Kurzy: základní navigace


Reference na kurzy Financnik.cz

Od podzimu 2008 mají všichni účastníci našich kurzů možnost kurz ohodnotit, případně připojit referenci shrnující jejich zkušenost s právě absolvovalným kurzem. Reference neupravujeme a přetiskujeme je ve znění, jaké uvedli účastníci. Všechny reference pocházejí pouze od absolventů kurzů. Reference jsou řazeny pod data vyplnění a jsou zveřejněny s vědomím autorů.

Webinár splnil moje očakávanie. Ďakujem a objednávam pokračujúce - pokročilejšie webináre.

21.11.2017 21:00 Tomeo
On-line kurz opčního obchodování I

Webinář je velmi obsažný, každá kapitola mi přinesla něco nového. Není jednoduché se prokousat množstvím naservírovaných informací, občas jsem se vracel k předchozím lekcím. To je však při studiu normální a z toho důvodu mám raději webináře. Uvítal bych při slovním odkazu "bude probíráno dále (příště)" aby alespoň na stránce s daným videem byl odkaz na kapitolu a část, ve které to bude probíráno. Usnadnilo by to orientaci v kurzu.

10.11.2017 09:41 Sup
On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

Zatím jsem vše ještě nestihl projít, ale vše co jsem zatím viděl, je velmi dobře popsáno včetně příkladů. Trochu víc příkladů mi chybí při nastavení sierry, ale to třeba ještě přijde (možná by bylo dobré dát registrovaným k dispozici nějakou šablonu). Jinak je kurz velmi dobře připraven a prezentován srozumitelně tak, aby jej pochopil i začátečník. Ostatním mohu doporučit!

05.11.2017 23:03 RP
On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

Velmi obsáhlý kurz. Hodnotím před dokončením a už teď předčil moje očekávání.

05.11.2017 15:03 Radim
On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

Webinář je velice kvalitně připravený. Je srozumitelný a hlavně nabitý spoustou podstatných informací o fungování trhů. Děkuji.

31.10.2017 20:43 em.an
On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

Jsem ráda, že jsem si ho koupila. Dlouho jsem váhala, protože takových seminářů a webinářů jsem si už zaplatila hodně. Až teď mi však začalo vše zapadat. Konečně chápu, proč jsem se neposouvala a byla věčný začátečník. Věřím, že tento webinář mi pomůže v dalších krocích.

29.10.2017 15:32 kertinozka
On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

Popri spracovanom postupe, ako detailne spracovávať myšlienky na robotov som sa dozvedel aj veľa nových a podnetných nápadov a tiež zdroje kde a ako hľadať nápady na roboty.

06.10.2017 10:11 Radovan
On-line kurz Vytváříme AOS - od myšlenky k automatizovaným profitům

Komplexný seminár z velkým objemom teorie a praktických ukážok, ktoré zlepšujú pochopenie celej problematiky obchodovania. Podané v dobrom štýle. Môžem iba odporučiť.

30.09.2017 09:22 Miro
On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

Webinář je velmi dobře připravený a nabitý neskutečným množstvím informací. Počítám, že se k němu budu často vracet. Je v něm vidět velké množství práce do něj vložené. Přednes je velmi srozumitelný. Informace jsou dávkovány postupně, strukturovaně a jednotlivé lekce na sebe navazují a zapadají do sebe.

29.09.2017 19:40 romank
On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

jedinečný a velmi prakticky zaměřený seminář behem pár hodin se člověk dostane ke znalostem, které by jinak musel težce získávat několik měsíců

19.09.2017 09:13 martinruza
On-line kurz opčního obchodování I

Tento kurs všem traderům velice doporučuji. Webinář je skvěle propracovaný, i dobře rozdělený na lekce,tak aby se student učil látku postupně"po douškách", což bych každému doporučil. Petr je skvělí kantor. Při jeho poslechu nebudete mít problém se soustředit na danou lekci. FIMS strategie je založena na samé podstatě burzy poptávky a nabídky,a proto si myslím, že její funkčnost je stálá. Pokud budete dodržovat Petrovi rady a pokyny, zaručeně začnete na burze vydělávat.

11.09.2017 10:51 dewe
On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

Mám už za sebou kurz pro malé účty a tak bych moc rád porovnal z FIMS od A - Z..Jsem sice jenom na začátku ale je to úplně jiný rozměr.Tenhle kurz je hodně o profesionalitě a je perfektně zpracován.Moc se těším kam mě to až dovede jak ho ukončím.Kdo se chce obchodování věnovat seriozně tak bych neměl váhat z investicí do tohohle kurzu.Já jsem dlouho váhal ale nakonec jsem moc rád,že jsem ho zakoupil.A nemusíte obchodovat jenom FIMS ale dá Vám to ten správný základ pro budoucnost.Chtěl bych poděkovat Petrovi za tenhle profesionální kurz.A přeji Všem hodně úspěchů.S pozdravem.

10.09.2017 21:03 Libor
On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

Od roku 2006 jsem se účastnil několika živých kurzů obchodování pořádaných Finančníkem - vždy k mé velké spokojenosti, a proto mě stejně dobrá a profesní úroveň on-line webináře nepřekvapila. Po delší přestávce v obchodování mi Petrem předané know how obchodního systému FIMS opět vrátilo chuť k tradingu, za což jsem vděčný.

10.09.2017 18:39 Blonďák
On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

Jako vždy naprostá spokojenost - množství kvalitních informací .

02.09.2017 21:49 mirda
On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

Myslím, že kurz je připraven dobře a vnímám, že Petrovi jde intenzivně o to aby jsme byli profitabilní.

13.08.2017 13:25 Aleš Průža/alesi
On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

Skvěle know how Petra které ma výhodou v obchodování. Výborná vysvetlovaci schopnost. Kvalita obsahu

12.08.2017 10:14
On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

Webinar je velmi podrobny a dobre strukturovany postupuje se od jednodussich temat ke slozitejsim.

10.08.2017 14:35
On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

Dlho som váhal či kúpiť tento webinár, nakoľko cena sa mi zdala privysoká. Po zhliadnutí všetkých videí z kurzu, prezretí fóra na finančníkovi už nemám pochybnosti o tom, že tento webinár je hoden takej ceny. Za seba môžem povedať že mi dal veľa a verím že pri opakovaných zhliadnutiach nájdem vždy čosi nové čo mi viac otvorí oči a posunie ma ďalej k profitabilnému live tradingu. Môžem len odporučiť!!

07.08.2017 20:43 cactuszlm
On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

Děkuji za velmi srozumitelný a neocenitelný úvod do obchodování !

02.08.2017 23:31 JHladky
On-line kurz E-mini I: Daytrading od A do Z pro začátečníky

Kurz opcie I je z môjho pohľadu veľmi prospešný. Opisuje základy obchodovania opcií, jednotlivú terminológiu a princípy. Venuje sa osvedčeným metódam vypisovania opcií ktoré majú vysokú úspešnosť v praktickej podobe na príkladoch. Nechýbajú aj rôzne backtesty a ukážky prečo práve to a nie ono. Mne osobne dal tento kurz veľmi veľa poznatkov, ktoré som čítal v knihách ale nevedel som to prakticky uchopiť. Určite odporúčam zakúpiť tým, ktorí by svoj kapitál radi zhodnotili o niekoľko desiatok % ročne za minimum času stráveného za počítačom, štúdiom trhov a pod.

02.08.2017 19:14 cactuszlm
On-line kurz opčního obchodování I
1 - 20  21-40  41-60  61-80   ... 3761-3762  >>
Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.