Akademie Finančník

Nepřihlášen
Měna:

TechLab – technická podpora traderům

Limitují Vás technické problémy spojené s platformami nebo programováním? Nebo jen nad technickými otázkami trávíte občas až moc času?

TechLab představuje technickou podporu poskytovanou tradery pro tradery. Naleznete v ní odpovědi na své technické otázky týkající se programů Amibroker, Python, InteractiveBrokers TWS a TradeStation Global.

Podpora probíhá v uzavřeném diskuzním vláknu, kam můžete vkládat své dotazy týkající se uvedených programů. Tým TechLabu se Vám pokusí s problémem pomoci.

Kromě řešení technických dotazů nabízí TechLab také pravidelné technické vzdělávání. Několikrát do měsíce bude publikováno nové výukové video zaměřené na praktický tip využití některého softwaru, na který je skupina zaměřena. Přehled publikovaných výukových tutoriálů naleznete zde.

Tým TechLabu

Technickou podporu poskytuje především Bogdan Waclawik vystupující ve fóru pod nickem 4fx. Ten je IT specialistou s 25letou praxí, poskytl v uzavřených diskuzích Finančníka již mnoho praktických skriptů a rad ostatním obchodníkům. Je také spoluautorem kurzu Základy automatizace a autorem python skriptů Autotraderu, se kterým na Finančníkovi řada traderů obchoduje swingové strategie zcela automatizovaně.

Na obsahových videích se podílí jak Bogdan, tak Petr Podhajský – fulltime trader a provozovatel financnik.cz, který se trhům na každodenní bázi věnuje více než 15 let.

Důležité otázky a odpovědi týkající se TechLabu

Jsou v TechLabu probírány i obchodní systémy?
Ne, TechLab je zaměřen čistě na řešení technických problémů, ovládání softwarů a výuku programování.

Můžete mi pomoci s nastavením mého počítače?
Veškerá komunikace probíhá aktuálně pouze formou textové podpory v uzavřené diskuzi. V tuto chvíli bohužel neposkytujeme podporu prostřednictvím například vzdálené plochy.

Jakého charakteru je možné pokládat dotazy?
Tým odpovídá na technické dotazy týkající se kurzů poskytovaných serverem financnik.cz a jsou řešeny potíže s nastavením nebo uvedením do provozu poskytnutého know-how.

Můžete mi ve skupině pomoci s vytvořením celého skriptu nebo programu?
Ve skupině nezajišťujeme vývoj zakázkových skriptů, jsou poskytovány rady k vyřešení konkrétního problému a nikoliv komplexní řešení. U jednodušších skriptů se můžeme pokusit najít důvod, proč Váš skript nefunguje. Nicméně v žádném případě nepřipravujeme skripty na žádosti uživatelů.

Jak odborné mohou být dotazy?
Skupina TechLab je zaměřena na problémy běžných traderů. Dotazy jsou řešeny na úrovni max. „středně pokročilých uživatelů“. Zcela mimo možnosti podpory jsou tak například dotazy na objektové programování v TradeStation Global, automatizaci obchodování v Amibrokeru atd.

Co když nebudete znát odpověď na mou otázku?
I to se určitě může stát. Odpovědi nemůžeme garantovat. Co garantujeme, je naše snaha zkusit pro Vás odpověď nalézt. Ale opravdu se může stát, že si s otázkou také nebudeme vědět rady.

Co bude obsahem výukových videí?
Každý měsíc bude do diskuze vloženo několik videonahrávek, které budou obsahovat pracovní postupy a tipy týkající se ovládaní používaného softwaru nebo programování. Témata vybírá tým TechLabu, ale je možné připravit video na konkrétní požadavek.

Jak jsou obsahová videa distribuována?
Obsahová videa jsou tzv. streamována. Video je přehráváno v prostředí webového prohlížeče a nedá se stahovat. Pro přístup k videu je nutné aktivní předplatné v TechLabu.

Cena a délka předplatného

Cena TechLabu činí 250 Kč/týden plus DPH po dobu prvních tří měsíců. Následně činí cena 125 Kč/týden plus DPH. Cena se bude postupem času, vzhledem k rostoucí hodnotě obsahu, novým účastníkům zvyšovat. Uživatelům s nepřerušeným členstvím však budeme tuto cenu garantovat po celou dobu účasti ve skupině.

Předplatné se platí nejméně na dobu 3 měsíců.

Cena: