Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
 • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze

 1. Uzavřené diskuze pro absolventy kurzů Finančníka

  1. TechLab

   Pracovní skupina poskytovaná tradery pro tradery. Naleznete v ní odpovědi na své technické otázky týkající se programů Amibroker, Python, InteractiveBrokers TWS a TradeStation Global.

   5,9k
   5,9k příspěvků
  2. 3,3k
   3,3k příspěvků
  3. TSG podpora - Interactive Brokers a TradeStation

   Uzavřená skupina podpory klientů brokera TradeStation Global, kteří si otevřeli účet s podporou serveru Finančník.cz.

   187
   187 příspěvků
  4. 4,2k
   4,2k příspěvků
  5. Základy práce s programem Amibroker

   Uzavřená diskuze pro účastníky online kurzu Základy práce s programem Amibroker.

   183
   183 příspěvků
  6. FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

   Diskuze o intradenním obchodování v rámci informací prezentovaných v kurzu FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow.

   29,3k
   29,3k příspěvků
 2. Archiv původních anonymních diskuzích

  1. 201,1k
   201,1k příspěvků
 • Statistiky uživatelů

  31 018
  Celkem uživatelů
  467
  Nejvíce online
  zelinář
  Nejnovější uživatel
  zelinář
  Registrace
 • Všechny poslední příspěvky

  • Zdravím,  chtěl bych se zeptat jaké jsou zkušenosti s pouštěním AT v režimu CLOSE vs. uzavírání obchodů na MOC příkaz. skluzy v plnění apod. Moc děkuji Ruda
  • Tak problem vyresen. Zkusil jsem znovu nainstalovat denik, ale chyba stale stejna, tak jsem jen do cesty k databazi pridal IB_denik a zacalo to fungovat. Moc tomu nerozumim, ale funguje to, tak asi OK. 
  • https://advocatesnairobi.com/سعر-تحويل-الليرة-التركية-مقابل-الدولا/ https://enjazalkhaleej.com/سعر-البيتكوين-مقابل-الدولار-اليوم/ https://advocatesnairobi.com/سعر-صرف-عملة-litecoin/ https://kerbymethodconsulting.com/الهجرة-الى-اسبانيا-من-الجزائر-18567/ https://myfemalefunda.com/تحويل-الدولار-الى-الدرهم-مغربي/
  • https://starsone.site/كم-يساوي-50-ليرة-ذهب-في-ليبيا/ https://angosiam.com/كم-يساوي-الدولار-امام-الريال-سعودي/ https://advocatesnairobi.com/اسعار-النفط-الخام-اليوم/ https://advocatesnairobi.com/التحول-الاقتصادي-في-روسيا/ https://starsone.site/شركة-كيمانول/
  • Tak jsem tu cestu našel a mělo by to být všechno nastaveno správně. data/tradebook.db3 by neměla být složka Trading/data, ale složka Trading/IB_denik/data/tradebook.db3, protože ty fills.py jsou v Trading/IB_denik. 
  • Viz výše - kód poskytovaný v rámci swingového workshopu je komplexní a nelze u něj například jen přenastavit výstup na Close. Z mé zkušenosti je lepší intradenní kód "vytvořit znovu". Tj. jít kódem krok za krokem a vše uzpůsobit logice intradenního obchodování.
  • Díky za odpověď. Dá se někde v kódu nastavit cesta na databázi přesně? Já našel kus kódu v Database.py na řádku 40, ale tomu moc nerozumím, jak bych tam tu adresu dodal. Protože jak fills.py, tak tradebook.db3 mám uložené pod IB_Deník. Ale fills.py očividně hledají databázi, která byla původní a je dávno vymazaná. Díky. 
  • Dobrý den, měl bych dotaz ohledně backtestu pro intradenní variantu mean reversion systémů, popsaných v kurzu Mean reversion portfolio v praxi. Snažím se backtest vyrobit úpravou swingové varianty backtestu (té z posledního kurzu Swingového obchodování). Upravil jsem pouze vstupní podmínky, přenastavil výstupní ceny na Close, ale dostávám diametrálně jiné výsledky, než jsou prezentované v rámci videa v kurzu. Je potřeba upravit i související soubor obsahující custom backtester? Velmi rád bych dal backtest dokupy abych s ním mohl zaexperimentovat. Dal to někdo z toho swingového dohromady ? Díky moc Petr    
  • Dobrý den, klíčová zde bude chyba připojení k databázi, která je uvedená v prvním výstupu. Databáze by měla být uložená v podsložce deníku a vypadá, že to tak není. Pokud se v tom dobře orientuji, tak deník spouštíte ze složky ../Trading/IB_Denik a databáze je ../Trading/data. B. 
  • Dobrý den potřeboval bych poradit, jak rozchodit fills.py v deníku. Program, ve kterém spouštím kódy měl už od začátku problém s posledními 2 řádky kódu ve fills.py, ale deník fungoval a zapisoval obchody do databáze. Bohužel jsem pak dělal úpravy v traderbook.db3 a od té doby fills.py vyhazují chybovou hlášku na obrázku. Zkoušel jsem instalovat deník do nové složky, ale chyba stále stejná. Díky, LP
  • Dobrý den, skript pro Yahoo data neumí třídit tituly do uvedených skupin, a pokud chcete tuto funkci používat, bude třeba zvolit některý z datafeedů, který to podporuje např. Norgate Data. Pomocí Yahoo downloaderu lze importovat pouze předem připravené seznamy do Watchlistů, tedy řešením i když hodně pracným, by byla příprava používaných sektorů ve formě tls souborů. B.
  • Dobrý den, ano, deník načítá přes API u každého obchodu skutečné komise. B.
  • Ahoj, Quantower neznám, pardon
  • Zdravím, používám generátor signálů z dat Yahoo a strategii SMR, kde se vyřazuje z obchodování sektor 3520 (Pharmaceuticals, Biotechnology & Life Sciences), dnes se mi do signálů dostala společnost ARQT (352010 Biotechnology). Když jsem kontroloval rozdělení trhů do sektorů v Amibroker, žádné tickery v sektorech ani industries nejsou. A teď dotazy: - Vyhledává skript strategie v sektorech, které jsou vytvořené při stažení dat do Amibrokeru nebo někde jinde? - Proč nejsou tickery po stažení dat Yahoo rozděleny do těchto sektorů? - Je to tak dáno systémem stahování dat nebo mám někde chybu? - Potřebuji na toto vyřazování Norgate data nebé stačí Yahoo? Díky za jakoukoli radu/vysvětlení.
  • Dobrý večer,  Tie komisie som si všimol že sa z času na čas menia. Doťahujú sa do denníku vždy aktuálne cez IB API?  Ďakujem, Braňo
  • Děkuji, zkusím se tou cestou vydat, alespoň budu mít příležitost do CBT více proniknout. St.
  • Kód je připraven / laděn na výstupy na open další den. Je dost pravděpodobné, že pouhá změna výstupu na close v základní části kódu kód rozbije. Tedy ano, tipl bych si že to na nepřenosti mít vliv může. 
  • Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat na jednu věc. Lehce jsem upravil originál kód strategie SMR, zejména tedy výstup na close oproti open a ještě něco málo. V backtestu vypadalo, že je vše OK. Když pak ale porovnávám reálné obchody s backtestem, tak je v backtestu oproti reálu pár tickrů navíc. Přes Debug jsem zjistil, že tam určité nesrovnalosti jsou. Úpravy výstupu jsem dělal pouze v základním kódu, nikoliv v CBT (MRCBT). Má otázka prosím zní, může toto mít vliv na zmíněné nepřesnosti? Je potřeba upravit i MRCBT? S toutou funkcí zatím nepracuji, tak si nejsem jist. Předem děkuji.St.
  • Dobrý den, použil bych ke spouštění dávku. Soubor s příponou bat, který bude obsahovat uvedený v tutoriálu řádek s upraveným názvem souboru, a také bude třeba nastavit v dávce nebo úloze cestu, kde se ipynb soubor nachází.   B.
×
×
 • Vytvořit...