SierraChartSoftware používaný zejména k intradennímu obchdodování. Výhoda programu spočívá ve skutečnosti, že se umí napojit na klientský účet brokerské firmy InteractiveBrokers a "tahat" z něho živá data zdarma. Z tohoto software je navíc možné přímo zadávat obchodní příkazy. Zároveň se jedná o nejlevnější, avšak velmi spolehlivé řešení pro intradenní obchodování.

podrobné informace


Gecko Track´n´Trade
Analytický software pro poziční obchodování. Obrovskou výhodou je velmi jednoduché a intuitivní ovládání, historie dat až 30 let, možnost "krokovat" historická data a tak na historických datech obchodování "trénovat", obrovské množství nástrojů a indikátorů a simulování nákupních a prodejních příkazů.Díky různým doplňkům je však možné využívat program i pro opční a spreadové obchodování. Cenově velmi dostupný.

podrobné informace

MultichartsUniverzální analytický, backtestový a obchodní software. V současné době jeden z nejrychlejších programů pro provádění optimalizací, díky plné podpoře všech jader CPU. Program je vhodný pro jakékoliv obchodování a jakékoliv trhy. Nabízí napojení na obrovské množství brokerů, vysokou rychlost, vysoký výkon. Součástí je i možnost testování celých portfolií.

podrobné informace

NinjaTraderVelmi komfortní analytický software, který je pro analýzy a backtestování trhů možné používat zcela zdarma. Software představuje dobrý nástroj pro začínající obchodníky, kteří si mohou osahat poziční nebo intradenní obchodování bez jakékoliv investice.
NinjaTrader umožňuje pracovat se všemi běžnými indikátory a nástroji technické analýzy, obsahuje EOD data zdarma, nabízí obchodování přímo z grafu. V placené verzi jej lze napojit na většinu hlavních brokerů.

podrobné informace

TradeStationTradeStation je kompletní, sofistikovaná obchodní platforma a broker v jednom. Je to broker, který vám navíc nabízí kompletní obchodní platformu, historická a živá data, nízké komise a množství dalších výhod - vše v jednom kompletním, uceleném balíku. Otevřete si účet u TradeStation dle našeho návodu a získejte bonusy zdarma!

podrobné informace

    

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!
Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.