Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

sierrachart 28.04.2012 15:34 sierrachart 28.04.2012 15:36 aktuální
Řádek 42: Řádek 42:
==== Obchodování ==== ==== Obchodování ====
-Platforma nabízí možnost obchodování z grafu, případně z plovoucího (i ukotvitelného) panelu a současně umožňuje zobrazit DOM přímo pravé straně grafu současně s grafickou interpretací hloubky trhu. Také je možné DOM zobrazit samostatně spolu s panelem pro zadávání příkazů. Platforma podporuje rozsáhlé možnost práce s příkazy včetně pokročilého nastavení připojených příkazů Profit-target a Stop-loss. Nastavení pro obchodování můžete provést skrze menu //Trade//.+Platforma nabízí možnost obchodování z grafu, případně z plovoucího (i ukotvitelného) panelu a současně umožňuje zobrazit DOM přímo na pravé straně grafu současně s grafickou interpretací hloubky trhu. Také je možné DOM zobrazit samostatně spolu s panelem pro zadávání příkazů. Platforma podporuje rozsáhlé možnost práce s příkazy včetně pokročilého nastavení připojených příkazů Profit-target a Stop-loss. Nastavení pro obchodování můžete provést skrze menu //Trade//.
Pro zobrazení okna [[http://www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/time-and-sales.html|Times and Sales]] klikněte na //File -> Open Time and Sales Window//. Pro zobrazení okna [[http://www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/time-and-sales.html|Times and Sales]] klikněte na //File -> Open Time and Sales Window//.
 

sierrachart.txt · Poslední úprava: 28.04.2012 15:36 autor: tomas262
 
Recent changes RSS feed
Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.