Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze

 1. Uzavřené diskuze pro absolventy kurzů Finančníka

  1. TechLab

   Pracovní skupina poskytovaná tradery pro tradery. Naleznete v ní odpovědi na své technické otázky týkající se programů Amibroker, Python, InteractiveBrokers TWS a TradeStation Global.

   7,2k
   7,2k příspěvků
  2. Trading Room

   Diskuzní skupina v rámci Trading Roomu.

   327
   327 příspěvků
   • petr
  3. 420
   420 příspěvků
  4. 3,4k
   3,4k příspěvků
  5. TSG podpora - Interactive Brokers a TradeStation

   Uzavřená skupina podpory klientů brokera TradeStation Global, kteří si otevřeli účet s podporou serveru Finančník.cz.

   187
   187 příspěvků
  6. 4,2k
   4,2k příspěvků
  7. Základy práce s programem Amibroker

   Uzavřená diskuze pro účastníky online kurzu Základy práce s programem Amibroker.

   185
   185 příspěvků
   • petr
  8. FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

   Diskuze o intradenním obchodování v rámci informací prezentovaných v kurzu FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow.

   29,3k
   29,3k příspěvků
 2. Archiv původních anonymních diskuzích

  1. 201,1k
   201,1k příspěvků
 • Statistiky uživatelů

  31 198
  Celkem uživatelů
  467
  Nejvíce online
  Michaela Johnová
  Nejnovější uživatel
  Michaela Johnová
  Registrace
 • Všechny poslední příspěvky

  • Zdravím, dle mého jde o tuto část kódu: resp. že ve sloupcu data['NetP/L'] někde bude "chyba". Zkuste si tento sloupec vytisknout a kouknout jaká obsahuje data a případně je upravit. Na obou instalacích máte data stejná? P.
  • Zdravím, zasílám celou zprávu. Ano něco takového to bude. Ale jak to vznikne, když člověk nedělá žádné úpravy, to fakt nechápu. T.
  • Dobrý den, z dumpu není patrné, o kterou část kódu jde. Mohl byste nasdílet hořejšek zprávy namísto jejího spodku? Niméně bude tam nějaký problém s konverzí, kde číslo bude bráno jako string, případně bude někde špatná hodnota typu nan a pod. P.
  • Zdravím, prosím o pomoc. Z ničeho nic mi přestal fungovat deník v jupyteru. Háže mi to chybu viz. níže. Nic jsem neměnil a sranda je, že když to samé zkouším v druhé složce na live, tak to normálně funguje. Čemuž fakt nerozumím 🙂 Nezměnili se zase nějak knihovny? Nebo něco podobného ... T.
  • Dobry den tak jsem se dopatral reseni otevrel jsem v Notepadu - kde hlavicka je v cestine a v te problem nebyl porovnanim hlavicky a dat jsem zjistil , ze dat neni dostatek, na konci jedno cislo chybelo Po doplneni nulou vse bezi jak ma Pri pristim .CSV na MOB ( ktere delam pres IBC(, kde tam budou vstupni signaly, tak se schvalne podivam jestli problem vzniknul mezi zidli a klavesnici nebo se spatne generuje Diky moc Bogdanovi a JaromirK za pomoc
  • Zdravím. Měl jsem ten samý problém. Ale tutoriálech jsem si všimnul, že Bogdan má v ukázkách ne excel csv ale poznámkový blok csv. Jak jednoduché řešení. Stačí kliknout pravým tlačítkem myši na příslušný soubor, kliknout na Otevřít v programu/ Zvolit jinou aplikaci/ Poznámkový blok/ a kliknout vždy. Je to csv soubor ale v poznámkovém sešitu. Jaromír
  • V listopadu jsem měl na svém účtu konečně pocit, jako při obchodování před obdobím zvyšování sazeb. Prakticky fungovalo vše a účet rostl tempem, na které jsem byl zvyklý dříve. Nejvíce v listopadu vydělávaly pozice v NDX SMO, které vytváří nové maximum. Slušně se dařilo i pozicím v MicroBreakoutu. Solidně vydělaly shorty v MR3000S, drobnější zisky jsem měl v TDMR1L. Negativní nulu nadělil MR3000L. V průběhu listopadu měl lehký zisk i Finwin (long i short), i když prosinec otevřel ztrátou v shortu.  Co se mých nových strategií týče. Strategie STMS, která nakupuje akcie po výrazném propadu skončila lehce negativně a byla dost volatilní. Její equity z živých obchodů vypadá na mém účtu takto:  Nemám z ní ale špatný pocit. Otevřené short pozice průběžně zajišťují otevřené profity v NDX SMO. Pokud by Nasdaq začal padat, patrně by strategie vydělala. Ziskově skončil i intradenní breakout (shorty prodělaly, longy vydělaly). Této oblasti se chci věnovat více. Každopádně nejvíce můj účet posunuly strategie, které sdílím v dashboadu. "Nové" short strategie prodělávaly, ale na druhou stranu byly připraveny zasáhnout, pokud by trhy začaly padat. Equity křivka mi v listopadu v Interactive Brokers konečně výrazněji poskočila výše: Celkem jsem měl v listopadu 91 obchodů.   
  • Dobrý den, zpřístupnili jsme další lekci minikurzu. B.
  • Zdravím, zkusil bych teď přímo v csv souboru editovat názvy sloupců kde je chyba diakritiky. Je velmi pravděpodobné, že nahrazující znaky způsobují výjimku ve skriptu. Pokud to pomůže, pak bude třeba zjistit co je důvodem, u mně se soubory stahují s českými popisy, tedy někde budete mít nastavený jiný dekodér? Používáte české Windows? B.
  • ok, díky za konzultaci. Pavel
  • No právě, jako že rušily nevyplněné OPG příkazy. Ale jsou to spekulace. Osobně bych se zkusil buď zeptat IB nebo používal jiné typy vstupů pokud by se mi to stávalo častěji.
  • IB ale zrušilo příkaz v 10,00 hodin našeho času, ne tedy v době otevírací aukce. Pavel
  • Dobrý den, krátkodobé testy lze provádět na datech stažených z IB, pro testování delší historie používám data poskytovaná v rámci účtu Tradestation. B.
  • MKT OPG znamená, že market se provádí v rámci otevírací aukce. Možná se stalo to, že v rámci otevírací aukce nemohlo IB najít protistranu.
  • Dobry den tak je to tak. MOB.csv jsem odstranil a AT probehl. MOB.csv vypada takto. Je to csv stahnute z Trading room
  • včera se mi u tickeru ROKU stalo to samé, COIN mi to zavřelo (LIVE účet), nezavíral jsem to ručně, dnes AT znovu ROKU příkaz zadal a zatím ten příkaz v TWS vidím
  • Ahojte, rád by som sa pustil do futures, akurát sa neviem zorientovať v dátach. Poraďte, odkiaľ máte dáta na backtesty ? Ďakujem.
  • Avšak míníte likviditu přímo při Open. Mě však IB zrušilo ty příkazy v 10,00 našeho času. Může to mít souvislost s typem příkazu nebo je příčina toho zrušení příkazů někde jinde? Nevím, jak to zjistit, proč mi IB zrušilo příkazy. Pavel
  • U vstupů za open extrémně záleží na likviditě. Já dnes nejvíce používám MIDPRICE.
×
×
 • Vytvořit...