Akademie Finančník
Nepřihlášen

Reference ke kurzu On-line kurz psychologie obchodování a psychologie úspěchu

Kurz je vhodný zejména pro začínající, ale i mírně pokročilé až pokročilé tradery. Převážně je však kurz určený každému, kdo to myslí s úspěchem na burze vážně a je ochoten pracovat na psychologické stránce tradingu, jenom neví, jak začít a čemu přesně se v této oblasti věnovat. Kurz zároveň přináší mnoho praktických rad a tipů, které bude možné využít i v dalších sférách života, ve kterých chcete dosáhnout úspěchu.

Zpět na nabídku kurzu

Co o kurzu říkají studenti:

 • Zvládnutie psychológie obchodovania je podľa mňa v tradingu veľmi dôležité. Pre tento kurz som sa rozhodol po prečítaní skvelej knihy o psychológii obchodovania "Kompletni pruvodce psychologie obchodovani" . Kurz nieje len o správnom nastavení hlavy na obchodovanie, ale ponúka aj pohľad na problematiku celkového prístupu k životu v pozitívnom duchu. Kurz odporúčam.

  23.11.2017 12:36 Karol
 • S obsahem jsem velmi spokojená. Myslím ,že mne posouvá kupředu a nejen v oblasti tradeingu.

  27.07.2017 21:06 Hana Lechnerová
 • Webinář zpracovaný na vysoké úrovni. Srozumitelně, jasně a přehledně. Nadčasové rady, jak pracovat nejen s obchodním nastavením mysli...

  08.06.2017 10:09 Seňor Tondáles
 • Velmi vyborny webinar, skoda ze nemal o par lekcii a hodin viac :)

  25.02.2016 20:36 Andrej3310
 • Seminář se mi velmi líbil a rozhodně ho doporučuji. Je třeba poctivě udělat všechna cvičení - po nějaké době si člověk uvědomí, jak ho tyto zdánlivě drobné záležitosti mohou posunout. Investice rozhodně nelituji...

  20.11.2015 16:19 JiriCZ
 • Som velmi spokojní s webinárom, zistujem veľa vecí ktoré mi môžu pomôct nielen v tradingu.

  13.02.2015 09:26 Josko
 • Rád bych zopakoval reference. Webinář je pro mne velkým přínosem z hlediska úspory, především času, a možnosti zopakování různých pasáží. Obrovskou výhodou je možnost poslechu kdykoliv mi to vyhovuje a nebýt vázaný na určitý termín. A také soubory, které pomůžou konkrétně s plánem jak postupovat, jak se zlepšovat, jak vést Obchodní deník a podobně. Čerpat z něj budu jistě ještě velice dlouhou dobu. Děkuji autorům.

  22.02.2014 09:48 kulhy
 • Kurz psychologie obchodovani se mi celkove hodne libil. Je podle me ve velke mire koncipovan pro novacky, kteří se na obchodovani pripravuji, aby jim pomohl s disciplínou, vyberem vhodného typu obchodovani a podobne. Mozna je ale ještě uzitecnejsi pro ty, kteri uz zacali a mají za sebou nejakou tu zkušenost s par obchody. Protože když někdo, kdo ještě neobchodoval, cte neco o nutnosti dodrzovat Obchodni plan, tak si rekne treba jen „ OK, to je jasne, budu dodržovat svůj Obchodni plan“. Kdo udelal par obchodu asi vic tusi, jak se to ve zkutecnosti dari ci nedari a proc k porusovani planu dochazi. Velka cast informaci v kurzu není zadnou novinkou, ci tajemstvim. Co dela ale kurz unikatnim je jeho komplexnost pro tradery a unikatni doplnkove soubory, které pomůžou konkretne s planem jak postupovat, jak se zlepšovat, jak vest Obchodni denik a podobne. V nich ja vidim asi největší a nejoriginalnejsi prinos kurzu. Celkove tento kurz, který se da poridit za cenu jednoho stop-lossu, urcite doporucuji vsem, kteří veri, ze psychologie ma nejaky vliv na uspech v obchodovani.

  30.06.2013 20:18 IvaJ
 • On-line kurz splnil mé očekávání. I přesto , že jsem již na toto téma několik knih přečetl , dozvěděl jsem se několik nových věcí. Zvláště bych vyzdvihl praktická cvičení , myšlenky celkového vedení a vyhodnocování deníků.

  06.06.2013 10:42 Jerab
 • Rady a podnety dobré. Dúfam, že si z nich dokážem aj niečo vziať ...

  04.03.2013 10:22 Ukos
 • Bol som spokojný, ako vždy.

  19.11.2012 22:05 Čaradský
 • S webseminarom som velmi spokojny.Je to velmi vyborna metoda ktora vie usetrit vela casu ludom , ktory sa nemouzu zucastnit live verzie . Opetovne prehranie je tiez skvela vec. Otazky je mozne polozit v diskusi , takze komunikacia je stale otvorena .Dakujem tvorcom financnika za ich pomoc a podporu .

  19.11.2012 11:50 Stanislav
 • Moc děkuji za webinář, který mi v mnoha ohledech otevřel oči a jistě mě posunul vpřed v cestě za mými sny. Bylo zajímavé krok za krokem odkrývat některé stránky mé osobnosti, odhalila jsem i určité slabiny, kterým se budu v budoucnu věnovat a zároveň jsem si ujasnila své silnější stránky, které mohu nadále rozvíjet. V neposlední řadě oceňuji i vysokou technickou kvalitu. Na závěr chci moc a moc poděkovat za tuto skvělou příležitost vzdělávání se v pohodlí domova a v čase, který mi vyhovuje. Již jsem si objednala Váš další On-line kurz.

  02.05.2012 03:19 Xana
 • Kedze sa tradingu planujem venovat "na plny uvazok" bol pre mna webinar "must see." Myslim, ze je uzasny pre ludi, ktori len zacinaju s tradingom - pre mna bol skor o "vyostreni hrotu" - teda, ked sa tradingu a veciam okolo neho venujete nejaky ten rok a prechadzate knizkami a seminarmi, kazdy seminar na temu PSYCHOLOGIA je iny a kazdy instruktor ho vedie inak - z kazdeho sa vsak da nieco do praxe zobrat a to je aj moj pripad s Vasim seminarom. Dakujem za moznost zucastnit sa ho, tesim sa na dalsi!

  18.12.2011 23:06 Newhouse
 • Něco jako psychologický webinář zde chyběl.Praktický, motivující, cílený seminář.Kdy, je jen na nás samotný jak využijem vámi životem prověřených rad, zkušeností obchodníka.Děkuji za vytvoření tohoto webináře, tak důležité psychologie.

  18.12.2011 15:49 Tomáš Štědroň / Weedy
 • Webinář se mi velim lílbil. Čerpat z něj budu jistě ještě velice dlouhou dobu.

  18.12.2011 13:02 Ladousek
 • Techchnické úrovni dávám průměr,protože jsem doposud nic podobného neabsolvoval,tak nemám s čím srovnat. Celkově mě webinář utvrdil v tom, co si prožívám při live obchodování , a sice že psychologie je velmi důležitou součástí tohoto podnikání a ignorovat ji může snad jen robot.

  29.11.2011 14:40 Jiří Moucha
 • Seminář hodnotím velmi kladně. Byl velmi obsáhlý a zabýval se skutečně reálnými problémy, které u tradingu v případě nováčků vznikají. Jako právě papertradující nováček bych jako pokračování uvítal seminář na téma aplikace vstupů formací FINWIN v reálném prostředí trhů. Dle mého názoru je to právě to s čím se trader – nováček nejvíce trápí. Formace nejsou nikdy ideální a jakési počáteční vedení v tom co ještě patří do exekuovatelné obchodní situace a co již ne, by bylo skvělé. Jsou to právě ty nuance, které dělají rozdíl. To by podle mě nováčkům pomohlo posílit sebevědomí a důvěru v trading jako business úplně nejvíce.

  28.11.2011 22:23 Tomáš Krýsl
 • Děkuji za pěkný, přehledný a předmětný seminář, je to prostě znát když člověk dává do něčeho srdíčko…Z každé lekce hodně inspirace a značný pokrok osobního rozvoje.

  28.11.2011 13:49 alex09
 • Předpokládám, že tvorba Vašeho webinář "On-line kurz psychologie obchodování a psychologie úspěchu" v sobě zahrnovala mimo jiné i analýzu Vaší osobní zkušenosti z jiných on-line seminářů. Uznávám Vaší profesionalitu! Proto věřím kvalitě semináře, proto jsem si seminář koupila. Celý webinář je postaven na nejdůležitější presentaci člověka – na lidském hlasu. Na jeho obsahu, kadenci mluvy i zvukové podobě. Poslech jsem si musela dávkovat ne dle mnou vyhrazeného času, ale dle množství informací, které „unesu“. Pro mě byla kadence mluvy v některých místech velice rychlá. Zdálo se mi, že byl chvílemi mluvčí vnitřně pohlcen obsahem a přirozenou snahou nám předat co nejvíce zkušeností a tím kadence akcelerovala. Měla jsem pocit, že poznávám začátek a konec nahrávaného bloku uvnitř Lekce. S každým začátkem a tím jakoby klidnějším hlasem se mi ulevilo a mohla jsem si krátce vydechnout a trochu se uklidnit. Antagonisticky jistě působit, že výše popsané ve mně vyvolávalo pocit, že na mě mluví „kamarád“, kterému záleží na tom, aby se mi v tradování dařilo přímo skvěle. A tento „kamarád“ mi leze pod kůži a nutí mě jít dál a dál a nutí mě podívat se daleko před sebe, podívat se nahoru na vyšší úroveň, že tam je, a že je na dosah, že to pokračuje dál a výš a nemá to konec. Ukazuje mi, že neexistuje hranice, kterou snad mám či nemám?! Musí to mít jen jedinou premisu: musí to dávat smysl. Nejraději bych zvedla telefon a ihned „kamarádovi“ sdělila své pocity, osobní objevy, výzvy a hlavně poděkování. Dodatečně za všech 7 lekcí – 7x děkuji. Můj vnitřní nesouhlas se silně ozval, když jste doporučovali ušetřit čas pro tradování tím, že budeme snídat v práci. Myslím, že to není z kontextu webináře. Nemohu přeci snídat v čase, za který jsem placena zaměstnavatelem za práci. To by byl přeci nesprávný návyk. Pracovala jsem 17,5 let v malé německé společnosti a museli jsme všichni umět odmítat i telefonické hovory s nejrůznějšími nabídkami, pokud se netýkaly obsahu práce naší společnosti. V každé Vaší činnosti máte nastavenu laťku velice vysoko. Tím provokujete jisté procento lidí, kteří budou hledat každičkou chybičku. Nepsala jsem o chybách, psala jsem o svých pocitech.

  28.11.2011 11:40 pale
 • Praktický a naprosto konkrétní popis jednotlivých kroků s jasným zdůvodněním "PROČ" mají být učiněny dělá z webináře unikátní projekt. Systematicky pojmenovává a objasňuje věci, které člověk často cítí, avšak v okamžiku jejich pojmenování se stávají uchopitelnějšími, dá se s nimi pracovat. Zpracovávaná témata jdou skutečně "až na dřeň", osobní inventura a dodržení jednotlivých kroků vedou k překvapivě rychlým změnám nejenom v tradingové praxi.

  28.11.2011 11:09 duweii
 • Webinář mne velmi příjemně překvapil. Již jsem četla dost knih o psychologii úspěchu, ale toto je velmi komplexní a navíc zcela konkrétní školení ve spojení nejen s tradingem. Děkuji autorům za svělou práci. Jsem přesvědčena, že pomůže nejem mně, ale všem účastníkům tohoto webináře.

  28.11.2011 09:07 Ivana
 • Velmi, velmi hodnotný webinář. Největší hodnotu, alespoň pro mne, mají konkrétní praktické postupy v podobě tabulek. Děkuji autorům.

  28.11.2011 06:39 Jupi
 • Obdivuji rozsah webináře a záběr znalostí autorů. V porovnání třeba s "Kompletním průvodcem psychologie obchodování"(J.Nowak) je ve webináři daleko více podrobně rozebraných oblastí psychologie včetně jejich vlivu na "výsledky obchodování". Je zde hodně praktických cvičení, které člověkovi ukážou, jaký vlastně je

  27.11.2011 21:09 Bobo
 • Váhal jsem, zda webinář koupit. Váhal jsem ohledně ceny. Jinak jsem s Vašimi produkty velmi spokojen. Ještě nejsem na konci, ale zatím hodnotím webinář jako velmi kvalitní. Je příjemné poslouchat webinář kdykoliv a kolikrát chci. Opakovat pro mě zajímavé sekvence. Děkuji za to co pro nás "zájemce o trading" děláte. Nebýt Vás, nedokážu si představit, že o tradingu vůbec mohl uvažovat. Díky.

  27.11.2011 13:50
 • Webinář je pro mne velkým přínosem z hlediska úspory, především času, a možnosi zopakování různých pasáží. Obrovskou výhodou je možnost poslechu kdykoliv mi to vyhovuje a nebýt vázaný na určitý termín. Děkuji za tuto možnost.

  27.11.2011 13:17 Martin Olšok / miki10
 • kurz je výborný, zas ma to posunulo o krok vpred a inspirovala k novým nápadom čo sa týka nielen tradingu, ale aj osobného života.

  27.11.2011 03:27
 • Z vašeho webináře jsem naprosto nadšená. S takto propracovanou formou psychologického výcviku jsem se ještě nesetkala. Některá doporučení jsem ihned aplikovala v praxi a věřím, že brzy přinesou své ovoce. Děkuji vám za vše, co pro tradery děláte a doufám, že v tom budete i nadále pokračovat:-). Je příjemné vědět, že existuje velmi kvalitní zdroj informací v podobě vašeho serveru.

  26.11.2011 21:59 Radka Havlová