Další díly tématického seriálu:

Vyhledávání v článcích
Jak na...

Bezplatné ebooky

WoodiesCCI – kompletní český překlad systému v PDF


Po dohodě s Woodiem jsme na Finančníkovi připravili český překlad oficiálního dokumentu Základní patterny a termíny pro obchodování WoodiesCCI systému.

Překlad je distribuován ve formě PDF dokumentu a stahovat jej můžete na této adrese: http://www.financnik.cz/ pdf/Woodie_CCI_CZ.pdf


Petr


(c) foto ISIFA, zdroj ISIFA/Getty Images
Vytisknout tento článek

Předcházející kapitola:
Obchodujeme systém WoodiesCCI - GB100

Následující kapitola:
WoodieCCI - aktualizovaný překlad systému v PDF


Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.