Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

price_action 03.11.2009 17:54 price_action 03.11.2009 17:56 aktuální
Řádek 5: Řádek 5:
PA obchodníci staví své signály např. na: odražení/proražení S/R úrovní; technických formacích jako Double-Top, Double-Bottom, různých trojúhelníkách, vlajkách; analýze trendů pomocí swingů atd.) PA obchodníci staví své signály např. na: odražení/proražení S/R úrovní; technických formacích jako Double-Top, Double-Bottom, různých trojúhelníkách, vlajkách; analýze trendů pomocí swingů atd.)
-Co je pro začínající obchodníky často matoucí, je skutečnost, že Price Action není jeden určitý obchodní systém. Každý obchodník může Price Action vnímat odlišně. Různí PA obchodníci mohou také „čistou“ Price Action kombinovat s indikátory, vesměs jde ale o ty nejjednodušší jako například klouzavý průměr.+Co je pro začínající obchodníky často matoucí, je skutečnost, že Price Action není jeden určitý obchodní systém. Každý obchodník může Price Action vnímat odlišně a je víceméně na osobní preferenci každého obchodníka, na kterou situaci v grafu se začne postupně specializovat. Různí PA obchodníci mohou také „čistou“ Price Action kombinovat s indikátory, vesměs jde ale o ty nejjednodušší jako například klouzavý průměr.
Ukázka možné analýzy trhů pomocí PA (5ti min. trh ES, zdroj www.brookspriceaction.com): Ukázka možné analýzy trhů pomocí PA (5ti min. trh ES, zdroj www.brookspriceaction.com):
 

price_action.txt · Poslední úprava: 03.11.2009 17:56 autor: petr
 
Recent changes RSS feed
Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.