Vyhledávání v článcích

Tip na knihu


Jak na...

Bezplatné ebooky

2 orderflow kurzy + Petrovy orderflow indikátory za cenu jednoho kurzu


Využijte možnost získat do 28.2.2017 přístup k dvěma on-line orderflow kurzům za cenu jednoho. Navíc s doživotní licencí FIMS indikátorů, které nejsou jinak nabízeny.

O čem je obchodování orderflow?

Intradenní obchodování s využitím orderflow představuje efektivní způsob tradingu založený na sledování tradičních vztahů nabídky a poptávky s využitím moderních softwarových nástrojů. Obchodníci sledující orderflow nevstupují „slepě“ podle podoby cenových úseček nebo indikátorů, ale analyzují ve vytipovaných oblastech aktivitu prodávajících a nakupujících. To jim dovoluje vstupovat často velmi proaktivně a vydělávat společně s market makery.
Neumíte si orderflow obchodování blíže představit? Doporučujeme začít s bezplatnou ebookou Orderflow trader, kterou si můžete stáhnout zde.

2 orderflow kurzy + Petrovy orderflow indikátory za cenu jednoho kurzu

Rádi byste do obchodování orderflow pronikli podrobněji? Využijte aktuální nabídku a získejte dva kurzy orderflow obchodování plus Petrovy orderflow indikátory za cenu běžného kurzu.

Konkrétně získáte:
1. Kurz Profitabilní intradenní strategie pro malé účty popisující prakticky a věcně základy orderflow obchodování ve 4 hodinových lekcích. Ideální pro start s výukou orderflow obchodování.
2. Kurz Kompletní on-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow obsahující přes 16 hodin výuky a mnoho praktických ukázek. Tento kurz shrnuje kompletní know-how, které Petr v dané oblasti vyučuje.
3. Orderflow indikátory pro SierraChart, jejich popis naleznete zde.

Nabízený komplet obsahuje také lekce zaměřené na nastavení programu SierraChart pro sledování orderflow. Pro většinu obchodníků tak představuje zcela ucelený vzdělávací program.

Absolventi kurzu jej hodnotí průměrnou známkou 1,27 a sami si můžete přečíst jejich reference. Například:

Zde si přečtěte i další, jakkoliv neupravované reference.

Přidejte se také k orderflow obchodníkům.

Navíc s bonusem platným do 28.2.2017

Jako bonus jsou pro vás připraveny již publikované články v uzavřené sekci Finančníka týkající se orderflow obchodování a rozsáhlá uzavřená diskuzní skupina.

A dále…

Máte obavy z množství prezentovaných informací? Při objednávce do 28.2.2017 vám garantujeme trvalý, časově neomezený přístup k publikovaným informacím. Studium orderflow si tak můžete rozložit do delšího časového úseku – prostě tak, jak vám to bude vyhovovat. Ukončení přístupu si vyhrazujeme jen v případě, že by docházelo k poškozování našich autorských práv (například sdílením obsahu). Jinak se můžete spolehnout, že zde informace budou tak dlouho, jak budete potřebovat.

Tato nabídka je platná jen do 28.2.2017 a s jistotou se již nebude letos opakovat.

Jak ji využít?

Stačí vyplnit objednávku kurzu Kompletní on-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow.

Ideálně nyní – použijte tuto webovou stránku.


Financnik.cz

(publikováno 03.01.2017, editovat ) Vytisknout tento článek

Jakých výsledků lze dosahovat orderflow obchodováním? Absolventi kurzu FIMS A-Z vykazují pravidelně své výsledky do aplikace Obchodního deníku, ze které se generují zajímavé statistiky a také orderflow obchod dne k vaší inspiraci. Výsledky naleznete na této stránce.

Klíčová slova použitá v článku:
indikátory, Sierra, market

Finančník.cz je místo, kde už od roku 2004:

  • Autoři webu a zkušení tradeři Petr a Tomáš předávají své know-how.
  • Autoři webu Petr a Tomáš přinášejí kompletní vzdělání v tradingu.
  • Naleznete nejkomplexnější informace o tradingu v českém jazyce.
  • Získáte profesionální tipy a rady, plynoucí z reálných zkušeností z trhů.
  • Najdete inspiraci a motivaci k novému životnímu stylu tradera.
  • 2x týdně naleznete nový článek věnovaný úspěšnému tradingu.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.