Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

opce 31.05.2010 17:55 opce 30.03.2011 12:53 aktuální
Řádek 17: Řádek 17:
  * [[https://www.thinkorswim.com/tos/displayPage.tos?webpage=clientApplication&displayFormat=hide|Thinkorswim]] - Obchodní platforma pro obchodování opcí **Thinkorswim** (TOS) - orig. odkaz   * [[https://www.thinkorswim.com/tos/displayPage.tos?webpage=clientApplication&displayFormat=hide|Thinkorswim]] - Obchodní platforma pro obchodování opcí **Thinkorswim** (TOS) - orig. odkaz
  * [[http://www.financnik.cz/komodity/Opce/optionsoracle.html|Options Oracle]] - bezplatný software pro opční analýzu   * [[http://www.financnik.cz/komodity/Opce/optionsoracle.html|Options Oracle]] - bezplatný software pro opční analýzu
 +
==== Externí odkazy ==== ==== Externí odkazy ====
-  * [[http://www.interactivebrokers.com/en/p.php?f=margin|Marginy pro opce]] - Marginy opcí u Inetractive Brokers pro různé strategie (záložka Options)+  * [[http://www.interactivebrokers.com/en/p.php?f=margin|Marginy pro opce]] - Marginy opcí u Interactive Brokers pro různé strategie (záložka Options)
 

opce.txt · Poslední úprava: 30.03.2011 12:53 autor: mazac
 
Recent changes RSS feed
Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.