Akademie Finančník
Nepřihlášen
Měna:

On-line kurz psychologie obchodování a psychologie úspěchu

Kurz je vhodný zejména pro začínající, ale i mírně pokročilé až pokročilé tradery. Převážně je však kurz určený každému, kdo to myslí s úspěchem na burze vážně a je ochoten pracovat na psychologické stránce tradingu, jenom neví, jak začít a čemu přesně se v této oblasti věnovat. Kurz zároveň přináší mnoho praktických rad a tipů, které bude možné využít i v dalších sférách života, ve kterých chcete dosáhnout úspěchu.

Součástí tohoto on-line kurzu je následující:

  • 8,5 hodin videozáznamu,
  • 11 pracovních souborů a tabulek pro vaše úkoly,
  • přístup do speciální diskuze,
  • 7 lekcí nabitých velmi praktickými radami,
  • souhrn našich dlouholetých zkušeností v oblasti psychologie úspěchu a psychologie tradingu,
  • vše velmi profesionálně zpracováno, ve vysokém standardu.

Konkrétní obsah On-line kurzu psychologie obchodování a psychologie úspěchu v praxi

Úvod: Jak si odnést z tohoto kurzu nejvíce?

Odneste si z tohoto on-line kurzu co nejvíce. Krátký úvod vám napoví, jak vytěžit seminář na maximum a co vše vás v tomto semináři čeká.

Lekce 1: Jaký jsem typ obchodníka a co je pro mě přirozenější?

Každý obchodník by měl začít v tradingu s tím, co je převážně nejbližší jeho povaze. Co to ale je? Jak takový obchodní směr poznám? V první lekci si povíme o tom, jak lépe zhodnotit svojí osobnost a v jakém obchodním zaměření máte šance, že se vám bude dařit lépe, než v jiném.

Lekce 2: Disciplína – základní nástroj tradera.

Bez disciplíny a správných návyků to bude mít na burze každý těžké, s železnou disciplínou naopak o poznání jednodušší. V této kapitole si definujeme pojem „disciplína“, vysvětlíme si její význam a hlavně si řekneme, jaké kroky dělat k tomu, abychom byli disciplinovanější.

Lekce 3: Psychologický deník.

Psychologický deník je jedna z nejjednodušších a zároveň úžasně efektivních pomůcek, se kterou je možné korigovat řadu nežádoucích psychologických aspektů v tradingu. Poznejte lépe sebe samotné a získejte nadhled, který vám pomůže stát se z psychologického pohledu mnohem lepším traderem!

Lekce 4: Help! aneb Další časté důvody, proč se nedaří.

Obecně může existovat celá řada důvodů, proč se vám na burze nedaří. Některé z nich mohou být i překvapivě jednoduché. V této lekci si povíme celou řadu dalších rad a tipů, co dělat, pokud se nám nedaří – a jak se pokusit dostat zpět na „správnou kolej“.

Lekce 5: Rutiny v praxi: Než zasedneme ke grafům.

Jakými rutinami začít obchodní den, s jakými rutinami obchodovat a jaké rutiny aplikovat po ukončení obchodní seance? Správné návyky a denní rutiny zvýší vaší disciplínu. Připravte se na obchodní den co nejlépe!

Lekce 6: Programování mozku na budoucí úspěch.

Úspěch není zdaleka jen náhoda. Je to také dostatečná soustředěnost na to, že uspět chceme. V této lekci si povíme celou řadu rad a tipů, jak začít náš mozek programovat na úspěch a jak mu po celou dobu dávat „správné instrukce“.

Lekce 7: Trocha inspirace na závěr.

Člověk je schopen dokázat mnoho věcí, o kterých ani nemáme představu. Trocha inspirace na závěr by vám měla ukázat, že neexistuje jediný důvod, proč byste nemohli uspět na burze. Nechte se inspirovat!

Podívejte se na ukázku z kurzu

Podívejte se na ukázku, jak kurz konkrétně vypadá a jakým stylem je připraven.

Cena: