Akademie Finančník

Nepřihlášen
Měna:

Trading Forum meeting

Osobní kontakt je v tradingu pro předávání zkušeností nepostradatelný. V covidové době je ale těžké pořádat jakékoliv konference či větší akce. Proto jsme na rok 2022 připravili sérii několika menších setkání v různých městech, kde bude možné diskutovat o nejrůznějších aspektech systematického obchodování.

V éře před covidem jsme na Finančníkovi pořádali jednu z největších tuzemských akcí systematických obchodníků, kterou jsme pojmenovali Trading Forum. Jak vypadal poslední běh se můžete podívat na stránce v tomto videu.

Cílem Trading Fora je umožnit osobní setkání obchodníků, kteří se jinak znají jen z virtuálního světa. A také osobní formou získávat inspiraci od ostatních, kteří jsou v obchodování dál.

Trading Forum meeting toto umožní, byť v menším měřítku. Setkání budou probíhat v různých městech s kapacitou sálu cca 50-100 lidí.

Trading Forum - Petr Podhajský

Ročník 2022 bude postaven na jednotné přednášce Petra Podhajského, jehož zkušenosti přitahují na Trading Forum nejvíce obchodníků. Přednáška zahrne tato témata:

  • Zkušenosti s rozbíháním nového systematického portfolia v rámci fondu.
  • Jaké strategie jsem skládal dohromady a proč.
  • Extrémní dopad volby vhodné portfolio strategie pro alokace kapitálu do jednotlivých systémů.
  • Jaké jsem měl s novým portfoliem zatím výsledky.
  • Co se podařilo a co méně.
  • Podrobnější anatomie mean reversion strategií a zkušenosti s jejich obchodováním.

Přednáška o délce cca 90 minut bude tedy velmi praktická a našlapaná. Jejím cílem bude, kromě předání zkušeností, rozproudit diskuzi na téma systematického obchodování. Na přednášku bude navazovat volné povídání u kávy.

Co lze od akce očekávat

Akce bude pobíhat od 14 do 17 hodin. Ve 14 hodin začne Petrovou přenáškou, na kterou bude navazovat diskuze. Po skončení dotazů bude prostor na kávu a přibližně 90 minut neřízený networking. Pro všechny účastníky připravíme jmenovky s nicky z diskuze, aby bylo možné snadněji navazovat na konverzace, které jste možná vedli on-line v diskuzním fóru.

Co od akce nelze očekávat

Nejde o kurz. Přednáška nebude o žádném konkrétním obchodním systému. Petr předá zkušenosti s obchodováním a poskytne příležitost získat odpovědi na pokládané dotazy.

Pro koho je akce určena

Akce je vhodná jak pro pokročilé, tak začínající obchodníky. V každém případě byste na ní měli nabrat nové zkušenosti a inspiraci. Možná i zajímavé kontakty na další obchodníky.

Obecné informace

Akce bude respektovat veškerá hygienická nařízení platná v době jejího konání. Pokud budou povinné ve vnitřních prostorách respirátory či testy, budou vyžadovány. Bez respektování platných hygienických nařízení v době konání akce nebudou bez náhrady kurzovného účastníci na akci vpuštěni.
Pokud by bylo potřeba akci zrušit z důvodu karantény lektora či vyhlášených hygienických opatření, pokusíme se najít jiný termín. Pokud by vám nevyhovoval, vrátíme vstupné v plné výši.
Účast na akci lze stornovat maximálně 14 dnů před konáním. Následně je storno 100 % uhrazené částky. V případě lékařsky potvrzené nemoci nebo nařízené karantény lze účast bez storno poplatku zrušit nejdéle 24 hodin před konáním akce.
Pořadatel si vyhrazuje termín akce zrušit pokud by si termín akce nezarezervoval dostatečný počet účastníků. V takovém případě by byla akce zrušena nejpozději 14 dnů před ohlášeným termínem a všem účastníkům se vrátí platba v plné výši.

Vstupné na akci

Vstupné na akci činí 400 Kč + DPH.

Cena:

 

Zvolte termín