Akademie Finančník

Nepřihlášen
Měna:

TechLab – uzavřená skupina technického rozvoje obchodování

Líbilo by se vám posouvat se vpřed v technických oblastech průběžně a systematicky? Limitují vás technické výzvy spojené s obchodními platformami nebo programováním? Nebo hledáte jen skupinu obchodníků s podobným zaměřením?

TechLab představuje uzavřenou skupinu zaměřenou na rozvoj znalostí a podporu zvládání technických výzev ve světě systematického obchodování. Ve skupině naleznete výuku a odpovědi na své otázky týkající se práce s Pythonem, Amibrokerem a InteractiveBrokers TWS

V rámci TechLabu získáte:

  • Inspiraci prostřednictvím technických videotutoriálů. V nich zpracováváme témata, která řešíme ve vlastní praxi. V archivu nyní naleznete přes 120 videotutoriálů a průběžně přidáváme další (přehled zpracovaných návodů naleznete zde).
  • Odpovědi na technické otázky. Tým TechLabu aktivně odpovídá a snaží se vyřešit všechny pokládané dotazy týkající se pokrývaných programů.
  • Systematické vzdělávání v podobě minikurzů. V TechLabu průběžně pořádáme minikurzy, jejichž cílem je rozvíjet a procvičovat technické znalosti zejména v oblasti Pythonu a Amibrokeru. Typický minikurz běží dva měsíce, kdy každý týden vydáváme novou lekci s domácími úkoly, ke které se pak týden diskutuje.
  • Začlenění do komunity několika set obchodníků pracujících v trzích podobným stylem. Kromě diskuze můžete využívat i různé vychytávky a skripty, které v diskuzi postupně vznikají (diskuze má dnes přes 5 000 příspěvků).
  • Podporu k jakýmkoliv kódům z kurzů Finančníka. Ať již jde o Python Autotrader nebo skripty pro systematické obchodování. V TechLabu máte záruku kontaktu s autory skriptů a zaručenou kontinuitu jejich fungování (mj. publikujeme v TechLabu průběžné aktualizace Autotraderu).

TechLab je součástí uzavřeného diskuzního vlákna.

Tým TechLabu

Technickou podporu poskytuje především Bogdan Waclawik vystupující ve fóru pod nickem 4fx. Ten je pokročilým traderem a IT specialistou s 25letou praxí, poskytl v uzavřených diskuzích Finančníka již mnoho praktických skriptů a rad ostatním obchodníkům. Je také spoluautorem kurzu Základy automatizace a autorem python skriptů Autotraderu, se kterým na Finančníkovi řada traderů obchoduje swingové strategie zcela automatizovaně.

Na obsahových videích se podílí jak Bogdan, tak Petr Podhajský – fulltime trader a provozovatel financnik.cz, který se trhům na každodenní bázi věnuje více než 20 let a dnes provozuje fond využívající čistě systematické a automatizované strategie.

Důležité otázky a odpovědi týkající se TechLabu

Jsou v TechLabu probírány i obchodní systémy?
Ne, TechLab je zaměřen čistě na řešení technických otázek, ovládání softwarů a výuku programování.

Můžete mi pomoci s nastavením mého počítače?
Veškerá komunikace probíhá aktuálně pouze formou textové podpory v uzavřené diskuzi. V tuto chvíli bohužel neposkytujeme podporu prostřednictvím například vzdálené plochy.

Budu mít po přihlášení přístup k archivu videotutoriálů?
Ano, kompletní archiv videotutoriálů (přehled naleznete zde budete mít přístupný ihned po přihlášení a můžete si začít obsah přehrávat. Obsah budete mít dostupný po celou dobu členství v TechLabu.

Jak jsou obsahová videa distribuována?
Obsahová videa jsou tzv. streamována. Video je přehráváno v prostředí webového prohlížeče a nedá se stahovat. Pro přístup k videu je nutné aktivní předplatné v TechLabu.

Budu mít po přihlášení přístup k archivu minikurzů?

V TechLabu budete mít přístup jen k minikurzům, které jsou pořádány v době Vašeho členství.

Jaký charakter mají mít pokládané dotazy?
Tým odpovídá na technické dotazy týkající se kurzů poskytovaných serverem financnik.cz. Jsou řešeny potíže s nastavením nebo uvedením poskytnutého know-how do provozu.

Můžete mi ve skupině pomoci s vytvořením celého skriptu nebo programu?
Ve skupině nezajišťujeme vývoj zakázkových skriptů, jsou poskytovány rady k vyřešení konkrétního problému, a nikoliv komplexní řešení. U jednodušších skriptů se můžeme pokusit najít důvod, proč skript nefunguje. Nicméně v žádném případě nepřipravujeme skripty na žádosti uživatelů.

Jak odborné mohou být dotazy?
Skupina TechLab je zaměřena na problémy běžných traderů. Dotazy jsou řešeny na úrovni max. „středně pokročilých uživatelů“.

Co když nebudete znát odpověď na mou otázku?
I to se určitě může stát. Odpovědi nemůžeme garantovat. Co garantujeme, je naše snaha zkusit odpověď nalézt. Ale opravdu se může stát, že si s otázkou také nebudeme vědět rady.

Cena a délka předplatného

Cena TechLabu činí 250 Kč/týden plus DPH po dobu prvních tří měsíců. Následně se cena trvale automaticky snižuje a činí 125 Kč/týden plus DPH. Cena se bude postupem času, vzhledem k rostoucí hodnotě obsahu, novým účastníkům zvyšovat. Uživatelům s nepřerušeným členstvím však budeme tuto cenu garantovat po celou dobu účasti ve skupině.

Předplatné se platí nejméně na dobu 3 měsíců.

Cena: