sebik

Paper a real ucet u IB soucasne?

Doporučené příspěvky

Ja mam medveda v celku dluho, ale mel sem i sierru, a jak sem psal vyse za pul roku si chci otewvrit ucet a zkusit to live. Mno a chtel sem si na to vse nejak tak trosku zvyknout, v sierre je to prece trosku jiny a real data su lepsi. Ale jo medved je dobrej .

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
a taky sem to chtel zkusit uz primo i s komisemi na tom jejich paperu a pod. abych videl ty ,,detaily" ktere taky hodne meni vysledky

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,
já používám pro ostré obchodování kombinaci IB+Sierra+TSim. Když potřebuji otestovat nějakou strategii a přitom zároveň pokračovat v obchodování naostro, tak si spustím druhý TSim a nechám ho v simulačním modu. Tak můžu současně zadávat ostré příkazy přes jeden TSim+ v live modu a přes druhý testuju. Je to jednoduché a není k tomu potřeba žádný další účet.
Honza

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
dobrý den,
rád bych se zeptal, právě mi vypršela předplacená lhůta na sieru kde jsem testoval na staších datech, nyní bych v tom rád pokračoval, ale už o něco reálněji. Když si otevřu účet u IB je nějaká podmínka do kdy musím uskutečnit první tzv.ostrý obchod?, nebo můžu třeba 2 -3 měsíce testovat a oťukávat systém aniž by mě zrušili účet. Chci totiž až postupně najíždět na ostré obchody.

děkuji za odpověď

Lukáš

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
portych,

můžete si otevřít u IB a neobchodovat, jediné co budete platit je 10 USD měsíčně za data (když obchodujete cca 6 obchodů měsíčně 10 USD neplatíte). Takže bez problému, 10 USD za live data není tak hrozné :-).

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
portych: jak pise Honzin ale mozna nejhorsi na tom je za zvolene obdobi opravdu vydrzet jen u papertradingu a nekliknout predcasne na live :))
Jirka

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Já bych nedělal zmatek v tom mít puštěný live i paper účet naráz, protože z toho může být pěkný guláš a v nějakých krizových situacích se to může vymstít. Spíš bych si nainstaloval virtuální PC (Virtual PC 2007, který je zadarmo) a rozchodil to tam.
L.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,
chtel bych se zeptat jestli jde nějak nenásilně upravit víše simulovaného účtu u IB,
po otevření účtu mi tam naskočil 1mil. a ja bych tam potřeboval mít pouze 5k.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
není problém si nastavit jakoukoliv hodnotu. Děláse to z TWS - Help - Change Clearing Instr... . Dostaneš se na stránku IB na nastavení svého účtu. Pak Trading Access - Paper Trading Account Reset a tam v Select Reset Amount si nastavíš požadovanou částku

Roman

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Vida, IB ucet uz pouzivam nejakou dobu, ten $1,000,000 jako pocatecni ucet mi vadil taky (hodne), ale smiril jsem se s tim jako s defaultni hodnotou, ktera se neda menit.

A prece to jde - hned jsem si to zmenil. Moc diky za radu!

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
je potrebne ten paper tradingovy ucet najprv zrusit (prist na nulu)?

v Trading Access/Paper Trading mam len potvrdenie, ze ucet bol vytvoreny, ale nemam moznost ho resetnut a nastavit novu pociatocnu hodnotu. okrem toho, da sa s tym uctom prist na realnu nulu? podla mna ma marginy nepustia...

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
posta dik, tiez som nad tym rozmyslal ako to dat na realnejsiu hodnotu,
Granko> otvorte platformu s loginom toho simulovaneho uctu a tam kliknite na Help/Change Clearing Instructions
Dusan

Edit: zabudol som ze treba potom cakat do dalsieho dna na zmenu

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim,

tak sem si otevrel paper ucet u IB a nalogoval se a nejedou mi grafy v Amibrokeru ( okno vpravo dole je cervene misto zelene) a Bracket Trader neni take spojeny. Kdyz se naloguju na real ucet tak vse bezi v poradku, ale tenhle paper jaksi nic. Muze nekdo prosim poradit jak to nastavit pro simulovany ucet? A taky se chci zeptat kdyz budu obchodovat na simulovanem uctu u IB pres Bracket Trader mam nastavit v BT sim nebo live?

Dik moc
Robert

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se