On-line kurz psychologie obchodování a psychologie úspěchu v praxi

Finančník.cz » On-line kurzy » On-line kurz psychologie obchodování a psychologie úspěchu v praxi


Jako první ze série on-line kurzů jsme se rozhodli připravit kurz se zaměřením na psychologii obchodování a psychologii úspěchu v praxi. Právě toto téma je jedno z nejdůležitějších a současně nejvíce podceňovaných témat začínajících obchodníků. Proto vnímáme jako velmi důležité doplnit takovýmto seminářem "klasické" obchodní semináře, které jsou orientovány spíše na technickou stránku tradingu.


Klikněte na obrázek pro bližšní představení kurzu a video ukázku

Co je on-line kurz

Server Finančník.cz se snaží reagovat na nejmodernější trendy vzdělávání a proto přináší rozšíření "klasických" seminářů v podobě internetových on-line kurzů. Výhody pro klienta jsou v tomto ohledu značné - netřeba nikam cestovat, možnost "absolvovat" kurz dle vlastních časových požadavků, možnost pustit si jej opakovaně. Díky konceptu internetových "kaváren" a podpory v podobě internetové diskuze se neztrácí ani možnost interaktivní komunikace s přednášejícími.
Finančníkova on-line škola je postavena na profesionálních, nejmodernějších technologiích, díky kterým je vám seminář přístupný prakticky kdykoliv a kdekoliv (jedinou podmínkou je připojení k internetu).

Co on-line kurzy serveru Financník.cz obsahují:

 • několik hodin nahrané video prezentace,
 • možnost pouštět si on-line kurz opakovaně a kdykoliv (jedinou podmínkou je připojení k internetu),
 • následnou podporu v podobě uzavřené diskuze, kde může student klást libovolné dotazy vztahující se k on-line kurzu,
 • v rámci každého on-line kurzu vyhlašují Petr a Tomáš nepravidelné, občasné on-line "kavárny", kdy mají studenti daného on-line kurzu možnost klást skrze internet živě otázky (vztahující se k danému on-line kurzu) a Tomáš s Petrem na ně živě odpovídají;
 • přístup všech studentů daného on-line kurzu do archivu on-line kaváren; každá on-line kavárna je zaznamenávána a následně zpřístupněna v archivu všem studentům daného webmináře, takže daný on-line kurz se neustále rozšiřuje.

Komu je tento kurz určený

Kurz je vhodný zejména pro začínající, ale i mírně pokročilé až pokročilé tradery. Převážně je však kurz určený každému, kdo to myslí s úspěchem na burze vážně a je ochoten pracovat na psychologické stránce tradingu, jenom neví, jak začít a čemu přesně se v této oblasti věnovat. Kurz zároveň přináší mnoho praktických rad a tipů, které bude možné využít i v dalších sférách života, ve kterých chcete dosáhnout úspěchu.

Celý kurz lektoruje Tomáš Nesnídal, který také bude opovídat na dotazy studentů ve speciální, uzavřené diskuzi.

Součástí tohoto on-line kurzu je následující:

 • 8,5 hodin videozáznamu,
 • 11 pracovních souborů a tabulek pro vaše úkoly,
 • přístup do speciální diskuze,
 • 7 lekcí nabitých velmi praktickými radami,
 • souhrn našich dlouholetých zkušeností v oblasti psychologie úspěchu a psychologie tradingu,
 • vše velmi profesionálně zpracováno, ve vysokém standardu.

Konkrétní obsah On-line kurzu psychologie obchodování a psychologie úspěchu v praxi

Úvod: Jak si odnést z tohoto kurzu nejvíce?

Odneste si z tohoto on-line kurzu co nejvíce. Krátký úvod vám napoví, jak vytěžit seminář na maximum a co vše vás v tomto semináři čeká.

Lekce 1: Jaký jsem typ obchodníka a co je pro mě přirozenější?

Každý obchodník by měl začít v tradingu s tím, co je převážně nejbližší jeho povaze. Co to ale je? Jak takový obchodní směr poznám? V první lekci si povíme o tom, jak lépe zhodnotit svojí osobnost a v jakém obchodním zaměření máte šance, že se vám bude dařit lépe, než v jiném.

Lekce 2: Disciplína – základní nástroj tradera.

Bez disciplíny a správných návyků to bude mít na burze každý těžké, s železnou disciplínou naopak o poznání jednodušší. V této kapitole si definujeme pojem „disciplína“, vysvětlíme si její význam a hlavně si řekneme, jaké kroky dělat k tomu, abychom byli disciplinovanější.

Lekce 3: Psychologický deník.

Psychologický deník je jedna z nejjednodušších a zároveň úžasně efektivních pomůcek, se kterou je možné korigovat řadu nežádoucích psychologických aspektů v tradingu. Poznejte lépe sebe samotné a získejte nadhled, který vám pomůže stát se z psychologického pohledu mnohem lepším traderem!

Lekce 4: Help! aneb Další časté důvody, proč se nedaří.

Obecně může existovat celá řada důvodů, proč se vám na burze nedaří. Některé z nich mohou být i překvapivě jednoduché. V této lekci si povíme celou řadu dalších rad a tipů, co dělat, pokud se nám nedaří – a jak se pokusit dostat zpět na „správnou kolej“.

Lekce 5: Rutiny v praxi: Než zasedneme ke grafům.

Jakými rutinami začít obchodní den, s jakými rutinami obchodovat a jaké rutiny aplikovat po ukončení obchodní seance? Správné návyky a denní rutiny zvýší vaší disciplínu. Připravte se na obchodní den co nejlépe!

Lekce 6: Programování mozku na budoucí úspěch.

Úspěch není zdaleka jen náhoda. Je to také dostatečná soustředěnost na to, že uspět chceme. V této lekci si povíme celou řadu rad a tipů, jak začít náš mozek programovat na úspěch a jak mu po celou dobu dávat „správné instrukce“.

Lekce 7: Trocha inspirace na závěr.

Člověk je schopen dokázat mnoho věcí, o kterých ani nemáme představu. Trocha inspirace na závěr by vám měla ukázat, že neexistuje jediný důvod, proč byste nemohli uspět na burze. Nechte se inspirovat!

Bližší představení a bezplatná ukázka

Abyste sami mohli posoudit kvalitu seminářů Finančníkovi on-line školy, připravili jsme ještě trochu bližší představení celého konceptu a následně 15 minut dlouhou ukázku z první lekce semináře Psychologie obchodování a psychologie úspěchu v praxi.

Přehrát ukázku on-line kurzu můžete zde.

Cena kurzu a objednávka

Cena on-line kurzu s licencí pro jednu osobu je 3950 Kč včetně DPH .

Co říkají o kurzu jeho absolventi?

Nejaktuálnější 3 reference:

Zobrazit další reference - celkem 27

Závazná objednávka on-line kurzu

Závazně objednávám přístup k on-line webináři
"On-line kurz psychologie obchodování a psychologie úspěchu v praxi" v ceně 3950 Kč včetně DPH.Jméno: Příjmení:   
Ulice:    Město:   
Firma:    PSČ:   
IČO:    E-mail:   
DIČ:    Telefon:   
Země:   
Vaše uživatelské jméno v diskuzním fóru zde na Finančníkovi:   

POZOR! velmi důležité - zadejte skutečně Vaše AKTIVNÍ přihlašovací jméno do diskuze nebo zpřístupníte webinář jinému uživateli.
Pokud nemáte v diskuzi ještě uživatelské jméno, je třeba se zaregistrovat PŘED odesláním této objednávky!!!!
Registraci do diskuzního fóra naleznete na této adrese.


Kontrolní otázka (antispam):
Napište prosím odpověď na níže uvedený jednoduchý součet - jedná se o ochranu proti vyplňování objednávek roboty.

11 + 6 =

Zaškrtněte prosím políčko s podmínkami užívání na důkaz souhlasu:

Souhlasím se smluvními podmínkami užívání on-line kurzu a potvrzuji, že jsem podmínky četl. Pozor - v podmínkách jsou specifikovány i formáty, ve kterých je on-line kurz připraven (je např. vyžadován Flash) a především zde najdete odkaz na testovací video. Prosíme opravdu si ukázkové video vyzkoušejte!

Copyright © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.