Vyhledávání v článcích

Tip na knihu


Jak na...

Bezplatné ebooky

Zúčastněte se přípravných on-line webinářů k FIMS2


V průběhu února uspořádá Petr webináře zaměřené na intradenní obchodování systému FIMS v aktuálních podmínkách trhů. Ve webinářích budou probírány Petrovy vstupy na základě struktury trhu a jejich časování s využitím orderflow. Účastníci se mohou těšit na domácí úkoly, hlouběji procvičující probírané informace.

Webináře budou probíhat on-line vždy od 18:30 českého času v následující dny:

13. 2. 2014 – Zaměřeno na obchodování struktury trhu. Aktuální obchody.
20. 2. 2014 – Zaměřeno na porozumění orderflow. Aktuální obchody.
27. 2. 2014 – Zhodnocení domácích úkolů, diskuze nad aktuálními obchody.

Webináře jsou určeny pro všechny účastníky přihlášené na dubnový kurz FIMS 2: Pokročilá aplikace Intermarket patternů a analýzy nabídky/poptávky v akciových indexech a jsou pořádány zdarma.

Cílem webinářů bude především procvičit látku z on-line kurzu FIMS1 a připravit všechny účastníky na kurz FIMS2.

Webinářů se mohou zúčastnit i účastníci Dvoudenního intenzivního profesionálního daytradingu s Petrem. FIMS od A do Z, byť jim nemusí být bez účasti FIMS1 všechny informace v tuto chvíli zcela jasné (na dvoudenním kurzu bude FIMS probírán od základů).

Webináře budou probíhat prostřednictvím internetové platformy, ve které každý účastník uvidí Petrovu počítačovou plochu s prezentovanými slajdy a grafy. V rámci webinářů bude prostor probrat individuálně všechny dotazy týkající se FIMS. Plánovaný rozsah webináře je 60 minut.

Webináře nejsou nahrávány – jde skutečně o interaktivní předávání informací. Všichni účastníci kurzu FIMS2 s uhrazeným kurzovným získají přibližně dva dny před konáním webináře registrační link e-mailem.

Pokud uvažujete o účasti na FIMS2, je nyní ideální čas. Spolu se samotným kurzem budete v aktivním kontaktu s FIMS již v průběhu února. Účastníci přihlášeni do konce února získávají navíc třítýdenní individuální Petrovu podporu (viz popis u nabídky kurzu).


Financnik.cz

(publikováno 11.02.2014, editovat ) Vytisknout tento článek

Jakých výsledků lze dosahovat orderflow obchodováním? Absolventi kurzu FIMS A-Z vykazují pravidelně své výsledky do aplikace Obchodního deníku, ze které se generují zajímavé statistiky a také orderflow obchod dne k vaší inspiraci. Výsledky naleznete na této stránce.

Klíčová slova použitá v článku:
market, obchodní systém

Finančník.cz je místo, kde už od roku 2004:

  • Autoři webu a zkušení tradeři Petr a Tomáš předávají své know-how.
  • Autoři webu Petr a Tomáš přinášejí kompletní vzdělání v tradingu.
  • Naleznete nejkomplexnější informace o tradingu v českém jazyce.
  • Získáte profesionální tipy a rady, plynoucí z reálných zkušeností z trhů.
  • Najdete inspiraci a motivaci k novému životnímu stylu tradera.
  • 2x týdně naleznete nový článek věnovaný úspěšnému tradingu.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.