Kurzy: základní navigace


VIP AOS TURBO - NÁSTAVBA #1: Stavíme novou generaci systémů s využitím Market Internals

Ve volném (a nepovinném) pokračování populárního Tomášova semináře VIP AOS TURBO se Tomáš opět podělí s malou skupinou seriózních AOS traderů o své nejnovější a nejaktuálnější know-how rozšiřující možnosti "chytrých kódů" z předešlého kurzu. V této nástavbě se bude jednat o zapojení Market Internals, které vám opět otevřou další obrovský okruh nových možností, jak stavět robustní a profitabilní AOS systémy.

Co je nástavba VIP AOS TURBO KURZU

Nástavba je nepovinné rozšíření VIP AOS kurzu.

V principu jsou veškeré techniky, kódy a postupy předané ve VIP AOS kurzu zcela dostatečné ke stavbě robustních a profitabilních systémů a následně celých portfolií.

Nad rámec toho však Tomáš i nadále pokračuje prakticky nonstop v hledání dalších a dalších nových možností, jak systémy ještě dále vylepšovat, jak ještě více zvyšovat robustnost a jak tvořit dostatek opravdu zajímavých, vysoce kvalitních systémů pro portfolio. Se seriózními zájemci v oblasti AOS je pak Tomáš ochoten se o své nejnovější poznatky (na vysoce praktické úrovni) i nadále dělit a předávat je dál – a to právě skrze nástavby základního AOS kurzu. Nástavby jsou pro skutečné AOS nadšence, kteří chtějí jít ještě dále, dozvědět se a poznat ještě více. Jedná se už o velmi vysoké a velmi vytříbené know-how rozšiřující "základní" VIP AOS TURBO kurz.

Nástavby mohou absolvovat pouze a jen absolventi "základního" VIP AOS TURBO kurzu.

UPOZORNĚNÍ: Tomáš si vyhrazuje právo odmítnout přihlášeného zájemce v případě, že pojme jakékoliv podezření, že daný jedinec nedodržel v minulosti závaznou diskrétnost a nevyužíval "chytré kódy" pouze a jen pro své účely, nebo v případě podezření, že by daný jedinec mohl diskrétnost předávaného know-how v dané VIP nástavbě porušit. Ostatní studenti respektující závaznou diskrétnost jsou samozřejmě vřele vítáni.

Proč Market Internals

Market Internals vám dají nový, nezávislý pohled na trhy.

Doposud jsme pracovali při tvorbě vstupních a výstupních podmínek se základním cenovým grafem nebo indikátory od něho odvozenými.

Market Intrernals ale umožňují přidat zcela nový pohled. S pomocí mých vyzkoušených pravidel analyzujete, jaká je situace na trhu jako celku, a dle toho budete obchodovat long, short, nebo se držet stranou. Jinými slovy, nebudete vstupovat jen dle toho, co říká váš systém, ale budete vstupovat dle toho, jak se chová trh a celá burza jako jeden celek. Na zapojení Market Internals jsem pracoval velmi dlouhou dobu. V rámci stovek hodin experimentování jsem našel ty, které fungují, dal dohromady podmínky a logiky, které lze efektivně využít, a opět vše zkonstruoval do podoby chytrých kódů, která je výrazným upgradem předešlých chytrých kódů. Jedná se o novou generaci mých systémů s dalším výrazným a nezávislým prvkem.

 • Market Internals přinášejí nový, nezávislý rozhodovací prvek.
 • Řeknou vám, zda je trh jako celek silný long, short, nebo nemá žádnou sílu.
 • Jedná se tedy o dodatečný, velmi silný filtr.
 • Vaše systémy se nyní budou nově adaptovat i situaci na celkovém trhu, na celkové burze. Získáte tak novou generaci systémů.
 • Tomášovo zapojení Market Internals je jako vždy inovativní, žádné běžně známé učebnicové poučky (které již dávno nefungují).
 • Vše zpracované opět do chytrých kódů a s využitím GA, abyste mohli najít turbo-rychle nejefektivnější řešení.
 • Jedná se opět o stovky a stovky hodin Tomášovi práce a výzkumu, sumarizované do vysoce praktické, okamžitě použitelné podoby.
 • Možnost jednoduše aplikovat i na již existující systémy.

Dopad Market Internals na celé portfolio

Market Internals jsem při správném použití shledal jako další prvek ke zlepšení na úrovni celého portfolia.

Rámcově jde o to, že pokud aplikujete Market Internals správně (a inovativně), klesne počet zobchodovaných situací v obdobích, kdy trhy nemají výraznější sílu. Market Internals vás dokáží lépe držet od nevýrazných trhů, nebo je můžete naopak použít k předčasnému výstupu při výrazné změny nálady na celé burze.

Snižuje se tak tedy riziko v rámci celého portfolia, tj. riziko, že se budete nacházet v trhu v době, kdy to nebude přínosné.

Market Internals mohou pomoci i ke snižování korelací mezi systémy. Samozřejmě, jelikož se stále jedná o breakout strategie, snížení není dramatické, ale je podstatné chápat, že řada drobných zlepšení udělá ve finále jedno zlepšení veliké.

Nové chytré kódy s využitím Market Internals!

Největším benefitem VIP nástavby jsou bezesporu nové chytré kódy, které Tomáš opět předá svým studentům na USB paměťovém disku.

Bude se jednat o výrazně rozšířený "základní" kód, který již studenti mají k dispozici. Nová podoba bude zahrnovat kompletní implementaci řady logik pro hledání nové generace systémů, která v sobě již bude zahrnovat Market Internals analýzu.

Dále se bude jednat o kód, skrze který můžete aplikovat Market Internals zpětně již na své hotové systémy.

Obsah kurzu

Nástavba Market Internals je jednodenní kurz s následujícím obsahem.

LEKCE 1: Jak hledět na trh jinak: Co jsou Market Internals, které fungují a které použít

 • Co jsou to Market Internals
 • Přehled Market Internals
 • Jaké Market Internals jsou z mého výzkumu zajímavé a jaké používat
 • Formy uplatnění Market Internals v AOS – ty, které fungují

LEKCE 2: Logika, struktura a způsoby využití v chytrých kódech

 • Jak strukturovat logiku Market Internals pro efektivní a funkční zapojení v rámci AOS
 • Okamžitá a permanentní logika, jak využít při vstupu i výstupu
 • Co vše můžeme v rámci AOS s pomocí Market Internals dělat a jak na to
 • Změny nálad s pomocí Market Internals, změny pozice

LEKCE 3: Tomášův chytrý kód s využitím Market Internals, nasazení v praxi

 • Představení nové generace chytrého kódu – s využitím Market Internals
 • Bližší rozbor jednotlivých podmínek pro pochopení zapojení Market Internals
 • Praktické aspekty používání Market Internals – co budete potřebovat za data
 • Jak vše připravit v Trade Station
 • Nasazení a spuštění Market Internals v Trade Station
 • Stavba maximálně zjednodušených systémů s použitím Market Internals

Lekce 4: Aplikace Market Internals na již hotové systémy

 • Jak vyzkoušet Market Internals na vaše již hotové systémy
 • Chytrý kód pro přidání Market Internals na již hotové systémy
 • Ukázka aplikace, spuštění a použití

LEKCE 5: Ukázka kompletního systému s využitím Market Internals, testování robustnosti s Market Internals

 • Ukázka a dokumentace všech postupů skrze již hotový, demonstrační systém
 • Jak při zapojení Market Internals aplikovat testy robustnosti
 • IS/OOS a Cluster Analýza při použití Market Internals

LEKCE 6: Otázky a odpovědi + časté dotazy z kurzu VIP AOS 1

 • Zcela na závěr Tomáš zodpoví dotazy a vrátí se i k několika často řešeným věcem v rámci VIP AOS 1 kurzu, kde znovu zodpoví a názorně ukáže řadu věcí, na které se studenti nejčastěji ptají.

Co říkají o kurzu jeho absolventi?

Nejaktuálnější 3 reference:

Zobrazit další reference - celkem 38

Aktuální termíny a objednávka účasti

Není vyhlášen žádný termín akce. Chcete-li dostat avízo o dalším termínu akce, vložte svoji adresu do níže uvedeného formuláře.Chcete dostat okamžité e-mailové avízo v případě, že bude vyhlášen další termín této akce?
Není nic snažšího - stačí vložit Váš e-mail do níže uvedeného políčka. E-mail nebude použit k žádným dalším účelům - z avíza se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím na link uvedený v každém mailu. Avízo vám bude zasláno okamžitě, jakmile bude akce vyhlášena na webu.

Pošlete mi avízo o dalším konání této akce na email:


Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.