Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

trend 05.12.2010 09:45 trend 06.12.2010 10:46 aktuální
Řádek 1: Řádek 1:
- 
**Trend** **Trend**
Definice trendu je čistě individuální záležitostí a záleží velmi na osobní preferenci obchodníka a jaké indikátory preferujeme pro určení trendu.    Definice trendu je čistě individuální záležitostí a záleží velmi na osobní preferenci obchodníka a jaké indikátory preferujeme pro určení trendu.   
Řádek 5: Řádek 4:
-V našem případě používáme k určení směru TRENDu indikátor EMA 204 (černá čára) a EMA 34 (modrá čára). +V našem příkladu používáme k určení směru TRENDu indikátor EMA 204 (černá čára) a EMA 34 (modrá čára).
//**Když EMA stoupá**//, jedná se o směr na stranu LONG. //**Když EMA stoupá**//, jedná se o směr na stranu LONG.
 

trend.txt · Poslední úprava: 06.12.2010 10:46 autor: michal-administrator
 
Recent changes RSS feed
Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.