Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

first_notice_day 25.05.2006 10:23 first_notice_day 02.09.2011 14:24 aktuální
Řádek 2: Řádek 2:
Den, kdy budete upozorněni, že vlastníte kontrakt na nákup příslušné komodity, která se brzy přestane obchodovat. Pokud se tohoto kontraktu včas nezbavíte do data posledního obchodování kontraktu (tzv. LTD - [[Last Trading Day]]), budete na sebe muset převzít závazek plnění dodávky. Pozor - některé komodity nemají FND. Den, kdy budete upozorněni, že vlastníte kontrakt na nákup příslušné komodity, která se brzy přestane obchodovat. Pokud se tohoto kontraktu včas nezbavíte do data posledního obchodování kontraktu (tzv. LTD - [[Last Trading Day]]), budete na sebe muset převzít závazek plnění dodávky. Pozor - některé komodity nemají FND.
 +
===== Externí odkazy ===== ===== Externí odkazy =====
  * Článek [[http://www.financnik.cz/art/manual/futures-podrobneji.html|Futures kontrakty podrobněji]]   * Článek [[http://www.financnik.cz/art/manual/futures-podrobneji.html|Futures kontrakty podrobněji]]
-  * [[http://www.bohlish.com/ExpDate.cgi|Dobře zpracované přehledy FND a LTD]]+  * [[http://www.heritagewestfutures.com/downloads/futures-options-calendar.pdf|Dobře zpracované přehledy FND a LTD]]
 

first_notice_day.txt · Poslední úprava: 02.09.2011 14:24 autor: Hugos
 
Recent changes RSS feed
Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.