Akademie Finančník

Nepřihlášen

Reference ke kurzu On-line kurz Základy profitabilního obchodování v 10 týdnech

Zajímá vás svět burzovního obchodování, ale nevíte, jak konkrétně začít tak, abyste měli reálné šance na úspěch? Pak právě pro vás jsme připravili podrobný kurz základů obchodování, kde se vše dozvíte krok za krokem, prakticky, a to i pro obchodování s malým účtem.

Zpět na nabídku kurzu

Co o kurzu říkají studenti:

 • Velmi komplexní kurz. Od základů až po pokročilé věci, které jsou prakticky ukázané a aplikované. Plno, opravdu plno inspirace i pro "lehce pokročilé" tradery, kam se počítám. Tento kurz dokáže ušetřit plno peněz a hlavně času - vysvětlí, proč je dobré přemýšlet nad konkrétními věcmi a co naopak smysl nemá. Z mých dosavadních zkušeností se vše jen potvrzovalo a upozornilo mě to na další úskalí, která budu řešit. Škoda že jsem na tento kurz nenarazil v mých úplných začátcích, měl bych to jednodušší a hlavně levnější. Tento kurz se vyplatí si projít opakovaně a velmi chválim formu webináře, který si můžete libovolně a opakovaně procházat. Vydaných peněz opravdu nelituji, pokud to myslíte s tradingem vážně, tohle je dobrá investice.

  17.09.2020 09:41 Mirek Tax
 • Výborne spracovaný kurz, ktorý ponúkne začínajúcim obchodníkom kvalitné základy. Detailne vysvetlené jednotlivé kroky obchodovania s akciami. Ďakujem

  02.08.2020 21:59 Ivan
 • Neskutečné množství knowhow na jednom místě. Z pohledu absolutního začátečníka (který sotva věděl, co je to akcie) byl kurz nesmírně naučný i motivující. Při špetce disciplíny a soustředění se vše dalo pomalu, ale jistě pochopit. Tuším, že jste mi ušetřil v této oblasti mnoho a mnoho let. Děkuji Vám!

  23.07.2020 14:28 JV
 • Dporučuji každému kdo s tradingem začíná nebo se ještě neodhodlal začít obchodovat živě. Je to kurz pro ty kteří nechtějí honit stovky procent ročně, ale pro ty, kdo se chtějí naučit všechny aspekty tradingu jako takového. Aspoň mě to tento kurz nabídl. Prezentovaná výuka je srozumitelná a rozhodně dobrý základ pro další rozvíjení tradingové praxe a pilování jednotlivých aspektů obchodování, které si pak člověk může spojit v robustní přístup.

  17.07.2020 19:53 Kuba
 • Perfektní kurz od úplných začátků a podstaty obchodování pro začátečníky po ukázku jak stavět obchodní systémy a ukázky konkrétních funkčních systémů. Kurz pro další studium a tvorbu a úpravu svých systémů mi dal velmi mnoho, děkuji.

  29.06.2020 09:59 Fajfka
 • Skvělý základ, na kterém dá začít stavět. Nutno dodat, že za rozumnou cenu.

  15.06.2020 20:13 Aleš
 • Vzhledem k pracovní vytíženosti jsem zatím za půlkou kurzu, ale už vidím svět investic z úplně jiného úhlu... Děkuji moc za spoustu podnětů.

  28.05.2020 23:05 Artuš
 • Kurz byl velmi dobrý - seznámil jsem se se základy obchodování na burze a osvojil si finanční terminologii z této oblasti. Naučil jsem se sledovat vývoj akcií na grafech a zadávat indikátory k odhadování budoucího vývoje. Kurz vyučuje i konkrétní obchodní modely, dle kterých se může v praxi postupovat a učit se sledovat trhy. Rád budu nadále v kontaktu s finančník.cz.

  24.05.2020 16:38 Ing.Zdeněk Potužák
 • Díky za tento kurz. Postupně se tím prokousávám, i když musím říct, že pro začátečníka je poměrně náročný. Oceňuji však jeho obsáhlé pojetí a vysvětlení jednotlivých strategií. Je to však běh na dlouhou trať, alespoň v mém případě :-). Přeji Vám hodně zdraví a spokojené klienty.

  19.04.2020 20:59 Katja1978
 • Moc dekuji za tento kurz. Myslim, ze jsem si na zacatek nemohla vybrat lepe. Kdyz vidim kurzy a clanky na ostatnich webech, dokazu ted mnohem rychleji poznat jaky z nich ma realnou hodnotu a jaky je pouze pokusem o senzaci apod. V prubehu kurzu jsme mela pocit, ze nektera zakladni pravidla pro obchodovani se opakuji prilis casto, ale jakmile jsem zacala obchodovat, velmi jsem tyhle pravidla ocenila, protoze mi pomohla zachovat chladnou hlavu.

  06.04.2020 15:02 Bella
 • Dobrý deň, ja postupujem pomalšie, ešte som len pri 7 týždni a pozerám aj znova lekcie. Ako začiatočníkovi v akciách mi dal veľa, lebo akciám som vôbec nerozumel. Skúšam na deme zadávať podľa návodu z kurzu. Musím sa ešte veľa učiť, aby som to pochopil a bol ziskový. Pri zisku 30 Eurách denne je to 600 E mesačne a to je priemerný mesačný zárobok, tak netreba mať veľké očakávania, že budem milionár do roka. Ako radíte v kurze, treba pochopiť, že to pomaly ide, len sa treba veľa učiť a vydržať. Celkove to bolo super a mám sa čo učiť.

  05.03.2020 10:16 JohnyF
 • Jako úplný nováček, jsem s kurzem velice spokojen.Ukázal mi jaké nástroje používat, kterými cestami se vydat a hlavně nastavit si přiměřená očekávání. Samozřejmě, že je přede mnou ještě dlouhá cesta, ale pro začátek si myslím, že jsem v kurzu dostal vše co potřeba, abych se měl od čeho odrazit. Děkuji tobě Petře, i celému serveru financnik.cz .

  11.02.2020 14:40 Láďa
 • Dobrý den, pane Podhajský, v současné době nemám ještě Váš kurz dokončený, jsem u 7. bloku. Ono se to možná na první pohled nezdá, ale v kurzu je mnoho informací, které si člověk musí osvojit a pořádně pochopit. Podle mého názoru je potřeba si kurz projet minimálně 2-3x. Jinak Váš kurz je hodně dobře propracovaný a je v něm velmi dobře vysvětleno o čem trading vlastně je. Je vidět pane Podhajský, že jste si tradingem prošel hodně velkým úsilím. Už jsem si několika kurzy týkající se tradingu prošel a za mne zatím nejlépe propracovaný kurz i co se týče využití v praxi.

  06.02.2020 09:30 Jiří Baše
 • Obrovské množství informací vycházející z dlouholeté praxe a zkušeností ! Perfektní přehlednost a srozumitelnost výkladu umožňuje rychlé pochopení i složitějších částí výuky !

  12.01.2020 22:03 Roman 447
 • Velmi děkuji za kurz, který byl pro mě přínosný i jako pro člověka, který má s burzou určité omezené zkušenosti. Kurz mi pomohl utřídit si myšlenky, odfiltrovat co důležité je a co nikoliv a byl jsem si schopen informace zasadit do kontextu, kde se aktuálně nacházím. Nejlépe investované peníze jsou ty do vzdělání a u tohohle kurzu to platí dvojnásob

  09.12.2019 11:42 Jiří N
 • Kurz je velice kvalitně zpracovaný, jak po technické stránce, tak i po stránce obsahové. Určitě člověk nemůže čekat, že kurz za něj udělá veškerou práci, ale jasně a realisticky uvádí do problematiky skutečného obchodování a ukazuje správnou cestu. Škoda, že jsem tento kurz neměl k dispozici před lety v mých začátcích, ušetřilo by mi to minimálně pár let vývoje🙂

  09.12.2019 11:10 Marty86
 • Kurz poskytuje v přehledné podobě mnoho ucelených a přesvědčivých poznatků o tom, jak lze na burze úspěšně obchodovat. Vzhledem k tomu, že pro začátečníky není jednoduché do oboru proniknout, zejména kvůli množství balastu a zavádějících informací na internetu, nelze kurz než doporučit. Chyběl mi pouze alespoň rámcový náčrt toho, jak obchodníci pracují s celkovým portfoliem strategií.

  02.11.2019 21:05 Miroslav
 • Kurz je vhodně strukturovaný a poskytne základní informace ke zvolenému obchodnímu přístupu. Na cestě k dlouhodobě ziskovému tradingu nabízí první výkop, ale mnoho věcí dál zůstává k dalšímu studiu, což není na škodu.

  29.10.2019 17:58 ramiro001
 • Kurz mě mile překvapil. Za poměrně nízkou cenu jsem dostal spoustu informací a dokonce i konkrétní nástroje, prostřednictvím kterých je mohu začít aplikovat a ověřovat na trzích. Pan Podhajský je zkušený obchodník a má jasno v tom, co chce předat. Vše je dobře strukturované, podrobně a srozumitelně vysvětlené. Některé věci se opakují, ale i to má svůj smysl. Jde hlavně o zásady, které je opravdu potřeba si zafixovat.

  28.10.2019 22:52 Alexios
 • Pre zaciatocnikov idealny kurz pre vstup do problematiky burzy.

  17.10.2019 08:05 Erik Kirschner
 • Velice hezky provedeno. Osobne bych uvital nejakou formu ucebnice kterou je mozno sivytisknout a pracovat s ni.

  15.09.2019 14:07 Miro79
 • K zahájení obchodování na finančních trzích jsem se odhodlával v podstatě celý svůj dospělý život (desítky let). Teprve po absolvování tohoto kurzu si připadám připravený ke startu. Spoustu věcí uváděných v kurzu budete znát, spoustu užitečných věcí se ale dozvíte nově a spousta nejasností se vyjasní. Opravdu kvalitní a hlavně komplexně pojatý seminář. Široký záběr od A do Z byl skutečně pokryt bezezbytku. Doporučuji absolvovat rovněž seminář k Amibrokeru.

  12.07.2019 14:22 StocFun
 • Několik let jsem se snažil obchodovat pomocí informací z kurzů pořádaných zdarma. Příliš se mi nedařilo. Teprve po absolvování tohoto kurzu jsem dostal ucelené informace, které mi odpověděly na otrázky co musím udělat, abych mohl být úspěšný, jak uchopit své obchodování. Jak své pozice spravovat. Jak peníze investovat. Jednotlivé lekce jsem viděl několikrát a pokaždé jsem v nich našel něco nového, co jsem při prvním shlédnutí nepostřehl, nepochopil nebo čemu jsem nepřikládal takovou váhu. Kurz je nabitý velice cennými informacemi. Děkuji za tento kurz, neboť mě nasměroval správným směrem.

  26.06.2019 15:57 Tomáš
 • Tento kurz hodnotím velmi kladně. Kdo to myslí s tradingem opravdu vážně měl by ho absolvovat.

  25.06.2019 16:12 Jaroslav07
 • Dobrý den, kurz naplnil veškerá má očekávání. Věděl jsem, že mi tento kurz pomůže coby začínajícímu traderovi a jsem naprosto spokojený. Myslím si, že lepší první krok jsem udělat nemohl, než zakoupit tento kurz. Mockrát Vám děkuji za sdílené informace a osobitý přístup.

  23.06.2019 17:19 Martin Vu
 • Dnes vám téměř každý řekne, že umí anglicky. Lidí, kteří ale anglicky umí opravdu kvalitně a nedělají chyby v gramatice, je hodně málo. Ten, kdo si přečte učebnici se základní gramatikou, má šanci mluvit daleko lépe než většina. S tímto kurzem je to podobné. Dodá vám základy, které vás nasměrují na správnou cestu a oddělí vás od té většiny, která se tradingu aktivně věnuje, ale stále dělá ty samé "gramatické" chyby. Kurz se hodí i pro pokročilé.

  23.05.2019 11:48 ondra10192
 • Kurz Základy obchodování v 10 týdnech je výborný. Každý začátečník bádá, jakou cestou se dát a tento kurz je jasný a srozumitelný. Myslím si, že každý si v něm najde něco, co ho posune zase o kousek dál.

  20.05.2019 07:38 Daniela
 • Dakujem Petrovi ako vzdy za hodnotny kurz. Kurz otvara nove moznosti v pozicnom obchodovani akcii ak niekto zrovna nema moznost venovat sa naplno intraday obchodovaniu. Zaroven poskytuje kratky vyklad opcii a inych moznosti casovo nenarocnych technik obchodovania z pohladu exekucie.

  11.05.2019 18:21 stookie
 • V zásadě jsem spokojený, jen jsem se dostával stále více do skluzu, že jsem nebyl schopen si najít dostatek času a prostoru pro zodpovědné nastudování všech lekcí a plnění úkolů. Možná je někde až zbytečně moc teorie a ty praktické věci jsou až moc nechány na intuici a kreativitě každého jedotlivce. Možná by bylo dobré mít nějaký nástroj pro to, aby úkoly skutečně musely být splněny (odeslání vásledků v termínu) apod. Bude-li to možné zhodnotím znovu, až kurz snad během prá týdnů dokončím.

  01.05.2019 10:40 Jiří Řehá / Jirmi
 • Tento kurz je skutočne veľmi prepracovaný a na vysokej úrovni. Pán Podhajský ho vyšpikoval do detailu a poňal výučbu pekne od filozofického základu..Nezaprú sa v ňom dlhoročné skúsenosti s obchodovaním, ktoré vie pretaviť do výučby obchodných stratégií.Za veľmi prijateľnú cenu v ňom dostenete úplne technické základy Tradingu, Know How s ktorým môžete okamžite začať pracovať a to všetko pekne postavené na pre mňa ako absolútneho začiatočníka veľmi zaujímavej už spomínanej obchodnej filozofii. Pre 10 týždňový kurz som sa rozhodol veľmi spontánne na základe ,,náhodného” zhliadnutia bezplatného kurzu Vyděláváme na burzovních trzích. Napriek tomu, že mi momentálne pracovné vyťaženie nedovoľuje venovať sa kurzu a Tradingu na 100%, vnímam ho ako veľmi dobrú investíciu do vlastného finnančného vzdelania a v budúcnosti aj samotného jeho zhodnotenia a využitia v obchodnej praxi. Na trhu je veľa podobných kurzov, mne osobne však tento sadol úplne presne.Nuž, opäť sa mi potvrdilo, že náhody nieexistujú.Veľmi pekne za tento kurz Pánovi Petrovi Podhajskému ďakujem.

  25.04.2019 21:35 bystrík