Nástroje pro tento web


tradestation

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

tradestation [2019/05/24 10:27]
tradestation [2019/05/24 10:27] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== TradeStation ======
 +
 +Software umožňující on-line obchodování a programový [[backtesting]].
 +
 +Sílou TradeStation – a podobných programů – je vlastní skriptovací jazyk, u TradeStation konkrétně [[EasyLanguage]],​ umožňující programovat libovolné vlastní obchodní strategie, indikátory,​ studie atd. Výhodou EasyLanguage je jeho ohromná flexibilita,​ což je současně pro spoustu obchodníků překážkou – EasyLanguage je opravdu komplexním programovacím jazykem (postaveným na Pascalu) a třebaže je hodně přizpůsoben potřebám obchodníků,​ pro jeho ovládnutí je nutné osvojení základních programátorských přístupů. Nicméně díky obrovské aktivní komunitě uživatelů existuje skutečně moře předpřipravených knihoven a ukázkových kódu, ze kterých lze rychle čerpat nápady a zkušenosti a s příslušnými znalostmi lze v programu zautomatizovat a vizualizovat doslova cokoliv.
 +
 +
 +===== Odkazy =====  ​
 +  * [[https://​www.financnik.cz/​komodity/​zkusenosti/​tsg.html
 +|Článek Finančník]]
 +
 +
 +
  
tradestation.txt · Poslední úprava: 2019/05/24 10:27 (upraveno mimo DokuWiki)


Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.