Vyhledávání v článcích

Tip na knihu


Jak na...

Bezplatné ebooky

Webinář Lekce z mentoringu 31.10. od 18 hodin [dodatečný termín]


O čem je obchodování s orderflow, jak vypadají výsledky, jaké chyby dělají v intradenním obchodování začátečníci nejčastěji a jak v principu transformovat intradenní trading do stabilních profitů? Po delší době jsem připravil živý webinář pro všechny, které potenciálně obchodování s orderflow zajímá.

Všechny obchodníky, kteří uvažují o intradenním obchodování s orderflow a mají k tomuto stylu tradingu otázky, bych rád pozval na bezplatný webinář. Ten proběhne on-line v úterý 17.10.2017 od 18 hodin 31.10.2017 od 18 hodin (pro velký zájem vyhlášen dodatečný termín). Webinář bude trvat cca hodinu a pro účast nepotřebujete nic více, než se zaregistrovat na této adrese. Veškerý výklad bude probíhat v reálném čase on-line.

Co konkrétně plánuji na webináři probírat?

Intradenní obchodování láká mnoho traderů, zejména kvůli možnostem vyšších zhodnocení a práce s malým účtem. Mnoho traderů neuspěje. A právě o důvodech, proč tomu tak je a jak případně dělat věci lépe, budu na webináři hovořit nejvíce.

A vše bude hodně praktické. Už jen proto, že jako podklady použiji konkrétní výsledky orderflow bezplatně mentorované skupiny, ve které aktivně obchoduje přes 100 obchodníků. A to už je solidně relevantní vzorek.

Nebudu ale hovořit jen o psychologii a obecných principech. Rád bych upozornil na základní tržní mechanismy, které vedou k ziskovým situacím. Plánuji do webináře zařadit i tuto situaci, kterou jsem včera obchodoval v rámci přípravy video reportu do mentorové skupiny:

Podle čeho se dají v trhu poznat oblasti, které trh s větší pravděpodobností neprorazí? Proč se většina ztrácejících obchodníků „nachytá na druhou stranu“ a jak toho velcí tradeři využívají? Jak na základě toho postavit obchodní plán?

A mimochodem, takto vypadají vstupy ve stejné oblasti pokročilejších obchodníků v mé orderflow skupině, kde každý pochopitelně obchoduje sám za sebe. Mnoho jich nakupovalo ve stejné oblasti:

Což samozřejmě vedlo za celý den ve skupině k velmi hezkým výsledkům. Zde jsou výsledky úplně celé skupiny za daný den včetně úplných začátečníků (konkrétně obchodovalo ve skupině daný den 64 obchodníků – sim i live, výsledky jsou bez komisí, které každý platí jiné):

Jak je tedy možné, že při využití určitých taktik lze i v intradenních trzích generovat velmi stabilní profity, přestože jiné přístupy ztrácejí? Ale třeba i to, že obchodníci dokáží nakonec ztrácet i s předatelným know-how? Na jaké typy situací se tedy v trhu zaměřovat a jak si od začátku nastavit hlavu, abyste se dostali mezi ziskové obchodníky?

Přihlaste se na webinář 17.10. 31.10. od 18 hodin a věřím, že na řadu podobných otázek vám poskytnu konkrétní odpovědi.

Pro koho je webinář určen?

Předpokladem účasti na webináři jsou základní znalosti burzovního fungování v rozsahu našeho bezplatného manuálu. Měli byste vědět co jsou futures na akciové indexy, jak se počítá zisk/ztráta z obchodu, co jsou intradenní grafy atd.

Raději upozorňuji – webinář není určen FIMS studentům, pro které připravuji průběžně pokročilá videa do aplikace Obchodního deníku a kteří by veškeré know-how probírané v plánovaném webináři 17.10. 31.10. již měli znát. Nechte prosím limitovaný prostor na webináři ostatním účastníkům.

Registraci na webinář naleznete zde. Kapacita webináře je omezena možnostmi použité platformy. Registrace bude po dosažení limitu uzavřena.


Petr

(publikováno 06.10.2017, editovat ) Vytisknout tento článek

Jakých výsledků lze dosahovat orderflow obchodováním? Absolventi kurzu FIMS A-Z vykazují pravidelně své výsledky do aplikace Obchodního deníku, ze které se generují zajímavé statistiky a také orderflow obchod dne k vaší inspiraci. Výsledky naleznete na této stránce.

Klíčová slova použitá v článku:
limit, futures

Finančník.cz je místo, kde už od roku 2004:

  • Autoři webu a zkušení tradeři Petr a Tomáš předávají své know-how.
  • Autoři webu Petr a Tomáš přinášejí kompletní vzdělání v tradingu.
  • Naleznete nejkomplexnější informace o tradingu v českém jazyce.
  • Získáte profesionální tipy a rady, plynoucí z reálných zkušeností z trhů.
  • Najdete inspiraci a motivaci k novému životnímu stylu tradera.
  • 2x týdně naleznete nový článek věnovaný úspěšnému tradingu.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.