Korektury Financnik.cz

V rámci serveru www.financnik.cz se snažíme přinášet co nejpřesnější informace nejen po faktické ale i jazykové stránce. Nicméně server nepřipravuje profesionální redakce jazykových specialistů, ale tradeři, kteří poskytují své know-how vesměs v rámci svého volného času a je tak možné, že se občas na našich stránkách vyskytne drobný překlep. I takové nedostatky nás samozřejmě mrzí a na serveru proto pracují dobrovolní korektoři. Ti mají přes tuto stránku přístup do redakčního systému, kde mohou snadno nalezený překlep opravit.

V tuto chvíli nemáte do modulu korektur přístup, ale pokud máte zájem s korekturami pomoci, máte dobrou znalost češtiny a nacházíte na našich stránkách chyby, napište nám krátký e-mail o nalezených chybách na e-mail info@financnik.cz a my vám rádi zřídíme přístup do našeho redakčního systému.

Pokud jste zaregistrovaný korektor, a přesto vidíte tuto stránku, je to pravděpodobně proto, že nejste přihlášen do diskuzního fóra, přes které probíhá autorizace.

Děkujeme za váš zájem o server Finančník.cz.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.