Akademie Finančník

Nepřihlášen

Reference ke kurzu On-line kurz Základy profitabilního obchodování v 10 týdnech

Zajímá vás svět burzovního obchodování, ale nevíte, jak konkrétně začít tak, abyste měli reálné šance na úspěch? Pak právě pro vás jsme připravili podrobný kurz základů obchodování, kde se vše dozvíte krok za krokem, prakticky, a to i pro obchodování s malým účtem.

Zpět na nabídku kurzu

Co o kurzu říkají studenti:

 • Kurz velmi názorně a pro začátečníka velmi přístupným způsobem ukazuje základy obchodování na burze. Nabízí i hlubší pohledy a další směry osobního rozvoje v tomto byznysu. Součástí kurzu je i dlouhodobá podpora pro účastníka kurzu, což není úplně běžné. Cena za kurz je vzhledem k množství a kvalitě předávaných informací naprosto minimální. Kurz mohu v každém případě doporučit!

  28.02.2022 17:25 PaPeRa
 • Skvělý kurz pro start v oblasti tradingu. Ani jsem nečekal tak detailní a cenné know how. Moc děkuji.

  07.12.2021 10:50 Luhas
 • Kurz je veľmi zrozumiteľný. Oceňuje, že to nie je len lacné ospevovanie zaručených stratégií, ale ponúka skutočné pochopenie trhov s upozorneniami na riziká, ktoré so sebou obchodovanie prináša. Teória je prepojená s praxou, takže sa dajú preberané veci hneď vyskúšať a overiť. Ak chce niekto s obchodovaním začať, tak tento kurz môžem len odporučiť. Určite to nebudú vyhodené peniaze.

  24.11.2021 20:02 adob79
 • Popravdě jsem ani nečekal, že mi kurz dá tolik. Hlavně způsob jakým nad celou problematikou přemýšlet. Za mě super, každý začínající trader by jej měl shlédnout. Určitě tento kurz není poslední, který absolvuji. Začal jsem knihou "jak se stát intradenním finančníkem" a nevýslovně mě tento svět pohltil. Takže děkuji a těším se na pokračování v dalších kurzech a knihách. Michal

  07.11.2021 15:43 M.Timmy
 • Kurz se mi velice líbil. Velmi doporučuji všem zájemcům. Kurz byl velmi dobře vysvětlen. Už vím, jakou cestou bych se chtěla v obchodování vydat. Ale bude to ještě dlouhá cesta. Velmi si vážím, že pan Petr s námi sdílí roky nasbírané zkušenosti. Děkuji.

  04.10.2021 21:25 Zuzka
 • S kurzem jsem spokojený. Je velmi dobře zpracovaný z pohledu úrovně začátečníka. Pochvaluji si zejména, že pan Podhajský zdůrazňuje rozvahu a systematičnost při obchodování na komoditních trzích. Kurz obsahuje dostatek informací i odkazů k dodatečným nebo rozšířeným studijním materiálům.

  14.06.2021 21:16 Jan Kolařík / Hans.K.
 • Myslím si, že váš kurz je ten nejlepší start pro začínajícího obchodníka, Pro mě osobně to byla ta nejlepší investice, kterou jsem v rámci nauky tradingu dal, velké díky.

  25.05.2021 07:50 Lukáš
 • Doporučuji pro začínající a středně pokročilé obchodníky, výborně propracovaný kurz, zejména dobré vysvětlení od začátku postupným seznamováním v obchodování a dobře na časově nastavený pro pochopení jednotlivých témat v jednotlivých kapitolách i s praktickými ukázkami jednotlivých obchodů. Nelituji -Kurz byl pro mě přínosem.

  02.05.2021 12:15 Novotný František/kormoran
 • Kurz byl velmi dobře propracovaný a strukturovaný, témata postupně chytře navazují jedno na druhé. Pro základní přehled orientace na burze, v příkazech zadávaných přes portály poskytovatelů a hlavně v ukázkách Petrovo swingových strategií FinSwing 1 a 2 naprosto dostačující a přehledně podané informace. Po absolvování kurzu je jasné, že jde opravdu hlavně o základy, a že trading je neskutečná studna příležitostí, ale i velkého rizika kde jsou nezkušené rybky chamtivě pojídány zkušenými predátory. Petr nám v kurzu otevřel spoustu vrátek jak se v trhu orientovat, ale je jasné, že úspěch závisí na tvrdé a systematické práci každého z nás. Díky Petře

  16.04.2021 12:11 chapetr
 • Tento kurz opravdu doporučuji. Osobně se mi velmi líbil, a to jak z pohledu technické realizace, tak především z pohledu struktury a kvality informací, které se v něm pan Podhajský snaží předat. Je jednoznačně pravda, že tento kurz dá mnoho, jak naprostým začátečníkům, tak i pokročilejším účastníkům.A doporučuji dávat opravdu pozor na informace "mezi řádky", protože v kurzu je spoustu postřehů z praxe pana Podhajského, které naprosto přesně pojmenovávají typické problémy ze života nás "non-profi" traderů :-)

  13.04.2021 16:56 JJZ
 • Kurz předčil má očekávání. Petr s Vámi takřka za ručičku projde naprosté základy, ukáže Vám jak se postavit na nohy (rozumějte orientovat se v trzích, brokerech, grafech,...), abyste na konci kurzu chodili po svých bez pomoci. K tomu, aby člověk zvládl i běh chybí spousta samostudia a tréninku přímo v trzích, ale to už musí každý zvládnout sám. Tento kurz můžu jen doporučit! A panu Podhajskému patří velký dík za ten kus práce, co na tomto kurzu odvedl.

  24.03.2021 12:26 Marek
 • Jakožto začátečník jsem díky tomuto kurzu dostal všechny potřebné profesionálně zpracované informace, které mi nastínily co burza je, její možnosti a jak k samému obchodování přistupovat. Vídím, že zde uspět je na každém z nás a nebude to rozhodně nic lehkého , ale už teď si velice cením předaných zkušeností a rad od pana Petra, které již mám do začátku. Vřele mohu tento kurz každému zájemci o obchodování jen doporučit. Z mého hlediska se rozhodně jedná o výbornou investici.

  14.03.2021 21:43 Vladimír Válek
 • S kurzem jsem velmi spokojený, splnil mé očekávání. Mám zde na finančníkovi vyhlédnuté další kurzy, které chci ještě postupně absolovat.

  08.03.2021 19:44 ZbynoK
 • Jako úplný začátečník jsem měl velmi naivní představy o obchodování na burze tento kurz mě nasměroval na správnou cestu. Velmi doporučuji všem kdo to s obchodováním myslí vážně.

  08.03.2021 15:12 Michal A.
 • Fantastický kurz za skvelú cenu. Na financnika.cz som narazil este v roku 2008 a obchodovanie na burze ma uchvatilo. Ale samozrejme ako kazdy zaciatocnik som chcel vsetko rychlo a hned. Takymto pristupom som stratil mnozstvo casu, ktory sa uz nevrati, a velke mnozstvo penazi o ktore som prisiel obchodovanim na forexe. Postupne som presiel na obchodovanie akcii a zatial celkom uspesne, ale stale som hladal nejake vzdelavanie. Vsetko co som hladal som nasiel v tomto kurze. Odporucam kazdemu, co chce co i len kupit akcie dlhodobo, aby si tento kurz zaplatil a pochopil principy fungovania trhov. Dozvedel som sa vela novych informacii, prehladne a na jednom mieste. Skoda ze tento kurz nepustaju na skolach. Vdaka Petr za skvelu pracu.

  17.02.2021 12:38 Rado
 • Tento kurz splnil má očekávání. Po letech motání se v bludném kruhu je zde názorná systematická ukázka toho, jak by měl dlouhodobě profitabilní trading vypadat. Děkuji panu Podhajskému a týmu financnik.cz nejen za tento kurz, ale i za publikovaný materiál v podobě článků a ebooků, které jsou velmi přínosné.

  08.02.2021 05:43 Vaclav
 • Velmi přínosný kurz pro mě jako začátečníka, praktický, obsáhlý a skvěle do podrobna vysvětlen. Moc děkuji Petr

  25.01.2021 13:31 Pedrosino
 • Kurz splnil moje očekávání. Získal jsem dostatek praktických informací, které mi jako začátečníkovi umožnily vstoupit do tradingu relativně bezpečně s nízkým rizikem, a s jasnou představou, jakým způsobem na svém obchodování systematicky pracovat a zlepšovat se. Děkuji.

  11.01.2021 12:04 Pavel J.
 • Tento kurz mohu pro začínající obchodníky jen doporučit. Rozdělení do 10 týdnů je ideální i z důvodu , aby začínající traider začal nepřipravený obchodovat a nepřišel o velké množství svých úspor ,ne-li o všechny !!! V základu navede nového Traidera jak začít .Pokud to bude možné rád se občas vrátím k nějakým videím kurzu.Všem přeji mnoho úspěchů.

  01.01.2021 12:14 Petr S.
 • S kurzom som bol spokojny. Splnil moje ocakavania. Dozvedel som sa zakladne informacie potrebne pre zaciatocnika v obchodovani na financnych trhoch.

  11.11.2020 21:59 Ivan
 • Skvelá práca odvedená Petrom Podhajským. Mňa osobne tento webinár naštartoval k ďalšiemu vzdelávaniu v tejto oblasti, podobný scenár predpokladám u väčšiny účastníkov. GOOD JOB!

  09.11.2020 11:24 Igor
 • Trading ma dlhsie zaujimal. Napriek tomu, ze mam v okoli niekolkych ludi, ktori sa tradingu venuju, az tento kurz od Petra Podhajskeho mi umoznil pochopit komplexnost tradingu, o com vlastne trading je, kolko smerov existuje. Som velmi vdacny, ze som sa dostal k jeho kurzu. Je nabity rozsiahlymi informaciami a clovek sa dozvie naozaj vsetko pre to, aby sa tradingu mohol seriozne venovat. Za mna skvely kurz, ktoreho hodnota by mohla byt urcite niekolko X vyssia. Dakujem

  28.10.2020 08:43 Jan Petko
 • Petr mi přesně rozbořil to, jak jsem chtěl špatně začít - chtěl jsem vzít peníze (možná ani které nemám - půjčit si), dát to na burzu do obchodování futures a za 3 měsíc se živit intradenním tradingem a vydělávat desítky tisíc měsíčně do půl roku - to je nyní po absolvování kurzu naprostá "sebevražda tradera" a dlouhodobý nestabilní nesmysl. Kurz mi naprosto otevřel oči, vidím jasnou (byť delší) cestu, kterou jít, přinesl mi trpělivost, opatrnost a vidinu scalovatelného podnikání.. Nápad, že je dobře být z počátku systématický a jít na to analyticky a ne emočně. Počítám s tím, že neopustím práci ihned a budu tradovat ještě nějaký pátek při práci, což je naprosto v pořádku, hlavně když to výjde. Taky mě potěšilo, že se mi budou hodit programátorské dovednosti, kterými se živím, ale zároveň nejsou potřeba. Díky - předpokládám, že mi tento kurz ušetřil mnoho peněz, stresu a ušetřil mě promarnění jediné šance, kterou chci tradingu dát. Díky znovu! Jsem nadšen

  11.10.2020 21:19 Jaromír Březina
 • Velmi komplexní kurz. Od základů až po pokročilé věci, které jsou prakticky ukázané a aplikované. Plno, opravdu plno inspirace i pro "lehce pokročilé" tradery, kam se počítám. Tento kurz dokáže ušetřit plno peněz a hlavně času - vysvětlí, proč je dobré přemýšlet nad konkrétními věcmi a co naopak smysl nemá. Z mých dosavadních zkušeností se vše jen potvrzovalo a upozornilo mě to na další úskalí, která budu řešit. Škoda že jsem na tento kurz nenarazil v mých úplných začátcích, měl bych to jednodušší a hlavně levnější. Tento kurz se vyplatí si projít opakovaně a velmi chválim formu webináře, který si můžete libovolně a opakovaně procházat. Vydaných peněz opravdu nelituji, pokud to myslíte s tradingem vážně, tohle je dobrá investice.

  17.09.2020 09:41 Mirek Tax
 • Výborne spracovaný kurz, ktorý ponúkne začínajúcim obchodníkom kvalitné základy. Detailne vysvetlené jednotlivé kroky obchodovania s akciami. Ďakujem

  02.08.2020 21:59 Ivan
 • Neskutečné množství knowhow na jednom místě. Z pohledu absolutního začátečníka (který sotva věděl, co je to akcie) byl kurz nesmírně naučný i motivující. Při špetce disciplíny a soustředění se vše dalo pomalu, ale jistě pochopit. Tuším, že jste mi ušetřil v této oblasti mnoho a mnoho let. Děkuji Vám!

  23.07.2020 14:28 JV
 • Dporučuji každému kdo s tradingem začíná nebo se ještě neodhodlal začít obchodovat živě. Je to kurz pro ty kteří nechtějí honit stovky procent ročně, ale pro ty, kdo se chtějí naučit všechny aspekty tradingu jako takového. Aspoň mě to tento kurz nabídl. Prezentovaná výuka je srozumitelná a rozhodně dobrý základ pro další rozvíjení tradingové praxe a pilování jednotlivých aspektů obchodování, které si pak člověk může spojit v robustní přístup.

  17.07.2020 19:53 Kuba
 • Perfektní kurz od úplných začátků a podstaty obchodování pro začátečníky po ukázku jak stavět obchodní systémy a ukázky konkrétních funkčních systémů. Kurz pro další studium a tvorbu a úpravu svých systémů mi dal velmi mnoho, děkuji.

  29.06.2020 09:59 Fajfka
 • Skvělý základ, na kterém dá začít stavět. Nutno dodat, že za rozumnou cenu.

  15.06.2020 20:13 Aleš
 • Vzhledem k pracovní vytíženosti jsem zatím za půlkou kurzu, ale už vidím svět investic z úplně jiného úhlu... Děkuji moc za spoustu podnětů.

  28.05.2020 23:05 Artuš