Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Slovník Bezplatný on-line kurz Komoditní Manuál Základní ebooky Workshop profitabilního obchodování od A do Z
 • Bezplatné ucelené základy obchodování

  Na serveru Financnik.cz publikujeme nepřetržitě články od roku 2003. To je již opravdu hodně informací, které můžete nalézt v archivu serveru. Další praktické know-how je pak roztroušeno v diskuzním fóru, do které se registrovalo již přes 30 tisíc traderů. Je zde tedy k dispozici množství know-how, které se ale nejlépe vstřebá průběžně.

   

  Pokud začínáte, tak si jistě pokládáte otázku „odkud začít“?

  A jste jednoznačně na správné adrese.

  Pro základní seznámení s burzovním obchodováním doporučujeme postupovat v následujícím pořadí:

  1.      Bezplatný on-line kurz Vyděláváme na burzovních trzích.

  Prostřednictvím 5 lekcí (více jak 4 hodiny výuky) jsme pro vás připravili podrobné seznámení s prostředím, které nás samotné pohltilo – burzou. Dozvíte se co burza je, proč se o ni zajímat a kolik se dá vydělat. Ukážeme si také proč ale nevydělává každý a jak si reálně postavit trading jako vydělávající business. Samozřejmou součástí výuky je vysvětlení nezbytného základního know-how – jak fungují brokeři, jaké trhy se obchodují a jakými způsoby. Po tomto základním kurzu byste měli mít již konkrétnější představu, jak se v oboru orientovat a posouvat dál.

  On-line kurz vám bude chodit do e-mailu po jednotlivých lekcích.

  pocitac-s-kurzem2.png

  Pro jeho odběr se zaregistrujte na této adrese.

  2.      Bezplatný komoditní manuál

  On-line publikace, kterou si od roku 2003 přečetlo více než 300 000 lidí. Přestože jde již o trochu starší materiál, pro získání základních základních informací o obchodování komoditních trhů představuje jeden z nejlepších zdrojů na tuzemském internetu. Rozhodně tak doporučujeme články alespoň projít.

  První díl seriálu naleznete na této adrese.

  3.      Základní ebooky

  Pro snadnější orientaci v archivu jsme vybrané nadčasové články zpracovali do souhrnných ebook. E-booky jsou uloženy v diskuzním fóru, kam si musíte vytvořit bezplatnou registraci. Registrujte se na stránce https://www.financnik.cz/forum/ (v pravém horním rohu tlačítko Vytvořit účet).

  Následně ebooky naleznete v adresáři https://www.financnik.cz/forum/f34-financnikcz-ebooky-zdarma/

  Vybrané ebooky vhodné pro začátečníky:

  7clanku_psychologie.jpg7clanku_moneymanagement.jpg7clanku_priceAction.jpg7clanku_zaklady.jpg

   

  Kam dál po zvládnutí úplných základů?

  Úspěšným traderem se nikdo nestane přes noc. Je to běh na dlouhou trať. Je potřeba hlavně začít s minimálním riskem a postupně pilovat vše co děláme.

  Hledáte-li do startu asistenci, pak zauvažujte o kurzu Workshop profitabilního obchodování od A do Z Je to již placená výuka, neboť jde o velmi propracovaný kurz. V průběhu dvou měsíců získáte konkrétní know-how se kterým budete schopni v trzích otevírat první obchody. Kurz patří k jedním z nejúspěšnějších a nejvyhledávanějších na serveru. 

   

   

   

×
×
 • Vytvořit...