Vyhledávání v článcích

Tip na knihu


Jak na...

Bezplatné ebooky

Máte dotaz k obchodování na burze? Zeptejte se.


Dlouho připravovaný update platformy diskuzního fóra přináší i řadu nových funkcí. Jednou z novinek je formát příspěvků sloužící více jako komunitní poradna. Máte nějaký dotaz týkající se burzovního obchodování? Vyzkoušejte novou sekci Dotazy a odpovědi. Podívejte se ale i na další novinky, které vám mohou při práci s informacemi pomoci.

Nová sekce Dotazy a odpovědi

Hned v první složce diskuzního fóra naleznete nově pod názvem Dotazy a odpovědi nové prostředí pro pokládání dotazů. Na rozdíl od běžného diskuzního fóra jsou zde příspěvky řazeny podle relevantnosti odpovědí. Tu vytvářejí svými hlasy jednotliví uživatelé fóra. Tazatel může následně vybrat z odpovědí nejlepší, která bude zvýrazněná.

Na rozdíl od běžných diskuzí, kde se odpověď špatně hledá v průběžném toku nových příspěvků, je tedy nový formát otázky s vybranými odpověďmi výrazně přehlednější.

Otázky je možné opatřovat štítky a podle nich je třídit a kategorizovat. V tuto chvíli tak můžete do sekce „Dotazy a odpovědi“ pokládat libovolné dotazy týkající se burzovního obchodování bez ohledu na další rubriky. Hlavním kritériem by měla být možná jednoznačná odpověď na položený dotaz (a pochopitelně do sekce nepatří témata, která se řeší v uzavřených diskuzích jednotlivých kurzů). Máte k burzovnímu obchodování dotaz? Zkuste jej položit…

Další novinky ve fóru

Systém fóra nabízí řadu nových způsobů, jak pracovat s publikovanými informacemi. Pokud se chcete podívat na nejnovější příspěvky, doporučujeme použít horní menu a zvolit „Co se zde děje“. Zobrazí se vám personalizovaný přehled nových příspěvků vypisovaný buď zhuštěně, nebo s kompletním obsahem (volba rozbalit/sbalit). Přehled lze odebírat i formou RSS:

Obsah zobrazovaných zpráv si můžete nastavit podle vlastních preferencí. Použijte pro to volbu „Vytvořit vlastní zobrazení“:

Oproti předcházejícímu fóru nabízí nový software výrazně vylepšené vyhledávání. S pomocí rozšířeného vyhledávání je možné filtrovat výsledky například podle autorů, ale i podle štítků, které budou ve fóru postupně přibývat. Vyhledávání nyní prochází kompletní obsah, a to včetně uzavřených diskuzí (což původní vyhledávání bohužel neumělo).

Propracované je nyní sledování vybraného obsahu. Můžete sledovat jednotlivé diskutující – klikněte na jejich jméno a v profilu klikněte na ikonku Sledovat uživatele. Můžete sledovat jednotlivá témata nebo celé složky – stačí kliknout na ikonku Sledovat v záhlaví jednotlivých stránek:

Na sledované příspěvky je možné si nastavit upozornění. Volba se provádí přes ikonku zvonečku v pravém horním rohu. Zde následně zvolte Nastavení notifikací:

Zde si můžete nastavit jak často chcete upozornění dostávat – jestli okamžitě při každém novém příspěvku nebo v souhrnu (za den či týden). Ve spodní části formuláře je možné zvolit formu, jakou budete upozornění dostávat. Je možné si vybrat notifikaci pouze v prohlížeči nebo emailem.

Výraznou novinkou fóra je i jeho mobilní podoba. Systém je nyní plně responzivní a dobře se s ním pracuje na mobilním telefonu. Pokud zde nechcete zobrazovat základní strukturu diskuze, můžete využít ikonku pro skrytí jednotlivých sekcí, která funguje jak v desktopové, tak mobilní verzi:

Máte-li k novému fóru dotazy, můžete je publikovat v tomto diskuzním vláknu.

Věříme, že nový systém pomůže zpřehlednit práci s cennými informacemi, kterých je ve fóru publikováno již ohromné množství a celkově posouvá Finančníka zase o kus dál.


Financnik.cz

(publikováno 02.02.2017, editovat ) Vytisknout tento článek

Klíčová slova použitá v článku:
obchodní systém

Finančník.cz je místo, kde už od roku 2004:

  • Autoři webu a zkušení tradeři Petr a Tomáš předávají své know-how.
  • Autoři webu Petr a Tomáš přinášejí kompletní vzdělání v tradingu.
  • Naleznete nejkomplexnější informace o tradingu v českém jazyce.
  • Získáte profesionální tipy a rady, plynoucí z reálných zkušeností z trhů.
  • Najdete inspiraci a motivaci k novému životnímu stylu tradera.
  • 2x týdně naleznete nový článek věnovaný úspěšnému tradingu.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.