

Přeji do budoucna mnoho úspěchů, jak finančních, tak i v osobním životě nejen zakladatelům finančníka.cz ale všem traderům a mnoho, jak říkám "cinknutých profit targetů" a doufám stejně, jako věřím, že toto fórum bude mít equity života velmi dlouho stále rostoucí

Doufám, že i já budu mít jednou cennou radu, kterou zde budu moci dát a někomu tak pomoci k lepšímu finančnímu výsledku.

Ještě tedy jednou - !! Děkuji Vám Všem !!

S pozdravem
AJAdio "od rulety k profitabilnímu tradingu"


(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...

×
×
  • Vytvořit...