Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

brokeri a platformy


Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 172
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den.
Chci se zeptat,zda-li nekdo na tomto skvelem financnim serveru ma skusenosti s Chicago firmou"ZANER GROUP".
Obchoduji"FULL SERVIS" pres ceskou brokerskou spolecnost,ale nektere veci co si myslim,ze by meli byt standartem me zklamali.
A take to presne koresponduje s clanky v komoditnim manualu o vyberu brokera a skusenostmi v diskusi.

Timto dekuji zaklatatelum financnik.cz i vsem okolo za jejich skusenosti a rady na tomto serveru.

dekuji predem za odpovedi

everages

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím všechny,

snad jsem se nedostal do špatného vlákna a pokud ano , předem přijměte moji omluvu.

Již několik měsíců zkouším obchodovat se svým demoúčtem v metatraderu FX páry USD/EUR a USD/CHF.
Ale zatím si jen s grafy hraji, používám indikátory momentum, MA apod..ale více méně zkouším obchodovat jen podle citu. Vžít se do trhu a skamarádit se s ním.
Přestává mě to bavit a chtěl bych začít s backtestingem a zkusit nějakou startegii, řekněme s pevnějšímy mantinely ve formě jasných vstupů, výstupů a PT.

Chci si zakoupit licenci na program Forex tester profesional. Rád bych aby mi někdo poradil, zda nebudu mrhat penězi. Jedná se sice jen o 1400,-kč, ale přeci jen lépe je ušetřit:-)

Předesílám že jsem začátečník:-)

Zdraví
DimensionX

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny.
Mám prosbu. Natáhl jsem si platformu SOL Trader demo. první den tam čísla pěkně lítaly, ale další jsou všude nuly.
Asi dělám něco blbě.
Chci se zeptat Jestli není někde nějaký popis, jak s touto platformou zacházet. Vůbec nevím odkud začít. javascript:icon(':(')
:-(
Nebo se tím musí každej prokousat ůplně sám?javascript:icon(':S')
:S
Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

Dobrý den,

již pár let se zabývám obchodováním s certifikáty a teď za poslední rok zkouším na starších datech + na reálných datech strategie obchodování s opcemi. teoreticky je vše ok, tak jsem se rozhodl zkusit to i naživo.

a nastal první problém. můj broker pro certifikáty si bere za obchod v opcích 16 Euro. u certifikátů (investice na několik měsíců) mě to tolik nebolí. Ale tady by bolelo a chce to jiného brokera.

Poradíte prosím společnosti, které používáte? Četl jsem o IB, bohužel ještě netuším jak se zaregistrovat a jaké mají poplatky. Předem díky za odpověď na opravdu nováčkovskou otázku.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

×
×
  • Vytvořit...