Článek vytištěný ze serveru www.financnik.cz

Název článku: Napsali o nás...
Autor: Financnik
URL článku: //www.financnik.cz/komodity/financnik/napsali-o-nas.html (klikněte pro návrat)

Všechna práva vyhrazena (c) Centrum finančního vzdělávání, s.r.o
Doslovné ani částečně přebírání tohoto materiálu není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele - společnosti Centrum finančního vzdělávání, s.r.o


Napsali o nás...

Finančník na ČT24, 16.9.2006

V archivu České televize můžete najít podrobný rozhovor s oběmi zakladateli Finančíka - Tomášem Nesnídalem a Petrem Podhajským týkající se našich dlouholetých zkušeností s daytradingem. Reportáž můžete shlédnout v archivu ČT24, který je k dispozici na adrese http://www.ct24.cz/vysilani/?id=113299 Záznam týkající se daytradingu začíná cca v 15. minutě pořadu.

Lidové Noviny, pondělí 13.2.2006


(klikněte pro plnou velikost skenu)

... www.financnik.cz - největší český portál o obchodování s komoditami ....

iPoint, pondělí 6.3.2006

(klikněte pro plnou zprávu)

... V sobotu se sešla více než stovka začínajících i zkušených obchodníků, aby diskutovali a vyměňovali si zkušenosti o obchodování jak ve sférách komodit, tak forexu. Celý večer se nesl v duchu přátelské a tvůrčí atmosféry ...


URL článku: //www.financnik.cz/komodity/financnik/napsali-o-nas.htmlUpozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovaným brokerem či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty či akcie, vždy a pouze za účelem studia. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat s komoditami a akciemi je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte.