Akademie Finančník
Nepřihlášen
Měna:

On-line kurz Vyděláváme na burzovních trzích + živý webinář

Kurz vám pomůže pochopit základy burzovního obchodování. Dozvíte se, co, kde a proč obchodovat. Jaká by měla být vaše realistická očekávání a jak postupovat pro jejich dosažení. Získáte šablonu konkrétního obchodního plánu a návod, jak vše následovat v bezplatném softwaru. Navíc také získáte možnost vše diskutovat v rámci živého webináře.

Kurz o délce více jak 4 hodiny je rozdělen do 5 praktických lekcí zaměřených na zvládnutí základů obchodování na burze. Provází jím zkušený trader a mentor Petr Podhajský, autor serveru Finančník.cz.

Zajímá Vás trading, ale nevíte, odkud začít? A jak vůbec začít nejlépe? Co vše budete potřebovat, co a kde lze získat zdarma? Na tyto a další nejčastější otázky všech začátečníků najdete odpovědi v tomto on-line kurzu.

OBSAH WEBINÁŘE PODROBNĚ

Lekce 1: Co je burza, proč se o ni zajímat a kolik se dá vydělat?
Co znamená obchodování na burze? Jak vypadají obchodní příležitosti, kolik se dá na burze vydělávat a kolik je pro obchodování potřeba času? Trading jako business.

Lekce 2: Proč nevydělává každý, když je to tak snadné?
Burzovní obchodování láká mnoho zájemců, ale většina z nich nakonec peníze ztratí. Proč? A jak dělat věci jinak než ztrácející většina? 5 konkrétních chyb, které vedou tradery od začátku do záhuby.

Lekce 3: Nezbytné know-how v kostce (brokeři, trhy, přístupy)
Jak si vybrat trhy, které obchodovat? Podle čeho si sami vybíráme brokery? Základní principy obchodování. Tipy pro software a data (ideální je začít s bezplatným řešením).

Bonusová lekce: Praktický návod na sledování trhů v bezplatném softwaru

Lekce 4: Jak si reálně postavit trading jako vydělávající business
Většina obchodníků neuspěje, protože jdou ve stopách davu. Věci je třeba hned od začátku dělat jinak. Inspirujte se 10 kroky taktického plánu vycházejícího z osvědčených metod mentoringu.

Lekce 5: Ukázka konkrétního obchodního plánu
Obchodování je o dlouhodobých pravděpodobnostech. Vše, co v trzích děláme, je potřeba dělat opakovatelně "podle šablony" - tzv. obchodního plánu. Jak na něj? Pojďme si jeden konkrétní ukázat, ať můžete sledovat burzovní trhy opravdu prakticky.

Živý webinář: Prostor pro vaše otázky a Petrovy odpovědi. Pozvánku na webinář s konkrétním datem konání získáte e-mailem.

O LEKTOROVI: PETR PODHAJSKÝ

K aktivnímu obchodování na kapitálových trzích se dostal od studia bankovnictví na VŠE a obecného zájmu o finance.
Místo korporátní kariéry zvolil cestu individuálního tradera. Trhům se věnuje od svých školních let, od roku 2003 velmi intenzivně na každodenní bázi. Zejména prostřednictvím krátkodobých spekulací.
Autor serveru financnik.cz a řady odborných publikací. Vyhledávaný lektor se schopností srozumitelně prezentovat odborné informace i laickým posluchačům. V průběhu let prošlo Petrovými kurzy, mentoringem a školeními více jak 6 000 klientů/studentů.

FORMA WEBINÁŘE

Webinář je streamovaný ze serveru Finančník.cz. Můžete si ho tak přehrát kdykoliv a kdekoliv budete chtít. Jediné, co potřebujete, je připojení k internetu. Živý webinář zaměřený na vaše dotazy k probírané látce bude probíhat v předem určený den a hodinu. Webinář se koná on-line a pořádáme jej přibližně jednou za dva měsíce.

CENA WEBINÁŘE

Webinář můžete získat buď přihlášením k odběru informací ze serveru Finančník, kdy vám jej pošleme zdarma v průběhu několika e-mailových lekcí. Nebo si jej můžete koupit za cenu cenu 1 500 Kč včetně DPH. V takovém případě získáte všechny lekce najednou okamžitě po připsání platby na náš účet. K celému kurzu budete mít navíc doživotní přístup.
V případě zakoupení webináři získáte bonusový kód pro slevu v hodnotě 1 500 Kč na zakoupení kurzu Základy profitabilního obchodování v 10 týdnech, který je možné uplatnit do 3 měsíců od zakoupení webináře.

Cena: