Vyhledávání v článcích

Tip na knihu


Jak na...

Bezplatné ebooky

FIMS A-Z s bonusovým rozšířením o kurz Profitabilní intradenní strategie pro malé účty


Kompletní Petrovo know-how v jednom balíku. Zaregistrujte se do kurzu FIMS A-Z do 31.7.2016 a získejte navíc zdarma více než osmihodinový záznam webinářů kurzu Profitabilní intradenní strategie pro malé účty.

  

Většina obchodníků v tradingu nevydělává. Naučte se s pomocí orderflow a dalších prvků FIMS obchodního plánu stát na druhé straně jejich objednávek! Nyní i s detailní podporou pro začínající obchodníky s malými účty.

Speciálně pro potřeby začínajících traderů s malými účty pořádal Petr v březnu kurz Profitabilní intradenní strategie pro malé účty. Výukový program postavený tak, aby začínající tradery provedl od zvládnutí základů intradenního tradingu přes osvojení taktik detailně vysvětlené obchodní strategie vycházející z obchodování orderflow (původní obsah kurzu je podrobně popsán zde: www.financnik.cz/exe/petr/kurzy/daytrading.html).

Kurz Profitabilní intradenní strategie pro malé účty již Petr z časových důvodů nebude opakovat, nicméně i tak můžete drtivou většinu know-how načerpat ze záznamu výuky kurzu. A navíc bez dodatečných finančních investic, neboť jej získáte po omezenou dobu jako bonus ke kurzu FIMS A-Z.

On-line kurz FIMS A-Z nabízí 21 hodin výuky (nyní plus cca 9 hodin bonusového materiálu) a představuje kompletní Petrovo výukové know-how intradenního obchodování – od definování obchodované struktury po výuku orderflow, studijní osnovy a pochopitelně konkrétní obchodní taktiky. Podrobný obsah kurzu FIMS A-Z naleznete na této adrese.

V rámci FIMS výuky tak obdržíte skutečně kompletní know-how zaměřené jak na první seznámení s orderflow, tak na pokročilé aplikace vyučovaných taktik.

Jak postupovat pro získání bonusového přístupu k obsahu kurzu Profitabilní intradenní strategie pro malé účty?

1) Objednejte si on-line kurz FIMS A-Z pomocí tohoto on-line formuláře.
2) Uhraďte cenu kurzu nejpozději do 31.7.2016
3) Po uhrazení kurzu pošlete na kurzy@financnik.cz svůj nick v diskuzi na Finančníkovi a obratem vám zpřístupníme více než 8 hodin záznamu kurzu Profitabilní intradenní strategie pro malé účty.

Záznam kurzu Profitabilní intradenní strategie pro malé účty vás provede kompletními praktickými základy profesionálního intradenního obchodování včetně nastavení platformy SierraChart. Nejste si jisti, o čem obchodování orderflow je? Pak začněte studium stažením bezplatné ebooky Orderflow trader.

Vztahuje se nabídka i pro stávající studenty FIMS A-Z?

Ano! Pokud jste si pořídili on-line kurz FIMS A-Z od 1.5.2016, a s FIMS tak začínáte, napište rovnou na kurzy@financnik.cz a obratem získáte přístup do archivu kurzu Profitabilní intradenní strategie pro malé účty, kde můžete krok za krokem začít se studiem intradenního obchodování.

Pokud jste si on-line FIMS A-Z zakoupili před 1.5.2016 stačí, abyste pro získání přístupu k bonusovému kurzu vedli v uzavřené diskuzi obchodní deník obsahující záznam alespoň sedmi obchodních seancí (publikovaných průběžně každý den po skončení obchodní seance). Pokud splňujete uvedené podmínky, pošlete email obsahující link na váš obchodní deník na kurzy@financnik.cz.


Financnik.cz

(publikováno 13.07.2016, editovat ) Vytisknout tento článek

Jakých výsledků lze dosahovat orderflow obchodováním? Absolventi kurzu FIMS A-Z vykazují pravidelně své výsledky do aplikace Obchodního deníku, ze které se generují zajímavé statistiky a také orderflow obchod dne k vaší inspiraci. Výsledky naleznete na této stránce.

Klíčová slova použitá v článku:
Sierra

Finančník.cz je místo, kde už od roku 2004:

  • Autoři webu a zkušení tradeři Petr a Tomáš předávají své know-how.
  • Autoři webu Petr a Tomáš přinášejí kompletní vzdělání v tradingu.
  • Naleznete nejkomplexnější informace o tradingu v českém jazyce.
  • Získáte profesionální tipy a rady, plynoucí z reálných zkušeností z trhů.
  • Najdete inspiraci a motivaci k novému životnímu stylu tradera.
  • 2x týdně naleznete nový článek věnovaný úspěšnému tradingu.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.