Vyhledávání v článcích

Tip na knihu


Jak na...

Bezplatné ebooky

Pomozte – co byste se rádi dozvěděli v kurzu pro začátečníky? (a možnost výhry kurzu zdarma)


Za dlouhou dobu existence se Finančník posunul hodně dopředu a přirozeně tak i témata, kterým se zde věnujeme. To může vyhovovat pokročilejším obchodníkům, ale začátečníci se mohou ztrácet. Poslední týdny tak pracuji na novém kurzu základů tradingu, ve kterém bych chtěl zcela detailně rozvinout témata, kterým jsem se věnoval v posledních videích – jak se od nuly posunout za rok k prvnímu systematickému a konzistentnímu vydělávání na burze. Pomozte mi svým názorem kurz obsahově dotáhnout tak, abych se nezapomněl věnovat ničemu podstatnému.

Nový kurz základů obchodování bude v duchu ostatních kurzů Finančníka tradičně velmi propracovaný a z jeho dosavadní přípravy jsem hodně nadšený, neboť se mi daří dávat dohromady kurz velmi, velmi praktický. Výuka bude určena pro začátečníky, kterým bych rád nabídl pomocnou ruku při prvním seznamování s burzou. Zároveň ale tak, aby studium vedlo ke konkrétním finančním výsledkům. Jsem dost přesvědčený, že v kurzu současně naleznou řadu inspirace i obchodníci, kteří zatím nevydělávají i přesto, že se obchodování věnují delší dobu.

Výuka tak bude prezentována s použitím konkrétní strategie, kterou budou moci obchodníci obchodovat ve skupině a sdílet si navzájem výsledky. Podobně jako v této pokročilé skupině orderflow obchodování. Navíc s detailním výukovým plánem tak, aby se obchodník držel bodů, podle kterých postupovat. Strategie základního kurzu bude směřována na pomalejší swingové obchodování zejména akcií a ETFs, kde si myslím, že je rozumné začínat. Jakmile jednou obchodník dosáhne konzistentních výsledků na tomto poli, je mnohem snazší posouvat se k agresivnějším trhům jako jsou komodity a samozřejmě třeba zrychlovat timeframe až na úroveň intradenního obchodování.

Cílem kurzu je odpovědět na všechny běžné otázky týkající se výběru trhů, brokerů, softwarů, základních taktik při obchodování, risk managementu, vstupů, řízení pozic atd. Vše ale pochopitelně s ohledem na probírané základy a zacílené na swingové obchodování s menšími účty.

Pokud s tradingem začínáte – napište mi prosím, co konkrétně byste se prostřednictvím podobného kurzu chtěli dozvědět? Máte konkrétní otázky, na které hledáte při cestě za konzistentními profity na burze odpovědi?

Pokud jste již pokročilejší – jaká témata byste nováčkům do podobného kurzu určitě nezapomněli uvést? Případně co jsou největší překážky, které v tradingu sami řešíte?

Děkujeme za všechny podněty. Formulář již byl uzavřen.

A jako motivaci mám pro zúčastněné odměnu. 20.1.2018 vyberu všechny konstruktivní odpovědi (obsahující skutečné tipy pro kurz rozvinuté alespoň do 300 znaků textu) s uvedeným kontaktním e-mailem a jménem a z nich vylosujeme 5 obchodníků, kterým nový kurz po jeho spuštění zpřístupníme zdarma. A nenechte se mýlit – myslím, že i pokročilejší tradeři zde naleznou řadu témat k inspiraci…


Petr

(publikováno 18.12.2017, editovat ) Vytisknout tento článek

Jakých výsledků lze dosahovat orderflow obchodováním? Absolventi kurzu FIMS A-Z vykazují pravidelně své výsledky do aplikace Obchodního deníku, ze které se generují zajímavé statistiky a také orderflow obchod dne k vaší inspiraci. Výsledky naleznete na této stránce.

Klíčová slova použitá v článku:
broker

Finančník.cz je místo, kde už od roku 2004:

  • Autoři webu a zkušení tradeři Petr a Tomáš předávají své know-how.
  • Autoři webu Petr a Tomáš přinášejí kompletní vzdělání v tradingu.
  • Naleznete nejkomplexnější informace o tradingu v českém jazyce.
  • Získáte profesionální tipy a rady, plynoucí z reálných zkušeností z trhů.
  • Najdete inspiraci a motivaci k novému životnímu stylu tradera.
  • 2x týdně naleznete nový článek věnovaný úspěšnému tradingu.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.