Nástroje pro tento web


woodiecci

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

woodiecci [2019/05/24 08:27] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== Woodieho obchodní systém ======
  
 +Obchodní systém Kena "​Woodieho"​ Wooda je založen na formacích utvořených indikátorem CCI ([[Commodity Channel Index]]). Při utvoření některé ze zhruba deseti formací obchodník dostává signál ke vstupu či výstupu do/z pozice.
 +
 +Vstupy a výstupy se pak v některých formacích řídí také dalšími filtrujícími indikátory (LSMA - [[Least-square Moving Average]], CZI - [[Chop-zone Indicator]],​ SW - [[Side-winder]]).
 +
 +----
 +**Externí odkazy**
 +
 +  * [[http://​www.financnik.cz/​art/​zkusenosti/​woodies-cci-1.html|Obchodujeme systém Woodies CCI]] - Seriál Finančníka věnovaný obchodnímu systému Woodies CCI.
 +  * [[http://​www.financnik.cz/​art/​zkusenosti/​woodies-cci-5-video.html]] - Přímý link na praktické video obchodování WCCI na Finančníku.
 +  * [[http://​www.woodiescciclub.com/​|Woodieho CCI klub]] - Stránky Kena Wooda s množstvím užitečných informací.
 +* [[http://​woodiescciclub.com/​forum/​viewtopic.php?​t=5304]] - Nastaveni Range bars podle Woodieho v Genesis Navigator
woodiecci.txt · Poslední úprava: 2019/05/24 08:27 (upraveno mimo DokuWiki)


Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.