Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Broker a trh pro menší akciový účet.


Jaromir666

Doporučené příspěvky

Kterého brokera by jste mi doporučili pro menší akciový účet o velikosti 3-4k USD?

Uvažuji o spojení Amibroker (backestuji v testovací verzi a líbí se mi) a IB, ale nevím jaký je u IB limit na akcie (u komodit je teď 10k USD).

Uvažuji obchodovat pozičně uvnitř EU (kvůli měnovému riziku) a intradenně v USA (nízké komise, chci začít na malých objemech, tak aby mě komise zbytečně neovlivňovaly)?

Můžete mi navrhnout i nějaký trh a pár akcií, které by jste mi doporučili, či něco jiného :) ?

Jak to vidím, tak už je největší čas začít backtestovat kukuřici, protože se tam asi blížím :), pozvolna ale jistě mě to k tomu samo dokopává :D LOL.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaromíre,IB má min požadavek na otevření účtu 10000 USD,at budete obchodovat cokoliv.Pokud by jste chtěl obchodovat akcie intradenně tak potřebujete mít na účtu min.25000 USD(zákon v USA),na vše ostatní stačí to min. 10000 USD.Takže IB pro Vás asi řešení nebude.Pročtěte si tady diskuze dozvíte se mnoho věcí.

S pozdravem

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

trjar Napsal:
-------------------------------------------------------
> www.thinkorswim.com - akcie, opce , e-mini, forex
>
> Recommended minimum initial deposit is $3,500
>
> www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/think-
> or-swim-platforma-1.html

Díky za upozornění.

Je perfektní, že všichni tihle brokeři mají demo účty, takže si to postupně ošahávám.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...