Vyhledávání v článcích

Tip na knihu


Jak na...

Bezplatné ebooky

Záznam webináře: Náhled na trhy obchodním systémem FIMS


Pro všechny zájemce o intradenní obchodování jsem připravil záznam webináře věnujícího se základům mého pohledu na trhy. Více než taktiky v rámci FIMS ve webináři naleznete principy, jejichž využívání vnímám pro profitabilní daytrading jako velmi důležité.

Video představuje neupravený záznam webináře, který jsem vyhlašoval na blogu. Dotazy odpovídám účastníkům, kteří se účastnili webináře v reálném čase.

Video si můžete pustit na plnou obrazovku a v plném rozlišení ikonou ve spodním pravém rohu prohlížeče – budou pak dobře vidět všechny detaily prezentovaných grafů:

Webinář jsem se snažil vytvořit co nejzajímavější i pro ty, co neobchodují stejně jako já. Pokud vás však zajímají další podrobnosti o FIMS, zde jsou příslušné odkazy:

K tomuto příspěvku není diskuze, neboť ta probíhala v reálném čase s účastníky webináře. Bohužel není v mých silách zodpovídat další dotazy offline, neboť aktuálně cestuji po Africe a současně nechci nechat otázky bez odpovědí. Nicméně v budoucnu plánuji připravovat další webináře, kterých se můžete zúčastnit.


Petr

(publikováno 20.03.2014, editovat ) Vytisknout tento článek


Finančník.cz je místo, kde už od roku 2004:

  • Autoři webu a zkušení tradeři Petr a Tomáš předávají své know-how.
  • Autoři webu Petr a Tomáš přinášejí kompletní vzdělání v tradingu.
  • Naleznete nejkomplexnější informace o tradingu v českém jazyce.
  • Získáte profesionální tipy a rady, plynoucí z reálných zkušeností z trhů.
  • Najdete inspiraci a motivaci k novému životnímu stylu tradera.
  • 2x týdně naleznete nový článek věnovaný úspěšnému tradingu.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.