Akademie Finančník

Reference ke kurzu On-line kurz Základy profitabilního obchodování v 10 týdnech

Zajímá vás svět burzovního obchodování, ale nevíte, jak konkrétně začít tak, abyste měli reálné šance na úspěch? Pak právě pro vás jsme připravili podrobný kurz základů obchodování, kde se vše dozvíte krok za krokem, prakticky, a to i pro obchodování s malým účtem.

Zpět na nabídku kurzu

Co o kurzu říkají studenti:

 • Kurz poskytuje v přehledné podobě mnoho ucelených a přesvědčivých poznatků o tom, jak lze na burze úspěšně obchodovat. Vzhledem k tomu, že pro začátečníky není jednoduché do oboru proniknout, zejména kvůli množství balastu a zavádějících informací na internetu, nelze kurz než doporučit. Chyběl mi pouze alespoň rámcový náčrt toho, jak obchodníci pracují s celkovým portfoliem strategií.

  02.11.2019 21:05 Miroslav
 • Kurz je vhodně strukturovaný a poskytne základní informace ke zvolenému obchodnímu přístupu. Na cestě k dlouhodobě ziskovému tradingu nabízí první výkop, ale mnoho věcí dál zůstává k dalšímu studiu, což není na škodu.

  29.10.2019 17:58 ramiro001
 • Kurz mě mile překvapil. Za poměrně nízkou cenu jsem dostal spoustu informací a dokonce i konkrétní nástroje, prostřednictvím kterých je mohu začít aplikovat a ověřovat na trzích. Pan Podhajský je zkušený obchodník a má jasno v tom, co chce předat. Vše je dobře strukturované, podrobně a srozumitelně vysvětlené. Některé věci se opakují, ale i to má svůj smysl. Jde hlavně o zásady, které je opravdu potřeba si zafixovat.

  28.10.2019 22:52 Alexios
 • Pre zaciatocnikov idealny kurz pre vstup do problematiky burzy.

  17.10.2019 08:05 Erik Kirschner
 • Velice hezky provedeno. Osobne bych uvital nejakou formu ucebnice kterou je mozno sivytisknout a pracovat s ni.

  15.09.2019 14:07 Miro79
 • K zahájení obchodování na finančních trzích jsem se odhodlával v podstatě celý svůj dospělý život (desítky let). Teprve po absolvování tohoto kurzu si připadám připravený ke startu. Spoustu věcí uváděných v kurzu budete znát, spoustu užitečných věcí se ale dozvíte nově a spousta nejasností se vyjasní. Opravdu kvalitní a hlavně komplexně pojatý seminář. Široký záběr od A do Z byl skutečně pokryt bezezbytku. Doporučuji absolvovat rovněž seminář k Amibrokeru.

  12.07.2019 14:22 StocFun
 • Několik let jsem se snažil obchodovat pomocí informací z kurzů pořádaných zdarma. Příliš se mi nedařilo. Teprve po absolvování tohoto kurzu jsem dostal ucelené informace, které mi odpověděly na otrázky co musím udělat, abych mohl být úspěšný, jak uchopit své obchodování. Jak své pozice spravovat. Jak peníze investovat. Jednotlivé lekce jsem viděl několikrát a pokaždé jsem v nich našel něco nového, co jsem při prvním shlédnutí nepostřehl, nepochopil nebo čemu jsem nepřikládal takovou váhu. Kurz je nabitý velice cennými informacemi. Děkuji za tento kurz, neboť mě nasměroval správným směrem.

  26.06.2019 15:57 Tomáš
 • Tento kurz hodnotím velmi kladně. Kdo to myslí s tradingem opravdu vážně měl by ho absolvovat.

  25.06.2019 16:12 Jaroslav07
 • Dobrý den, kurz naplnil veškerá má očekávání. Věděl jsem, že mi tento kurz pomůže coby začínajícímu traderovi a jsem naprosto spokojený. Myslím si, že lepší první krok jsem udělat nemohl, než zakoupit tento kurz. Mockrát Vám děkuji za sdílené informace a osobitý přístup.

  23.06.2019 17:19 Martin Vu
 • Dnes vám téměř každý řekne, že umí anglicky. Lidí, kteří ale anglicky umí opravdu kvalitně a nedělají chyby v gramatice, je hodně málo. Ten, kdo si přečte učebnici se základní gramatikou, má šanci mluvit daleko lépe než většina. S tímto kurzem je to podobné. Dodá vám základy, které vás nasměrují na správnou cestu a oddělí vás od té většiny, která se tradingu aktivně věnuje, ale stále dělá ty samé "gramatické" chyby. Kurz se hodí i pro pokročilé.

  23.05.2019 11:48 ondra10192
 • Kurz Základy obchodování v 10 týdnech je výborný. Každý začátečník bádá, jakou cestou se dát a tento kurz je jasný a srozumitelný. Myslím si, že každý si v něm najde něco, co ho posune zase o kousek dál.

  20.05.2019 07:38 Daniela
 • Dakujem Petrovi ako vzdy za hodnotny kurz. Kurz otvara nove moznosti v pozicnom obchodovani akcii ak niekto zrovna nema moznost venovat sa naplno intraday obchodovaniu. Zaroven poskytuje kratky vyklad opcii a inych moznosti casovo nenarocnych technik obchodovania z pohladu exekucie.

  11.05.2019 18:21 stookie
 • V zásadě jsem spokojený, jen jsem se dostával stále více do skluzu, že jsem nebyl schopen si najít dostatek času a prostoru pro zodpovědné nastudování všech lekcí a plnění úkolů. Možná je někde až zbytečně moc teorie a ty praktické věci jsou až moc nechány na intuici a kreativitě každého jedotlivce. Možná by bylo dobré mít nějaký nástroj pro to, aby úkoly skutečně musely být splněny (odeslání vásledků v termínu) apod. Bude-li to možné zhodnotím znovu, až kurz snad během prá týdnů dokončím.

  01.05.2019 10:40 Jiří Řehá / Jirmi
 • Tento kurz je skutočne veľmi prepracovaný a na vysokej úrovni. Pán Podhajský ho vyšpikoval do detailu a poňal výučbu pekne od filozofického základu..Nezaprú sa v ňom dlhoročné skúsenosti s obchodovaním, ktoré vie pretaviť do výučby obchodných stratégií.Za veľmi prijateľnú cenu v ňom dostenete úplne technické základy Tradingu, Know How s ktorým môžete okamžite začať pracovať a to všetko pekne postavené na pre mňa ako absolútneho začiatočníka veľmi zaujímavej už spomínanej obchodnej filozofii. Pre 10 týždňový kurz som sa rozhodol veľmi spontánne na základe ,,náhodného” zhliadnutia bezplatného kurzu Vyděláváme na burzovních trzích. Napriek tomu, že mi momentálne pracovné vyťaženie nedovoľuje venovať sa kurzu a Tradingu na 100%, vnímam ho ako veľmi dobrú investíciu do vlastného finnančného vzdelania a v budúcnosti aj samotného jeho zhodnotenia a využitia v obchodnej praxi. Na trhu je veľa podobných kurzov, mne osobne však tento sadol úplne presne.Nuž, opäť sa mi potvrdilo, že náhody nieexistujú.Veľmi pekne za tento kurz Pánovi Petrovi Podhajskému ďakujem.

  25.04.2019 21:35 bystrík
 • Kurz hodnotim velice dobře, splnil to co jsem od kurzu očekával . Jednotlive lekce byli srozumitelné a pro začínajícího tradera asi i nezbytné. Díky moc a už se těším na další spolupráci.

  23.04.2019 08:37 Kanár
 • V první řadě bych chtěl poděkovat za práci, kterou si s tím dáváte. Jako začátečník oceňuji formu kurzu, která mě opravdu dobře uvedla do základní problematiky obchodování, i když už jsem měl lecos načteno. Fórum ke každému úkolu i bloku je velmi příjemná věc, kde si můžu v minulosti porovnat výsledky s jinými studenty a přicházet na vlastní chyby. Člověk vidí, jak to vypadá v praxi. Jaké tabulky si studenti vytvářejí atd. Ještě jednou díky

  10.04.2019 12:03 Zdenda
 • Hodnotím kurz velmi pozitivně. Po absolvování kurzu již mám směr a vím, jaké informace vyhledávat a které jsou ztrátou času. Naučil jsem se číst v grafech, začal jsem systematicky dodržovat zadaná pravidla. Změnilo to můj pohled na obchod. Částečně to změnilo i můj život. Kurz doporučuji všem. Děkuji Petrovi za pomoc, kterou všichni začínající obchodníci potřebujeme.

  08.04.2019 22:27 Palmok
 • ok

  07.04.2019 10:10 satnyp
 • Ze začátku příliš pro začátečníky. Od cca třetiny velmi poučné. Zase jsem si uvědomil, že nejsem jediný, kdo se protlouká problémy s hlavou.

  04.04.2019 22:16 Honouch
 • Kurz byl perfektní, líbilo se mi zpracování, členění do lekcí mělo promyšlenou návaznost, kurz mi dodal jistotu otevřít si účet a zkusit první živé obchody. Děkuji Petře

  04.04.2019 10:36
 • Dobrý den, jsem si jistý, že Vám tento kurz chválí téměř všichni, kteří se rozhodli jej absolvovat. Já osobně jsem z kurzu velmi nadšený. Měl jsem o tradingu zcela mylné představy a když jsem přemýšlel o obchodování, mířil jsem přesně tou cestou, jako zmiňovaná většina ztrácejících obchodníků. Co konkrétního mi kurz dal - a) Pohled na trading jako celek, b) Konkrétní návody pro moje první kroky v tradingu, c) Úsporu spousty času a peněz díky Vašim sdíleným zkušenostem o tom, co v tradingu nefunguje. Na závěr ještě musím dodat, že mi kurz pomáhá i v mém současném zaměstnání - Váš způsob myšlení a systematický přístup k práci. Vaší práce si velmi cením a určitě budu absolvovat i další Vaše kurzy. Děkuji.

  21.03.2019 14:05 Jindřich Kerndl
 • Pro začínající tradery zdroj cenných rad a doporučení. Pro úplné začátečníky pak především inspirace a nezkreslený pohled na šířku problematiky ze skutečně profesionálním tadingem související.

  17.03.2019 16:16 Rostislav Hališka/ Rostislav
 • Tak ako všetky kurzy ktoré mám od vás, su velmi dobre spracované a je tam velmi vela užitočných informácii. Do buducna vám prajem vela uspechov v osobnom a aj v pracovnom živote.

  01.03.2019 12:36 Jozef
 • Velmi komplexny navod ako zacat s obchodovanim. Odporucam.

  23.02.2019 15:18 Tomas
 • Kurz je velmi kvalitně zpracovaný a jsou zde přínosné informace i pro pokročilejší tradery!

  07.02.2019 17:07 JohnyXStrong
 • Jako trader již se zkušenostmi jsem trochu váhal zda jít do kursu pro začátečníky. Naopak ale teprve v tomto kursu jsem si řadu věcí objasnil.

  04.02.2019 06:48 lanlad
 • Kurz splnil mé očekávání.

  14.01.2019 19:29 Jack
 • Obsah kurzu je pro mě velkým přínosem. Jedná se skutečně o obrovské množství informací, inspirativních myšlenek, praktických rad a návodů a vysvětlení a ujasnění mnoha otázek se kterými se setkává trader snad v každé fázi svého vývoje. Škoda, že to nebyl jeden z mých prvních kroků, když jsem se před drahnou dobou začal o obchodování zajímat. Mohl jsem být dnes mnohem dál.

  03.01.2019 10:57
 • Kurz mi dal uplne iny pohlad na trading. Jasne vysvetlene postupy, krok za krokom, vstupy, výstupy, risk management, RRR. Dakujem Martin.

  20.12.2018 22:38 Martin Stanko
 • Výborný kurz plný inspirace i konkrétních řešení. Motivuje k další práci na cestě k úspěšnému zvládnutí obchodování. Děkuji Milan

  13.12.2018 13:23 Milan Honsa